Nvidia

Nvidia w dziale RTV

Akcesoria Telewizory

Nvidia w dziale GSM

Smartfony

Nvidia w dziale informacje

Wiadomości Ekologia Nagrody Wydarzenia Finanse Promocje
NVIDIA przedstawia pierwszy procesor Tegra ze zintegrowanym modemem LTE

NVIDIA przedstawia pierwszy procesor Tegra ze zintegrowanym modemem LTE

2013-02-19 17:24:00

Firma NVIDIA zaprezentowała dziś pierwszy całkowicie zintegrowany procesor z wbudowanym modułem radiowym 4G LTE, NVIDIA® Tegra® 4i, który pomimo gabarytów nieprzekraczających połowy rozmiarów najbliższego konkurenta, jest od niego szybsza. Procesor Tegra 4i, znany do tej pory pod nazwą kodową „Project Grey”, wyposażony jest w 60 rdzeni graficznych, czterodzeniowy procesor centralny oparty na najnowszym i najwydajniejszym energetycznie procesorze firmy ARM - Cortex A9 R4 - uzupełniony o piąty energooszczędny rdzeń, a także modem LTE NVIDIA i500, który został specjalnie zaprojektowany do integracji w układach. W efekcie powstał wyjątkowo energooszczędny, zwarty i wysokowydajny procesor mobilny, zapewniający osiągi i funkcjonalność, które były dotychczas zarezerwowane jedynie dla drogich supertelefonów. 

czytaj więcej
Nvidia

Mobilna technologia Nvidia w ZTE Mimosa X - czyli co dokładnie?

2012-02-21 12:54:00

Informowaliśmy dziś rano, że na rynku lada dzień pojawi się nowy smartfon ZTE Mimosa X wyposażony w procesor Tegra wykorzystujący technologię przesyłu danych NVIDIA Icera. No to teraz dwa słowa o tej mobilnej technologii prosto od producenta.

czytaj więcej

SKLEPY AGD I RTV

Mapa

Szukaj w serwisie:

Newsletter

Zapisz się do newslettera, aby otrzymyać nowości z rynku lub informacje o promocjach

sony samsung philips canon asus gigabyte siemens
AGD :: RTV :: KOMPUTERY :: FOTO :: WIADOMOŚCI :: WYDARZENIA :: WYWIADY :: NAGRODY :: EKOLOGIA :: PROMOCJE :: PRODUCENCI :: TESTY :: SKLEPY :: RSS :: KONTAKT
Copyright © agdrtv24.pl 2018, Wszelkie prawa zastrzeżone, wykonanie: skyagency.pl RSS
Gazetki_promocyjne
S K L E P