Bosch

O firmie Bosch

Od przeszło 75 lat nazwa Bosch jest synonimem najwyższego poziomu technologii, jakości i niezawodności sprzętu gospodarstwa domowego. Zgodnie z hasłem „Technologia bliżej nas”, urządzenia tej marki od lat ułatwiają codzienne prace domowe i poprawiają jakości życia. Bosch jest liderem na europejskim rynku sprzętu gospodarstwa domowego, a wszystkie produkowane urządzenia AGD z logo Bosch są dostępne na całym świecie. Dążenie do osiągnięcia doskonałości rozwiązań technicznych znajduje wyraźne odzwierciedlenie w stylistyce produktów. Pełen szacunku stosunek do człowieka i przyrody jest widoczny w produktach – energooszczędnych, trwałych, chroniących zasoby naturalne i tworzonych zgodnie z zasadami zrównoważonego rozwoju. Dlatego marka Bosch w Polsce aktywnie zaangażowała się w projekt organizacji ekologicznej WWF „ Ochrona fok szarych”. Kiedyś polskie plaże były domem dla tych wspaniałych ssaków – przypływały tu by odpocząć, urodzić i wychować młode. Dziś, niepokojone przez człowieka, nie znajdują tu schronienia. Celem projektu WWF, wspieranego przez markę Bosch, jest stworzenie odpowiednich warunków , aby na polskim wybrzeżu znowu żyły liczne kolonie fok szarych.

Bosch przedstawia nowe piekarniki Serie 6 i Serie 4

Bosch przedstawia nowe piekarniki Serie 6 i Serie 4

2018-04-10 14:54:00

Przepis na idealnego szefa kuchni: wyznaczyć cel i sprawnie oddelegować zadania. Zaprogramuj gotowanie w trzech prostych krokach, ustaw AutoPilot i podłącz termosondę. Następnie usiądź wygodnie i zrelaksuj się. Nowe piekarniki marki Bosch Serie 6 oraz Serie 4 poprowadzą cię prosto do perfekcyjnych smaków.

czytaj więcej
Dobry smak w każdym detalu

Dobry smak w każdym detalu

2015-07-02 11:01:52

Startuje kampania promująca linię zabudowy Bosch Serie I 8. Za opracowanie strategii oraz zakup mediów odpowiada Agencja INSIGNIA.

czytaj więcej
Piekarnik klasy Premium

Piekarnik klasy Premium

2015-06-11 20:10:00

Soczysty Wellington; długo suszona, delikatna wołowina „beef jerky” czy hiszpańskie pączki z parzonego ciasta - wszystko pod stuprocentową kontrolą. Szybko, intuicyjnie, czysto i bezpiecznie. Przedstawiamy nowy piekarnik Serie | 8 marki Bosch.

czytaj więcej
Nowe piekarniki Bosch Serie 8

Nowe piekarniki Bosch Serie 8

2015-05-08 16:57:00

Marka Bosch zaprezentowała pierwsze na rynku piekarniki z nowej linii do zabudowy Serie | 8 z innowacyjnym pierścieniem sterującym. Wśród nich znajdziemy wielofunkcyjne modele łączące efekt grzania klasycznego, pary i mikrofal. Sprzęty te, wyposażone w szereg innowacyjnych rozwiązań typu PerfectBake, PerfectChef, czy PerfectRoast, redefiniują znaczenie nowoczesnego pieczenia i gotowania.

czytaj więcej
Nowy piekarnik marki Bosch

Nowy piekarnik marki Bosch

2015-03-24 18:01:00

Piekarnik nie musi być nudny. Pełniąc rolę jednego z najważniejszych sprzętów naszych kuchni, musi wyróżniać się najwyższą funkcjonalnością, ale również ponadczasowym wzornictwem. Z odpowiedzią na te potrzeby przychodzi marka Bosch, która poszerza ofertę o najnowszy, czarny piekarnik ze szklanym frontem.

czytaj więcej
EcoLogiczne wypieki z nowym piekarnikiem Bosch

EcoLogiczne wypieki z nowym piekarnikiem Bosch

2014-05-23 13:36:00

Odkrywanie na nowo radości z gotowania i pieczenia to wyzwanie, jakie pokonali niemieccy inżynierowie. Nowy piekarnik marki Bosch dba nie tylko o najlepszy efekt naszych kulinarnych zmagań w kuchni, ale również pozostaje przy tym niezwykle ekologiczne dzięki funkcji automatycznego szybkiego nagrzewania oraz specjalnemu czyszczeniu EcoClean.

czytaj więcej
Piekarnik z funkcją pary marki Bosch - chrupiące czy miękkie?

Piekarnik z funkcją pary marki Bosch - chrupiące czy miękkie?

2013-11-26 12:40:00

A może jedno i drugie? Piekarnik z funkcją pary marki Bosch to inwestycja w zdrową i lekką kuchnię, bez konieczności wyboru między jednym i drugim. Z modelem HBC34D554 przygotujemy pyszne ciasta, a z warzyw, ryb i mięsa wydobędziemy to, co w nich najlepsze - witaminy i soczysty smak.

czytaj więcej
Bosch - piekarnik HBG78B950

Bosch - piekarnik HBG78B950

2013-09-18 12:41:00

Jedną z najcenniejszych funkcji piekarnika jest Termoobieg 3D Plus. Pozwala ona na pieczenie jednocześnie na trzech poziomach z gwarancją zawsze doskonałych efektów. Funkcja ta opiera się na obiegu powietrza we wnętrzu urządzenia, które jest podgrzewane i wentylowane przez otwory grzewcze na tylnej ścianie urządzenia.. Wybierając funkcję Termoobieg 3D Plus, upieczemy zarówno ciasteczka, jak również duże sztuki mięsa.

czytaj więcej
Bosch poszerza ofertę o kuchnie wolnostojące

Bosch poszerza ofertę o kuchnie wolnostojące

2013-06-12 14:31:00

Oferta produktowa marki Bosch poszerzyła się o kuchnie wolnostojące. Funkcjonalne trzy modele urządzeń, wydobywają z gotowania to, co najlepsze - radość i niezwykły smak przyrządzanych potraw. Jedną z funkcji, w jaki został wyposażone najwyższy model kuchni wolnostojące marki Bosch - HGV745253L, jest Termoobieg 3D Plus. Ten wyjątkowy sposób grzania umożliwia jednoczesne pieczenie na trzech poziomach piekarnika z gwarancją uzyskania zawsze doskonałych efektów. System opiera się na obiegu powietrza we wnętrzu urządzenia, które jest podgrzewane i wentylowane przez otwory grzewcze na tylnej ścianie urządzenia. Termoobieg 3D Plus idealnie sprawdza się przy pieczeniu ciast, ciasteczek i pizzy na trzech płaszczyznach jednocześnie, dzięki czemu przyrządzanie potraw jest szybkie i ekonomiczne. O oszczędność czasu dba także funkcja szybkiego nagrzewania. Ustawiana dla temperatur powyżej 100oC, w krótkim czasie osiąga wybraną wartość.

czytaj więcej

SKLEPY AGD I RTV

Mapa

Szukaj w serwisie:

Newsletter

Zapisz się do newslettera, aby otrzymyać nowości z rynku lub informacje o promocjach

sony samsung philips canon asus gigabyte siemens
AGD :: RTV :: KOMPUTERY :: FOTO :: WIADOMOŚCI :: WYDARZENIA :: WYWIADY :: NAGRODY :: EKOLOGIA :: PROMOCJE :: PRODUCENCI :: TESTY :: SKLEPY :: RSS :: KONTAKT
Copyright © agdrtv24.pl 2018, Wszelkie prawa zastrzeżone, wykonanie: skyagency.pl RSS
Gazetki_promocyjne
S K L E P