Siemens

Siemens w dziale informacje

Nagrody Ekologia Wiadomości Wydarzenia Promocje
Kulinarny wyścig z czasem - nowe piekarniki Siemens iQ500

Kulinarny wyścig z czasem - nowe piekarniki Siemens iQ500

2018-04-10 14:55:00

Miłośnicy gotowania, a także ci, którzy po prostu chcą coś przekąsić i ruszyć dalej, by realizować swoje pasje wiedzą, że w gotowaniu liczy się czas. Nowe piekarniki z linii iQ500 od marki Siemens zostały zaprojektowane tak, abyśmy nie musieli czekać.

czytaj więcej
Pieczenie i para: związek doskonały

Pieczenie i para: związek doskonały

2016-04-06 14:34:35

Marka Siemens przedstawia nowy piekarnik iQ700 z parowarem fullSteam, w którym pozornie prostą technikę gotowania na parze łączy z innowacyjną technologią. Gotowanie i pieczenie przy użyciu pary w połączeniu z funkcją szybkiego nagrzewania pozwala na błyskawiczne przygotowanie zdrowych i pełnowartościowych dań.

czytaj więcej
Siemens iQ700 - AGD do zabudowy o najwyższym IQ

Siemens iQ700 - AGD do zabudowy o najwyższym IQ

2015-10-06 12:30:50

Inteligentne rozwiązania upraszczają gotowanie i inspirują do podróży kulinarnych. Z kolei wysmakowany design urządzeń, idący w parze z ich efektywnością, zachęca do otwarcia kuchni na salon, zmieniając ją w centrum życia towarzyskiego. Taka jest seria urządzeń do zabudowy iQ700 marki Siemens. 

czytaj więcej
Pierwszy piekarnik, który pokochają także mężczyźni

Pierwszy piekarnik, który pokochają także mężczyźni

2015-09-21 11:49:24

Każdy dzień rozpoczynasz z najlepszymi intencjami: rano zjesz pożywne śniadanie i przejrzysz prasę lub portale, potem z energią i zapałem ruszysz do pracy. W planie masz jeszcze zdrowy i smaczny obiad, trening, zakupy oraz spotkanie z przyjaciółmi. Wszystko w biegu, bo Twój idealny dzień musi przecież skończyć się lekką kolacją i może jeszcze kino lub przynajmniej lektura do poduszki - z najnowszej listy bestsellerów. „W świecie marki Siemens innowacyjne technologie pomagają w przygotowaniu zdrowych i smacznych posiłków - z przyspieszeniem supersamochodu. Dzięki piekarnikowi Siemens iQ700 z funkcją mikrofali gotowanie może za-jąć o połowę mniej czasu niż do tej pory” - podkreśla Gerhard Nüssler, główny projektant marki Siemens. 

czytaj więcej
Seria urządzeń Siemens iQ700 - rewolucja technologiczna spod znaku Siemens

Seria urządzeń Siemens iQ700 - rewolucja technologiczna spod znaku Siemens

2015-06-22 12:30:00

Życie to niepowtarzalna przygoda. Każdy dzień to kolejne wyzwania i okazja do nowych odkryć. Intensywność codziennych doznań wyznacza tempo życia i motywuje do działania zawsze i wszędzie: także w domu i w kuchni. Liczy się każda minuta, dlatego tak ważne jest odpowiednie wsparcie, które pozwoli maksymalnie wykorzystać dany czas. Marka Siemens wychodzi naprzeciw tym oczekiwaniom dzięki nowej serii urządzeń do zabudowy iQ700.

czytaj więcej
Pieczenie wspomagane mikrofalami

Pieczenie wspomagane mikrofalami

2015-02-10 13:11:00

Piekarnik kompaktowy Siemens HB86P575 to kolejny przykład wyjątkowego nowatorstwa technologii Siemens - urządzenie bowiem odznacza się wszystkimi cechami tradycyjnego piekarnika wraz z korzyściami wynikającymi z zastosowania mikrofal. Upieczemy w nim praktycznie wszystko, a do tego wyjątkowo szybko, gdyż działanie mikrofal można łączyć z innymi rodzajami grzania. W razie potrzeby mamy również do dyspozycji tryb pracy tradycyjnej mikrofalówki. To do nas należy wybór z funkcji którego urządzenia chcemy skorzystać. Entuzjastów wolnego czasu z pewnością przekona również automatyczny system czyszczenia activeClean®. Dzięki niemu piekarnik wyręcza nas nie tylko w gotowaniu, ale również w czyszczenia jego wnętrza. Zaoszczędzony czas możemy wtedy spędzić na przykład na miłej kolacji.

czytaj więcej
Piekarnik z serii cookControl68 - nowe spojrzenie na kuchnię

Piekarnik z serii cookControl68 - nowe spojrzenie na kuchnię

2014-10-06 10:33:00

Precyzyjna regulacja temperatury w zakresie 30 - 300 st. C, blisko 70 progra-mów automatycznych, 14 rodzajów grzania i wyświetlacz TFT - gotowanie nig-dy nie było tak dokładnie kontrolowane. Piekarnik marki Siemens sam zadba o przygotowanie najsmaczniejszych potraw i późniejsze sprzątanie jego wnętrza.

czytaj więcej
Z fascynacji do wypieków... piekarnik marki Siemens

Z fascynacji do wypieków... piekarnik marki Siemens

2013-08-26 10:26:00

Z fascynacji do wypieków powstał piekarnik dbający o przygotowanie zawsze pysznych ciast i aromatycznych dań mięsnych. To propozycja dla tych, którzy poza wyjątkowym sprzętem, chcieliby wyróżnić kuchnię perfekcyjnym smakiem serwowanych w niej dań.

czytaj więcej
Siemens studioLine - styl i komfort najwyższej klasy

Siemens studioLine - styl i komfort najwyższej klasy

2013-06-25 12:42:00

Odznaczająca się innowacyjnością i pięknym wzornictwem seria urządzeń do zabudowy studioLine, powstała z myślą o koneserach i pasjonatach technologii. Siemens studioLine to sprzęt AGD spełniający oczekiwania najbardziej wymagających miłośników sztuki kulinarnej.

czytaj więcej
Piekarnik HB78BD571 - pozwól sobie pomóc

Piekarnik HB78BD571 - pozwól sobie pomóc

2012-10-22 14:05:00

Nasze babcie wierzyły, że ciasto wyrośnie tylko wtedy, gdy przez cały czas przygotowań nie usiądziemy nawet na chwilę, a odpowiednio słodki smak nada wypiekom tylko dobry humor gospodyni. W przesądy można wierzyć lub włożyć między bajki. Rozwiązaniem najbezpieczniejszym będzie zaufanie piekarnikowi cookControl68 marki Siemens. Funkcją, która z pewnością podbije serce każdego domowego cukiernika jest hydroBaking. Wilgoć zatrzymywana wewnątrz piekarnika, pozwala uzyskać ciasto zawsze odpowiednio wilgotne i chrupiące na wierzchu. To doskonała wiadomość dla wszystkich łasuchów, a szczególnie dla miłośników ciasta drożdżowego, które po wyjęciu z piekarnika HB78BD571 w magiczny sposób przeniesie nas do beztroskich czasów dzieciństwa. Dodatkowym ułatwieniem jest Termoobieg 3D plus eco.

czytaj więcej
< 1 2 >

SKLEPY AGD I RTV

Mapa

Szukaj w serwisie:

Newsletter

Zapisz się do newslettera, aby otrzymyać nowości z rynku lub informacje o promocjach

sony samsung philips canon asus gigabyte siemens
AGD :: RTV :: KOMPUTERY :: FOTO :: WIADOMOŚCI :: WYDARZENIA :: WYWIADY :: NAGRODY :: EKOLOGIA :: PROMOCJE :: PRODUCENCI :: TESTY :: SKLEPY :: RSS :: KONTAKT
Copyright © agdrtv24.pl 2018, Wszelkie prawa zastrzeżone, wykonanie: skyagency.pl RSS
Gazetki_promocyjne
S K L E P