Siemens

Siemens w dziale informacje

Nagrody Ekologia Wiadomości Wydarzenia Promocje
Extreme power edition marki Siemens - z nową siłą przeciw zagnieceniom

Extreme power edition marki Siemens - z nową siłą przeciw zagnieceniom

2011-02-21 08:10:00

Aby uzyskać idealną gładkość materiału, czasami nie trzeba go w ogóle dotykać stopą żelazka. Żelazko lub stacja pary mogą też posłużyć do odświeżania ubrań, zaś deska do prasowania „przytrzyma” lub „uniesie” tkaninę, w zależności od tego, z jakim materiałem mamy do czynienia. Brzmi zaskakująco? To tylko kilka możliwości, jakie daje nowa linia do prasowania extreme power edition marki Siemens.

czytaj więcej
Siemens i Hexeline - udana para

Siemens i Hexeline - udana para

2010-10-28 10:14:00

Siemens to wiodąca marka na rynku sprzętu gospodarstwa domowego. Potwierdzeniem jej pozycji są liczne innowacje wprowadzane niejednokrotnie po raz pierwszy w Polsce. Wśród najważniejszych należałoby wymienić superenergooszczędne pralki (zużywające nawet do 30% mniej energii w stosunku do klasy efektywności energetycznej A!) i zmywarki (tylko 7 litrów wody na jeden cykla zmywania), przyjazne w obsłudze lodówki czy wreszcie niezawodne i wszechstronne piekarniki (np. z funkcją pary).

czytaj więcej
Pełna parą przeciw zagnieceniom

Pełna parą przeciw zagnieceniom

2010-06-24 20:23:00

Nowa stacja pary Siemens Slider SL25 green power szczególnie przydaje się przy większym prasowaniu. Czyni je szybszym i prostszym - bez konieczności ciągłego uzupełniania wody. W pojemniku stacji mieści się jeden litr wody, z której powstaje para w ilości 110 g na minutę, przekierowywana do żelazka pod ciśnieniem 5 barów.

czytaj więcej

SKLEPY AGD I RTV

Mapa

Szukaj w serwisie:

Newsletter

Zapisz się do newslettera, aby otrzymyać nowości z rynku lub informacje o promocjach

sony samsung philips canon asus gigabyte siemens
AGD :: RTV :: KOMPUTERY :: FOTO :: WIADOMOŚCI :: WYDARZENIA :: WYWIADY :: NAGRODY :: EKOLOGIA :: PROMOCJE :: PRODUCENCI :: TESTY :: SKLEPY :: RSS :: KONTAKT
Copyright © agdrtv24.pl 2018, Wszelkie prawa zastrzeżone, wykonanie: skyagency.pl RSS
Gazetki_promocyjne
S K L E P