Bosch

O firmie Bosch

Od przeszło 75 lat nazwa Bosch jest synonimem najwyższego poziomu technologii, jakości i niezawodności sprzętu gospodarstwa domowego. Zgodnie z hasłem „Technologia bliżej nas”, urządzenia tej marki od lat ułatwiają codzienne prace domowe i poprawiają jakości życia. Bosch jest liderem na europejskim rynku sprzętu gospodarstwa domowego, a wszystkie produkowane urządzenia AGD z logo Bosch są dostępne na całym świecie. Dążenie do osiągnięcia doskonałości rozwiązań technicznych znajduje wyraźne odzwierciedlenie w stylistyce produktów. Pełen szacunku stosunek do człowieka i przyrody jest widoczny w produktach – energooszczędnych, trwałych, chroniących zasoby naturalne i tworzonych zgodnie z zasadami zrównoważonego rozwoju. Dlatego marka Bosch w Polsce aktywnie zaangażowała się w projekt organizacji ekologicznej WWF „ Ochrona fok szarych”. Kiedyś polskie plaże były domem dla tych wspaniałych ssaków – przypływały tu by odpocząć, urodzić i wychować młode. Dziś, niepokojone przez człowieka, nie znajdują tu schronienia. Celem projektu WWF, wspieranego przez markę Bosch, jest stworzenie odpowiednich warunków , aby na polskim wybrzeżu znowu żyły liczne kolonie fok szarych.

Nowe chłodziarko-zamrażarki Bosch NoFrost z technologią VitaFresh plus

Nowe chłodziarko-zamrażarki Bosch NoFrost z technologią VitaFresh plus

2016-06-30 07:11:00

Tylko świeża żywność jest naprawdę zdrowa i smaczna. Jej jakość, sposób produkcji, odpowiedni transport i wreszcie sposób przechowywania mają znaczenie zarówno dla smaku, jak i wartości odżywczych. Dlatego inżynierowie marki Bosch
w najnowszych chłodziarko-zamrażarkach Serie | 6 zastosowali VitaFresh plus - specjalną komorę świeżości, która składa się z dwóch stref - suchej i wilgotnej. Strefa sucha nadaje się idealnie do przechowywania serów, mięsa i ryb. Strefa wilgotna zapewnia doskonałe warunki dla owoców i warzyw, a także pozwala zachować ich świeżość, smak i wartości odżywcze na dłużej.

czytaj więcej
Największa na rynku chłodziarka z dolną zamrażarką

Największa na rynku chłodziarka z dolną zamrażarką

2015-04-23 09:57:00

Marka Bosch przedstawia największą na rynku chłodziarkę z dolną zamrażarką o pojemności XXL - 500 litrów! Idealna dla dużych rodzin, zadba nie tylko o przechowanie dużych zakupów, ale także przedłuży świeżość warzyw i owoców, dzięki specjalnej szufladzie CrisperBox. 

czytaj więcej
Bosch: Nowa chłodziarko-zamrażarka do zabudowy z bezszronową technologią i HydroFres

Bosch: Nowa chłodziarko-zamrażarka do zabudowy z bezszronową technologią i HydroFres

2014-06-26 11:49:00

Dojrzałe, pełne witamin owoce i warzywa, niezbędne dla zdrowia każdego z nas, wymagają specjalnych warunków chłodzenia. Nowa chłodziarko-zamrażarka marki Bosch tworzy najlepsze środowisko do ich przechowywania, zachowując przy tym maksymalną funkcjonalność.

czytaj więcej
Konsumenci marki Bosch decydują - trzy nowe kolory chłodziarek

Konsumenci marki Bosch decydują - trzy nowe kolory chłodziarek

2014-04-17 14:33:00

Bosch zmienia konsumentów w projektantów. Na targach IFA 2012 producent urządzeń gospodarstwa domowego poprosił odwiedzających o określenie nowej linii kolorystycznej serii SmartCool Color. Zwycięskie barwy zostały wyłonione latem 2013 r. i są teraz dostępne w sklepach: Limonkowy, Granit oraz Espresso.

czytaj więcej
SmartCool - nowa seria chłodziarek do zabudowy

SmartCool - nowa seria chłodziarek do zabudowy

2013-01-08 11:10:00

Marka Bosch przedstawia nową serię chłodziarek i chłodziarko-zamrażarek do zabudowy. Serię SmartCool reprezentują cztery nowe urządzenia, dostępne w sprzedaży już od stycznia 2013 roku. Jak dwukrotnie przedłużyć świeżość warzyw i owoców? Włożyć je do szuflady - odpowiedziałaby chłodziarka z serii SmartCool. Do szuflady? - zapyta większość z nas. Nic w tym w dziwnego. Inżynierowie marki Bosch, nieustannie opracowujący najnowsze technologie, także i tym razem stanęli na wysokości zadania. Dzięki innowacyjnej szufladzie HydroFresh radość ze świeżych owoców i warzyw trwa dwa razy dłużej!

czytaj więcej
ColorGlass - chłód zamknięty w kolorze

ColorGlass - chłód zamknięty w kolorze

2012-08-27 12:09:00

Można powiedzieć, że umieszczenie tej chłodziarki we własnej kuchni to „lustrzane odbicie dobrego gustu”. ColorGlass sprawdzają się zarówno wtedy, gdy stanowią uzupełnienie już istniejących rozwiązań kolorystycznych kuchni, jak również wtedy, gdy mają stanowić wyrafinowany kontrapunkt tego wystroju. Fronty w kolorach czerwieni, czerni, piaskowego metaliku i stali szlachetnej, idealnie współgrają ze srebrnymi elementami obudowy chłodziarki.

czytaj więcej
Chłodziarko-zamrażarki Bosch SmartCool - ochrona żywności i środowiska

Chłodziarko-zamrażarki Bosch SmartCool - ochrona żywności i środowiska

2011-07-05 09:16:00

Co usłyszelibyśmy od lodówek, gdyby nagle zaczęły mówić? Na pewno niejedna z nich poskarżyłaby się na brak należytego szacunku wobec roli, jaką odgrywa w naszym domu. A przecież to od chłodziarko-zamrażarki, którą często traktujemy prawie jak mebel, zależy zarówno jakość przechowywanych produktów spożywczych - a więc pośrednio nasze zdrowie - jak i wysokość miesięcznych rachunków za energię, a w dalszej perspektywie stan środowiska naturalnego. Dlatego z okazji premiery chłodziarko-zamrażarek Bosch SmartCool, które mieszczą się w najwyższej klasie efektywności energetycznej A+++ i kryją w swym wnętrzu wiele inteligentnych rozwiązań, warto z nieco większym uznaniem spojrzeć na to urządzenie.

czytaj więcej
Bosch

Eko-premia za energooszczędne AGD Siemens

2010-08-31 15:46:00

Siemens nie mogąc doczekać się państwowych programów wspierania zakupu energooszczędnych urządzeń AGD, sam wprowadza innowacyjny program dla klientów decydujących się na zakup energooszczędnych pralek, lodówek, suszarek i zmywarek.

czytaj więcej

SKLEPY AGD I RTV

Mapa

Szukaj w serwisie:

Newsletter

Zapisz się do newslettera, aby otrzymyać nowości z rynku lub informacje o promocjach

sony samsung philips canon asus gigabyte siemens
AGD :: RTV :: KOMPUTERY :: FOTO :: WIADOMOŚCI :: WYDARZENIA :: WYWIADY :: NAGRODY :: EKOLOGIA :: PROMOCJE :: PRODUCENCI :: TESTY :: SKLEPY :: RSS :: KONTAKT
Copyright © agdrtv24.pl 2018, Wszelkie prawa zastrzeżone, wykonanie: skyagency.pl RSS
Gazetki_promocyjne
S K L E P