Huntkey

Huntkey w dziale komputery

Akcesoria

Huntkey w dziale informacje

Wiadomości
Huntkey

Zasilacz Huntkey 500W z certyfikatem 80PLUS PLATINUM

2011-01-12 14:24:00

Huntkey Enterprise Goup ogłosiła, że zasilacz Huntkey 500W otrzymał certyfikat 80PLUS PLATINUM. Oznacza to, że cała linia produktów Huntkey przeszła certyfikację 80PLUS, począwszy od tej standardowej aż po najwyższy poziom - PLATINUM.

czytaj więcej
Huntkey wprowadza nową serię zasilaczy JUMPER z certyfikatem 80PLUS

Huntkey wprowadza nową serię zasilaczy JUMPER z certyfikatem 80PLUS

2011-01-11 14:27:00

Firma Huntkey Enterprise Group wprowadziła do sprzedaży serię nowych zasilaczy komputerowych o mocy od 350 do 600 W, które są przeznaczone dla przeciętnych użytkowników z całego świata. Seria nosi nazwę JUMPER, a wszystkie należące do niej modele zdobyły certyfikat 80PLUS lub 80PLUS Bronze. Konstrukcja ze sprzężeniem wyprzedzającym oznacza większą stabilność i wyższą sprawność energetyczną systemu - mówi Villa Li, Product Manager w firmie Huntkey.

czytaj więcej
Laboratorium EMC firmy Huntkey z akredytacją komisji FCC

Laboratorium EMC firmy Huntkey z akredytacją komisji FCC

2010-12-14 14:39:00

Firma Huntkey Enterprise Group poinformowała, że jej laboratorium EMC otrzymało akredytację zatwierdzoną przez komisję FCC. Akredytacja przeprowadzona przez NEMKO i autoryzowana przez FCC stwierdza, że laboratorium EMC firmy Huntkey dysponuje wymaganym sprzętem testowym i możliwościami technicznymi, które umożliwiają realizację zadań w określonych dziedzinach. Wnioski o certyfikację produktów mogą być składane wewnętrznie i będą akceptowane w większości krajów świata. Raporty z testów przeprowadzonych w laboratorium EMC mają ten sam status, co raporty FCC. Przyspieszy to proces testowania produktów i ułatwi wprowadzanie nowych zasilaczy Huntkey na amerykański rynek.

czytaj więcej
Premiera najnowszej obudowy Huntkey SHIELD H405

Premiera najnowszej obudowy Huntkey SHIELD H405

2010-11-04 10:09:00

Firma Huntkey podczas uroczystej premiery przedstawiła swoją najnowszą obudowę SHIELD H405. Sprzęt cieszy się dużym zainteresowaniem mediów IT oraz klientów z całego świata. Obudowę zaprojektowano zgodnie z mottem „Ochrona antyradiacyjna przyszłości”.

czytaj więcej
Huntkey

Nowoczesna ochrona przed promieniowaniem - obudowa SHIELD firmy Huntkey

2010-10-28 00:01:00

Firma Huntkey Enterprise Group informuje, że uroczysta premiera najnowszej obudowy SHIELD odbędzie się 28 października b.r. w parku przemysłowym Shenzhen Huntkey Industrial Park. Produkt jest jedną z najważniejszych nowości wprowadzonych do sprzedaży w tym roku. Obudowa przeznaczona jest dla średniozamożnych oraz zamożnych użytkowników sprzętu komputerowego.

czytaj więcej
Huntkey na targach China Sourcing Fair

Huntkey na targach China Sourcing Fair

2010-10-21 14:38:00

Firma Huntkey z powodzeniem zaprezentowała się na targach China Sourcing Fair, które odbyły się w dniach 12-15 października 2010 r. na terenie Asia World-Expo w Hong Kongu. Stoisko firmy Huntkey (hala 8G02) przyciągnęło ponad 240 klientów z całego świata. Gama produktów konsumenckich, z którymi zapoznali się goście, obejmowała zasilacze do notebooków, ładowarki, zapalniczki samochodowe i listy zasilające. Dużym zainteresowaniem cieszyła się też nowa seria produktów Huntkey w postaci różnego rodzaju lamp ledowych.

czytaj więcej
Firma Huntkey oficjalnie ogłasza listę zwycięzców...

Firma Huntkey oficjalnie ogłasza listę zwycięzców...

2010-10-19 16:39:00

... w internetowym konkursie dla overclockerów. Huntkey Enterprise Group oficjalnie ogłosił listę zwycięzców internetowego konkursu przeprowadzonego przez firmę podczas globalnych zawodów przetaktowywania Futuremark® Q3.

czytaj więcej
Huntkey sponsorem nagród w konkursie rozpoczynającą działalność...

Huntkey sponsorem nagród w konkursie rozpoczynającą działalność...

2010-10-15 14:14:00

...platformą BurnPC. Firma Huntkey Enterprise Group, jeden z pięciu czołowych dostawców zasilaczy, ufundowała nagrody w konkursie rozpoczynającym działalność portalu BurnPC. Ta Polska Platforma Rankingowa przeznaczona jest dla miłośników overclockingu z całego kraju. „Pomysł stworzenia polskiej bazy rankingów dla osób podkręcających swoje komputery wziął się z rosnącego zainteresowania tematem przetaktowywania w naszym kraju” - mówi Rafał Wysiński, założyciel portalu BurnPC.pl. Platforma ruszyła pierwszego października 2010 roku, jest bezpłatna i przyjazna dla użytkowników.

czytaj więcej

SKLEPY AGD I RTV

Mapa

Szukaj w serwisie:

Newsletter

Zapisz się do newslettera, aby otrzymyać nowości z rynku lub informacje o promocjach

sony samsung philips canon asus gigabyte siemens
AGD :: RTV :: KOMPUTERY :: FOTO :: WIADOMOŚCI :: WYDARZENIA :: WYWIADY :: NAGRODY :: EKOLOGIA :: PROMOCJE :: PRODUCENCI :: TESTY :: SKLEPY :: RSS :: KONTAKT
Copyright © agdrtv24.pl 2018, Wszelkie prawa zastrzeżone, wykonanie: skyagency.pl RSS
Gazetki_promocyjne
S K L E P