Bosch

O firmie Bosch

Od przeszło 75 lat nazwa Bosch jest synonimem najwyższego poziomu technologii, jakości i niezawodności sprzętu gospodarstwa domowego. Zgodnie z hasłem „Technologia bliżej nas”, urządzenia tej marki od lat ułatwiają codzienne prace domowe i poprawiają jakości życia. Bosch jest liderem na europejskim rynku sprzętu gospodarstwa domowego, a wszystkie produkowane urządzenia AGD z logo Bosch są dostępne na całym świecie. Dążenie do osiągnięcia doskonałości rozwiązań technicznych znajduje wyraźne odzwierciedlenie w stylistyce produktów. Pełen szacunku stosunek do człowieka i przyrody jest widoczny w produktach – energooszczędnych, trwałych, chroniących zasoby naturalne i tworzonych zgodnie z zasadami zrównoważonego rozwoju. Dlatego marka Bosch w Polsce aktywnie zaangażowała się w projekt organizacji ekologicznej WWF „ Ochrona fok szarych”. Kiedyś polskie plaże były domem dla tych wspaniałych ssaków – przypływały tu by odpocząć, urodzić i wychować młode. Dziś, niepokojone przez człowieka, nie znajdują tu schronienia. Celem projektu WWF, wspieranego przez markę Bosch, jest stworzenie odpowiednich warunków , aby na polskim wybrzeżu znowu żyły liczne kolonie fok szarych.

Propozycja dla każdego - nowa generacja odkurzaczy Bosch

Propozycja dla każdego - nowa generacja odkurzaczy Bosch

2017-09-14 12:32:00

Marka Bosch jest gotowa na wyzwania nowej etykiety energetycznej. Dzięki innowacyjnym silnikom, szczelnemu systemowi przepływu powietrza oraz wysokoefektywnym akcesoriom odkurzacze nie potrzebują dużej mocy, by sprzątać szybko i skutecznie.

czytaj więcej
Jazda próbna z Athlet’ą - promocja marki Bosch

Jazda próbna z Athlet’ą - promocja marki Bosch

2016-11-08 11:33:35

Kup odkurzacz bezprzewodowy Bosch Athlet i testuj przez 30 dni. Jeśli zachowasz go na zawsze, otrzymasz w prezencie akcesoria lub słuchawki bezprzewodowe. Promocja potrwa do końca grudnia br.

czytaj więcej
Skuteczność tradycyjnego odkurzacza w bezprzewodowej formie

Skuteczność tradycyjnego odkurzacza w bezprzewodowej formie

2016-06-08 12:37:29

Odkurzanie całego mieszkania, domu czy docieranie do trudno dostępnych miejsc: pod stolikiem w salonie, przy cokołach szafek kuchennych, zakamarków obok sofy, aż po klatkę schodową. To zadania, do których stworzony został nowy odkurzacz akumulatorowy Bosch Athlet. Dzięki kompaktowym wymiarom dotrze szybko i wszędzie, a jego przechowywanie nie sprawi najmniejszej trudności, nawet w kuchni.

czytaj więcej
Bosch: wyższy poziom bezworkowego odkurzania

Bosch: wyższy poziom bezworkowego odkurzania

2016-03-04 07:49:27

Dzięki nowemu rozwiązaniu marki Bosch odkurzanie bezworkowe jest bardziej wydajne. Inteligentna technologia SensorBagless z czujnikiem SensorControl przypomina o konieczności wyczyszczenia filtrów, a trójpoziomowy system separacji kurzu CrossFlow zapewnia wydajną pracę.

czytaj więcej
ProPower znaczy skuteczny

ProPower znaczy skuteczny

2014-08-22 15:29:00

Marka Bosch wprowadza nowy wzór na czystość podłóg, a składowymi tego równania są wysoka skuteczność i mniejsze zużycie energii. Odkurzacze z serii ProPower 2.0 odzwierciedlają nowe priorytety, jakie narzucił sobie Bosch w tej kategorii urządzeń: zwiększenie efektywności odkurzania i zmniejszenie reemisji kurzu, z jednoczesnym położeniem nacisku na ekologię. Nowe modele ze znakiem „made in Germany” pojawią się na sklepowych półkach już jesienią.

czytaj więcej
MoveOn - nowa seria odkurzaczy marki Bosch

MoveOn - nowa seria odkurzaczy marki Bosch

2013-05-16 16:30:00

Antracytowy, pastelowy morski, pastelowy żółty, ognisty czerwony - nie, to nie nazwy kolorów farb, a nowe odkurzacze z serii MoveOn. Niewielkich rozmiarów sprzęt kryje w sobie niezawodną, niemiecką technologię budowy silnika, dzięki któremu zyskujemy wydajny przepływ powietrza, a co za tym idzie - szybką i skuteczną rozprawę z zanieczyszczeniami. 2200 W silnik wspomaga w jego pracy specjalny filtr HEPA, zatrzymujący nawet najmniejsze drobnoustroje, stając się dzięki temu idealną propozycją dla alergików, czy rodzin z małym dzieckiem. Funkcjonalność urządzenia podkreśla także połączenie obrotowe.

czytaj więcej
Bosch - odkurzacze z serii ProPower

Bosch - odkurzacze z serii ProPower

2012-10-02 13:51:00

Czarny odkurzacz dziłający z mocą 2500 W wyposażony został w liczne akcesoria. ProPower wyróżnia się zwinnością, docierając do najmniejszych i najtrudniej dostępnych zakamarków. Super-siłacz jest nie tylko silny, ale też inteligentny. Sam podpowie Ci o konieczności wymiany worka, a jeśli uznasz, że jego wyjątkowa siła powinna być chwilowo mniejsza, elektronicznie ustawisz jej odpowiednią wartość, a on natychmiast podporządkuje się Twojemu poleceniu.

czytaj więcej
Free’e dom. Bosch prezentuje serię supernowoczesnych odkurzaczy  workowych

Free’e dom. Bosch prezentuje serię supernowoczesnych odkurzaczy workowych

2011-03-10 10:10:00

Wielkimi krokami zbliża się wiosna, a wraz z nią - okres wiosennych porządków. Aby w tym roku sprzątanie nie było męczącą udręką, warto przyjrzeć się ofercie innowacyjnych odkurzaczy. Aby w tym roku sprzątanie nie było męczące  warto przyjrzeć się ofercie innowacyjnych odkurzaczy Free'e marki Bosch.  Nieprzypadkowo ich nazwa przywodzi na myśl wolność - wolność od kurzu, ciągłego poszukiwania wolnego gniazdka i stresu codziennych obowiązków.

czytaj więcej
Dwa w jednym - nowy odkurzacz z linii MOVE

Dwa w jednym - nowy odkurzacz z linii MOVE

2010-04-23 17:08:00

Połączenie funkcjonalności i artystycznego piękna. Innowacyjny odkurzacz akumulatorowy Move 2in1 to dwa urządzenie przystosowane do wspólnego przechowywania.

czytaj więcej

SKLEPY AGD I RTV

Mapa

Szukaj w serwisie:

Newsletter

Zapisz się do newslettera, aby otrzymyać nowości z rynku lub informacje o promocjach

sony samsung philips canon asus gigabyte siemens
AGD :: RTV :: KOMPUTERY :: FOTO :: WIADOMOŚCI :: WYDARZENIA :: WYWIADY :: NAGRODY :: EKOLOGIA :: PROMOCJE :: PRODUCENCI :: TESTY :: SKLEPY :: RSS :: KONTAKT
Copyright © agdrtv24.pl 2018, Wszelkie prawa zastrzeżone, wykonanie: skyagency.pl RSS
Gazetki_promocyjne
S K L E P