Siemens

Siemens w dziale informacje

Nagrody Ekologia Wiadomości Wydarzenia Promocje
Wentylacyjna rewolucja (wideo)

Wentylacyjna rewolucja (wideo)

2017-04-13 09:57:00

Swobodę w kreowaniu własnego stylu życia zawdzięczamy rozwojowi technologii. To ona pozwala sięgać po marzenia i istotnie wpływać na jakość codziennych obowiązków. To właśnie z fascynacji technologią powstał system inductionAir marki Siemens, integrujący funkcję gotowania z wentylacją.

czytaj więcej
Gotowanie bez ograniczeń: płyta flexInduction marki Siemens

Gotowanie bez ograniczeń: płyta flexInduction marki Siemens

2016-05-17 12:13:00

Siemens przedstawia nową płytę indukcyjną z trzema elastycznymi strefami gotowania. W wydobyciu najlepszych smaków pomogą sensory monitorujące każdą potrawę oraz inteligentne sterowanie Dual lightSlider. Przestrzeń do swobodnego przyrządzania dań zapewnia aż 90 cm szerokości urządzenia.

czytaj więcej
Bezstrefowa płyta indukcyjna Siemens

Bezstrefowa płyta indukcyjna Siemens

2014-04-17 14:37:00

W dzisiejszych czasach nie tylko telefony komórkowe mogą być „smart”. Ten skok technologiczny miał również miejsce w produkcji kuchenek: inteligentna powierzchnia gotująca to bezstrefowa płyta indukcyjna marki Siemens, na której próżno szukać kółek i owali wyrysowanych na szybie ceramicznej. Zamiast tego oferuje ona jednolitą po-wierzchnię bez wydzielonych stref do gotowania, dzięki czemu konieczność zakupu ron-dla o właściwych wymiarach dla naszej „płyty grzewczej” odchodzi w niepamięć.

czytaj więcej
System Domino marki Siemens

System Domino marki Siemens

2014-02-25 12:46:00

System Domino marki Siemens wychodzi naprzeciw oczekiwaniom właścicieli kuchni, które wyróżniają się niepowtarzalnym wzornictwem i innowacyjnym wyposażeniem w AGD, w pełni dopasowanym do potrzeb ich użytkowników. W ofercie znajdują się cztery rodzaje płyt - trzy o szerokości 30 cm i jedna (teppan yaki) o szerokości 40 cm. Dzięki temu, każdą z nich można dowolnie ze sobą zestawiać, w zależności od potrzeb. Do dyspozycji miłośników go-towania pozostaje płyta indukcyjna z tradycyjnymi polami grzewczymi, płyta indukcyjna z prostokątnym polem grzewczym flexInduction, teppan yaki, a także innowacyjna - Lava Grill. Zaletą tej ostatniej jest duża powierzchnia żeliwna, ułatwiająca i przyspieszająca grillowanie np. chrupiących krewetek, czy kalmarów.

czytaj więcej
Siemens studioLine - styl i komfort najwyższej klasy

Siemens studioLine - styl i komfort najwyższej klasy

2013-06-25 12:42:00

Odznaczająca się innowacyjnością i pięknym wzornictwem seria urządzeń do zabudowy studioLine, powstała z myślą o koneserach i pasjonatach technologii. Siemens studioLine to sprzęt AGD spełniający oczekiwania najbardziej wymagających miłośników sztuki kulinarnej.

czytaj więcej
Nowa płyta indukcyjna marki Siemens

Nowa płyta indukcyjna marki Siemens

2012-08-09 11:17:00

Brak dostępu do instalacji elektrycznej o odpowiednich parametrach to problem, który nadal można spotkać w wielu polskich domach. Chcąc udostępnić nowoczesną technologię gotowania wszystkim, którzy nie mają wymaganych parametrów instalacji, marka Siemens opracowała płytę, którą można podłączyć do każdej, typowej instalacji elektrycznej o napięciu 230 V. W dodatku do montażu płyty nie będzie już dłużej potrzebna pomoc fachowca. Wszystko dzięki standardowej wtyczce, będącej na wyposażeniu sprzętu. Od tej pory energooszczędne gotowanie, nad którym czuwa najwyższej klasy technologia, jest w zasięgu każdego.

czytaj więcej
Płyta Siemens freeInduction EH801KU11E

Płyta Siemens freeInduction EH801KU11E

2012-05-28 17:28:00

Jak często rozmieszczenie pól na płycie grzewczej ogranicza nasze kulinarne ambicje, komplikuje przygotowanie potraw lub po prostu je wydłuża? Czas to zmienić - na rynek wchodzi indukcyjna płyta Siemens bez podziału na pola grzewcze! Wystarczy umieścić garnek na powierzchni płyty, a nowoczesna technologia rozpozna jego położenie, kształt i sprawi, że naczynie nagrzeje się błyskawicznie, niezależnie od miejsca jego postawienia.

czytaj więcej
Nowa płyta Siemens flexInduction: podwójna swoboda gotowania

Nowa płyta Siemens flexInduction: podwójna swoboda gotowania

2011-07-01 11:41:00

Poszerzenie oferty marki Siemens o płytę indukcyjną flexInduction wywołało jakiś czas temu małą rewolucję. Zastosowanie dużej, prostokątnej strefy grzewczej, na której można umieścić np. jedną większą brytfannę lub kilka mniejszych garnków o różnych kształtach, stanowiło kamień milowy w zakresie technologii indukcyjnej. Teraz Siemens - lider innowacji w zakresie sprzętu AGD - idzie o krok dalej i prezentuje płytę flexInduction z dwoma prostokątnymi polami. Dzięki temu to użytkownik może dosto-sować pracę urządzenia do swoich potrzeb, a nie odwrotnie.

czytaj więcej
Komfort i bezpieczeństwo obsługi: płyta indukcyjna Siemens disc-Control

Komfort i bezpieczeństwo obsługi: płyta indukcyjna Siemens disc-Control

2011-03-23 09:50:00

Dostępne na rynku urządzenia dla domu oferują całą gamę nowatorskich funkcji, które często wyręczają nas w codziennych obowiązkach i sprawiają, że mamy więcej czasu dla siebie i bliskich. Bywa jednak i tak, że w pogoni za nowoczesnością konstruktorzy tracą z oczu takie aspekty, jak wygoda i prostota użytkowania. Marka Siemens konse-kwentnie udowadnia jednak, że połączenie innowacyjnej technologii i intuicyjnej ob-sługi jest możliwe. Kolejnym przykładem sukcesu inżynierów Siemens na tym polu jest nowoczesna płyta indukcyjna z systemem discControl.

czytaj więcej

SKLEPY AGD I RTV

Mapa

Szukaj w serwisie:

Newsletter

Zapisz się do newslettera, aby otrzymyać nowości z rynku lub informacje o promocjach

sony samsung philips canon asus gigabyte siemens
AGD :: RTV :: KOMPUTERY :: FOTO :: WIADOMOŚCI :: WYDARZENIA :: WYWIADY :: NAGRODY :: EKOLOGIA :: PROMOCJE :: PRODUCENCI :: TESTY :: SKLEPY :: RSS :: KONTAKT
Copyright © agdrtv24.pl 2018, Wszelkie prawa zastrzeżone, wykonanie: skyagency.pl RSS
Gazetki_promocyjne
S K L E P