Bosch

O firmie Bosch

Od przeszło 75 lat nazwa Bosch jest synonimem najwyższego poziomu technologii, jakości i niezawodności sprzętu gospodarstwa domowego. Zgodnie z hasłem „Technologia bliżej nas”, urządzenia tej marki od lat ułatwiają codzienne prace domowe i poprawiają jakości życia. Bosch jest liderem na europejskim rynku sprzętu gospodarstwa domowego, a wszystkie produkowane urządzenia AGD z logo Bosch są dostępne na całym świecie. Dążenie do osiągnięcia doskonałości rozwiązań technicznych znajduje wyraźne odzwierciedlenie w stylistyce produktów. Pełen szacunku stosunek do człowieka i przyrody jest widoczny w produktach – energooszczędnych, trwałych, chroniących zasoby naturalne i tworzonych zgodnie z zasadami zrównoważonego rozwoju. Dlatego marka Bosch w Polsce aktywnie zaangażowała się w projekt organizacji ekologicznej WWF „ Ochrona fok szarych”. Kiedyś polskie plaże były domem dla tych wspaniałych ssaków – przypływały tu by odpocząć, urodzić i wychować młode. Dziś, niepokojone przez człowieka, nie znajdują tu schronienia. Celem projektu WWF, wspieranego przez markę Bosch, jest stworzenie odpowiednich warunków , aby na polskim wybrzeżu znowu żyły liczne kolonie fok szarych.

Trend smart kitchen w polskich domach

Trend smart kitchen w polskich domach

2014-02-13 11:53:00

Nowoczesne urządzenia AGD na dobre zadomowiły się w polskich kuchniach. To sprzęt doskonały zarówno dla rodzin, które lubią smacznie i zdrowo zjeść, jak i dla ludzi zabieganych, którym brakuje czasu na przygotowywaniu domowych posiłków. Co więcej, nowoczesne AGD prezentuje funkcjonalny i ponadczasowy design, który harmonizuje z wystrojem kuchni - zarówno tej urządzonej w stylu skandynawskim, prowansalskim, jak i Shabby Chic.

czytaj więcej
Na co zwrócić uwagę przy zakupie krajalnicy?

Na co zwrócić uwagę przy zakupie krajalnicy?

2013-10-09 14:15:00

Krajalnica wolnostojąca składa się z korpusu (obudowy), obrotowego noża i prowadnicy (podajnika). Urządzenie idealnie sprawdza się do krojenia produktów takich jak: chleb, wędliny, ser, mięso czy warzywa. Przy wyborze krajalnicy warto zwrócić uwagę na zastosowane materiały do jej wykonaniaoraz ilość i rodzaj ostrzy, w które jest zaopatrzona.

czytaj więcej
Pierwsza, która chroni zdrowie nie tylko dzięki witaminom

Pierwsza, która chroni zdrowie nie tylko dzięki witaminom

2010-07-02 21:33:00

Dzięki nowej sokowirówce Bosch MES3000 można teraz łatwiej niż kiedykolwiek wcześniej serwować sobie i swoim bliskim pełne witamin świeże soki owocowe i warzywne. Jabłka, jagody, owoce cytrusowe, marchewka czy seler: teraz szybko, prosto i higienicznie czysto przygotujesz swój ulubiony sok. Średnica otworu podajnika sokowirówki MES3000 jest wyjątkowo duża. Dzięki temu zmieszczą się w nim nawet całe owoce - nie musisz ich wcześniej kroić! Moc rzędu 700 Watt, dwa stopnie prędkości oraz mikrofiltr z drobnymi porami gwarantują maksymalne wyciśnięcie soku ze wszystkich typów owoców i warzyw.

czytaj więcej

SKLEPY AGD I RTV

Mapa

Szukaj w serwisie:

Newsletter

Zapisz się do newslettera, aby otrzymyać nowości z rynku lub informacje o promocjach

sony samsung philips canon asus gigabyte siemens
AGD :: RTV :: KOMPUTERY :: FOTO :: WIADOMOŚCI :: WYDARZENIA :: WYWIADY :: NAGRODY :: EKOLOGIA :: PROMOCJE :: PRODUCENCI :: TESTY :: SKLEPY :: RSS :: KONTAKT
Copyright © agdrtv24.pl 2018, Wszelkie prawa zastrzeżone, wykonanie: skyagency.pl RSS
Gazetki_promocyjne
S K L E P