Bosch

O firmie Bosch

Od przeszło 75 lat nazwa Bosch jest synonimem najwyższego poziomu technologii, jakości i niezawodności sprzętu gospodarstwa domowego. Zgodnie z hasłem „Technologia bliżej nas”, urządzenia tej marki od lat ułatwiają codzienne prace domowe i poprawiają jakości życia. Bosch jest liderem na europejskim rynku sprzętu gospodarstwa domowego, a wszystkie produkowane urządzenia AGD z logo Bosch są dostępne na całym świecie. Dążenie do osiągnięcia doskonałości rozwiązań technicznych znajduje wyraźne odzwierciedlenie w stylistyce produktów. Pełen szacunku stosunek do człowieka i przyrody jest widoczny w produktach – energooszczędnych, trwałych, chroniących zasoby naturalne i tworzonych zgodnie z zasadami zrównoważonego rozwoju. Dlatego marka Bosch w Polsce aktywnie zaangażowała się w projekt organizacji ekologicznej WWF „ Ochrona fok szarych”. Kiedyś polskie plaże były domem dla tych wspaniałych ssaków – przypływały tu by odpocząć, urodzić i wychować młode. Dziś, niepokojone przez człowieka, nie znajdują tu schronienia. Celem projektu WWF, wspieranego przez markę Bosch, jest stworzenie odpowiednich warunków , aby na polskim wybrzeżu znowu żyły liczne kolonie fok szarych.

Jak bardzo nie lubisz prasować?

Jak bardzo nie lubisz prasować?

2017-01-24 10:29:54

Z wielu badań wynika, że zdecydowana większość z nas nie lubi prasować. A co z pozostałymi? Mogli znaleźć metodę w tym szaleństwie, albo… poznać rozwiązanie, które pomaga uporać się z tym obowiązkiem szybko i komfortowo. Technologia doskonała? Z pewnością też ekologiczna - Bosch przedstawia żelazko ProEnergy.

czytaj więcej
Nowość - żelazko Sensixx`x DA50 marki Bosch

Nowość - żelazko Sensixx`x DA50 marki Bosch

2014-12-08 10:23:00

Dopracowane detale, idealny kształt, perfekcyjnie dobrane kolory oraz swobodny ruch w każdą stronę, to nie jest opis wygodnej kreacji sylwestrowej. Tak najkrócej możemy scharakteryzować najnowsze żelazko Sensixx`x DA50 marki Bosch. Są kreacje, których prasować nie trzeba, jednak większość z nich, by prezentować się idealnie, wymaga gruntownego odświeżenia. Wtedy warto wybrać sprawdzone rozwiązania - nowe żelazka Bosch Sensixx’x.

czytaj więcej
Bosch TDI90 Sensixx’x: żelazko ułatwiające prasowanie

Bosch TDI90 Sensixx’x: żelazko ułatwiające prasowanie

2014-05-08 11:45:00

Zaawansowane technologicznie żelazko Bosch TDI90 Sensixx’x i umieszczony w nim generator pary pozwolą nawet na zaprasowanie ubrań w origami.

czytaj więcej
Sensixx'x - nowa linia żelazek marki Bosch

Sensixx'x - nowa linia żelazek marki Bosch

2013-09-02 14:40:00

O tym, jak bardzo pognieciona może być koszula, przekonał się każdy, kto choć raz musiał ją wyprasować. Czynność zaliczana przez większość z nas do niezbyt lubianych, teraz staje się dużo łatwiejsza. O przyjemność, płynącą z prasowania, dba nowa linia żelazek marki Bosch. Sensixx’x DA70 wyróżniają się pięknym i ergonomicznym wzornictwem, idącym w parze z perfekcyjnymi parametrami technicznymi i wyjątkowymi funkcjami.

czytaj więcej
Stacja pary Bosch TDS 4545

Stacja pary Bosch TDS 4545

2012-07-23 17:38:00

Wszyscy, którzy zamienili swoje tradycyjne żelazko na stację pary, nie wyobrażają sobie już powrotu do tradycyjnego prasowania. Stacja pary marki Bosch sprawia, że prasowanie staje się przyjemną i ciekawą przygodą, nieustannie odkrywaną na nowo.

czytaj więcej
Prasowanie na zielono - superoszczędne żelazka marki Bosch

Prasowanie na zielono - superoszczędne żelazka marki Bosch

2011-06-01 12:01:00

Czy oszczędzanie energii podczas prasowania ma sens? Zdecydowanie tak! Nowoczesne żelazka parowe posiadają bowiem moc rzędu 2000-2500 W, czyli tyle, ile np. odkurzacz. Niewielkie rozmiary urządzenia nie muszą więc oznaczać małego poboru energii. Natomiast do ograniczania zużycia prądu powinna nas zachęcić zarówno wysokość miesięcznych rachunków za energię, jak i troska o środowisko naturalne. Oba te aspekty już od wielu lat znajdują się w centrum zainteresowania inżynierów marki Bosch. Dlatego innowacyjne żelazka Bosch Proenergy umożliwiają nie tylko idealne usuwanie wszystkich zagnieceń, lecz również znaczącą oszczędność energii.

czytaj więcej
Rusza kampania żelazek Bosch SensorSecure

Rusza kampania żelazek Bosch SensorSecure

2010-11-02 17:22:00

Pod hasłem „Moc w parze z bezpieczeństwem” rusza jesienno-zimowa kampania promocyjna żelazek marki Bosch z systemem SensorSecure. To kolejna, po blenderach i odkurzaczach, kampania sprzętu drobnego tej marki.

czytaj więcej
Nowe żelazko marki Bosch - Grzeje tylko wtedy, gdy trzymasz je w ręku!

Nowe żelazko marki Bosch - Grzeje tylko wtedy, gdy trzymasz je w ręku!

2010-09-24 15:49:00

Ile razy zastanawiałaś się po wyjściu z domu, czy na pewno wyłączyłaś żelazko? Nowe żelazko Bosch SensorSecure TDA7680 zapewnia nie tylko komfort prasowania, ale także wyjątkowe bezpieczeństwo. Nawet jeśli wyjdziesz z domu i zapomnisz je wyłączyć, możesz czuć się spokojna. Dzięki innowacyjnemu czujnikowi dotyku wbudowanemu w uchwyt, urządzenie grzeje tylko wtedy, gdy trzymasz je w ręku. Gdy zdejmiesz z niego dłoń, po kilku chwilach zasilanie odłączy się automatycznie. Automatyczny wyłącznik bezpieczeństwa w uchwycie SensorSecure czuwa nad bezpieczeństwem Twojego domu.

czytaj więcej

SKLEPY AGD I RTV

Mapa

Szukaj w serwisie:

Newsletter

Zapisz się do newslettera, aby otrzymyać nowości z rynku lub informacje o promocjach

sony samsung philips canon asus gigabyte siemens
AGD :: RTV :: KOMPUTERY :: FOTO :: WIADOMOŚCI :: WYDARZENIA :: WYWIADY :: NAGRODY :: EKOLOGIA :: PROMOCJE :: PRODUCENCI :: TESTY :: SKLEPY :: RSS :: KONTAKT
Copyright © agdrtv24.pl 2018, Wszelkie prawa zastrzeżone, wykonanie: skyagency.pl RSS
Gazetki_promocyjne
S K L E P