Siemens

Siemens w dziale informacje

Nagrody Ekologia Wiadomości Wydarzenia Promocje
Gotowanie bez ograniczeń: płyta flexInduction marki Siemens

Gotowanie bez ograniczeń: płyta flexInduction marki Siemens

2016-05-17 12:13:00

Siemens przedstawia nową płytę indukcyjną z trzema elastycznymi strefami gotowania. W wydobyciu najlepszych smaków pomogą sensory monitorujące każdą potrawę oraz inteligentne sterowanie Dual lightSlider. Przestrzeń do swobodnego przyrządzania dań zapewnia aż 90 cm szerokości urządzenia.

czytaj więcej
Pieczenie i para: związek doskonały

Pieczenie i para: związek doskonały

2016-04-06 14:34:35

Marka Siemens przedstawia nowy piekarnik iQ700 z parowarem fullSteam, w którym pozornie prostą technikę gotowania na parze łączy z innowacyjną technologią. Gotowanie i pieczenie przy użyciu pary w połączeniu z funkcją szybkiego nagrzewania pozwala na błyskawiczne przygotowanie zdrowych i pełnowartościowych dań.

czytaj więcej
Slow Food Festival rusza z marką Siemens

Slow Food Festival rusza z marką Siemens

2015-12-09 09:42:53

Obok turyńskiego Salone del Gusto, Madrid Fusion, brukselskich Culinaria, czy paryskich Gourmet Selection, Slow Food Festival to jedno z najgorętszych wydarzeń w Europie Środkowej, którego stolicą stanie się Kraków. Tegorocznej odsłonie festiwalu patronować będzie innowacyjne AGD marki Siemens.

czytaj więcej
Siemens iQ700 - AGD do zabudowy o najwyższym IQ

Siemens iQ700 - AGD do zabudowy o najwyższym IQ

2015-10-06 12:30:50

Inteligentne rozwiązania upraszczają gotowanie i inspirują do podróży kulinarnych. Z kolei wysmakowany design urządzeń, idący w parze z ich efektywnością, zachęca do otwarcia kuchni na salon, zmieniając ją w centrum życia towarzyskiego. Taka jest seria urządzeń do zabudowy iQ700 marki Siemens. 

czytaj więcej
Pierwszy piekarnik, który pokochają także mężczyźni

Pierwszy piekarnik, który pokochają także mężczyźni

2015-09-21 11:49:24

Każdy dzień rozpoczynasz z najlepszymi intencjami: rano zjesz pożywne śniadanie i przejrzysz prasę lub portale, potem z energią i zapałem ruszysz do pracy. W planie masz jeszcze zdrowy i smaczny obiad, trening, zakupy oraz spotkanie z przyjaciółmi. Wszystko w biegu, bo Twój idealny dzień musi przecież skończyć się lekką kolacją i może jeszcze kino lub przynajmniej lektura do poduszki - z najnowszej listy bestsellerów. „W świecie marki Siemens innowacyjne technologie pomagają w przygotowaniu zdrowych i smacznych posiłków - z przyspieszeniem supersamochodu. Dzięki piekarnikowi Siemens iQ700 z funkcją mikrofali gotowanie może za-jąć o połowę mniej czasu niż do tej pory” - podkreśla Gerhard Nüssler, główny projektant marki Siemens. 

czytaj więcej
Seria urządzeń Siemens iQ700 - rewolucja technologiczna spod znaku Siemens

Seria urządzeń Siemens iQ700 - rewolucja technologiczna spod znaku Siemens

2015-06-22 12:30:00

Życie to niepowtarzalna przygoda. Każdy dzień to kolejne wyzwania i okazja do nowych odkryć. Intensywność codziennych doznań wyznacza tempo życia i motywuje do działania zawsze i wszędzie: także w domu i w kuchni. Liczy się każda minuta, dlatego tak ważne jest odpowiednie wsparcie, które pozwoli maksymalnie wykorzystać dany czas. Marka Siemens wychodzi naprzeciw tym oczekiwaniom dzięki nowej serii urządzeń do zabudowy iQ700.

czytaj więcej
Chłodzący bar w kuchni od Siemensa

Chłodzący bar w kuchni od Siemensa

2015-05-25 14:10:00

Nikt z nas nie wyobraża sobie upalnego lata bez zimnych koktajli z owoców i schłodzonych napojów. A jeśli w lodówce brakuje miejsca i w zamrażarce już nic więcej się nie zmieści? Wtedy marzeniem jest posiadanie dodatkowego minibaru, którego nie powstydziłby się sam James Bond. Marka Siemens przedstawia chłodziarko-zamrażarkę z wymarzonym minibarem. 

czytaj więcej
Pojawia się i znika

Pojawia się i znika

2015-04-07 17:09:00

Cytując słowa piosenki można opisać najnowsze osiągnięcie niemieckich inżynierów - okap blatowy marki Siemens. W czasie gotowania majestatycznie wysuwa się z blatu, a po zakończonych przygodach kulinarnych - chowa się w jego wnętrzu. Doskonale sprawdza się w kuchniach wyspowych i wysokich mieszkaniach. 

czytaj więcej
Siemens speedMatic - prawdziwa technologia zmywania

Siemens speedMatic - prawdziwa technologia zmywania

2015-03-02 15:25:00

Inteligentny system automatycznego otwierania drzwi to tylko jedna z wielu innych zalet nowej zmywarki marki Siemens. Poza ośmioma programami i pięcioma funkcjami specjalnymi, zmywarkę wyróżnia najbardziej zaawansowany system koszy - varioFlex Pro.

czytaj więcej
Pieczenie wspomagane mikrofalami

Pieczenie wspomagane mikrofalami

2015-02-10 13:11:00

Piekarnik kompaktowy Siemens HB86P575 to kolejny przykład wyjątkowego nowatorstwa technologii Siemens - urządzenie bowiem odznacza się wszystkimi cechami tradycyjnego piekarnika wraz z korzyściami wynikającymi z zastosowania mikrofal. Upieczemy w nim praktycznie wszystko, a do tego wyjątkowo szybko, gdyż działanie mikrofal można łączyć z innymi rodzajami grzania. W razie potrzeby mamy również do dyspozycji tryb pracy tradycyjnej mikrofalówki. To do nas należy wybór z funkcji którego urządzenia chcemy skorzystać. Entuzjastów wolnego czasu z pewnością przekona również automatyczny system czyszczenia activeClean®. Dzięki niemu piekarnik wyręcza nas nie tylko w gotowaniu, ale również w czyszczenia jego wnętrza. Zaoszczędzony czas możemy wtedy spędzić na przykład na miłej kolacji.

czytaj więcej
< 1 2 3 4 5 >

SKLEPY AGD I RTV

Mapa

Szukaj w serwisie:

Newsletter

Zapisz się do newslettera, aby otrzymyać nowości z rynku lub informacje o promocjach

sony samsung philips canon asus gigabyte siemens
AGD :: RTV :: KOMPUTERY :: FOTO :: WIADOMOŚCI :: WYDARZENIA :: WYWIADY :: NAGRODY :: EKOLOGIA :: PROMOCJE :: PRODUCENCI :: TESTY :: SKLEPY :: RSS :: KONTAKT
Copyright © agdrtv24.pl 2018, Wszelkie prawa zastrzeżone, wykonanie: skyagency.pl RSS
Gazetki_promocyjne
S K L E P