Siemens

Siemens w dziale informacje

Nagrody Ekologia Wiadomości Wydarzenia Promocje
Stoisko Siemens na IFA 2014 (wideo)

Stoisko Siemens na IFA 2014 (wideo)

2014-09-05 11:38:00

Spore stoisko na IFA 2014 ma także Siemens. Spore stoisko, to i spore zainteresowanie...a budzą przede wszystkim pralki za wodną kurtyną oraz...zresztą zobacz wideo poniżej.

czytaj więcej
Poznaj sekrety inteligentnego suszenia Twoich ubrań (wideo)

Poznaj sekrety inteligentnego suszenia Twoich ubrań (wideo)

2013-09-25 12:05:00

Oszczędzają czas i miejsce w domu, redukują ilość prasowania, a przede wszystkim dbają o jakość i świeżość Twoich ubrań - suszarki marki Siemens. Najnowszy model WT47Y481PL z serii iQ800T nie tylko wie kiedy skończyć suszenie, ale też sam się czyści i jest o 60% bardziej energooszczędny w porównaniu do klasy efektywności energetycznej A. Suszarka, którą będzie można połączyć z pralką tej samej serii, poszerzyła ofertę jesiennych nowości marki Siemens.

czytaj więcej
Pralka Siemens z systemem i-Dos (WM 16S890EU)

Pralka Siemens z systemem i-Dos (WM 16S890EU)

2013-03-13 10:49:30

Zintegrowany, precyzyjny system dozowania i-Dos w pełni automatycznie, a zarazem dokładnie, odmierza ilość środków piorących koniecznych do uprania danego wsadu. Jednocześnie i-Dos sprawia, że czynność potocznie nazywanego - „wstawiania prania” jest tak wygodna i szybka jak nigdy dotąd. Wszystko dzięki zbiornikowi na środek piorący, który wystarczy napełnić raz na ponad dwadzieścia prań. Sens zaproponowanego rozwiązania dostrzegalny jest chyba dla każdego, a zwłaszcza dla kierowców… bo który z nich tankuje swój pojazd za każdym razem, gdy do niego wsiada? Przy pomocy czujnika aquaSensor dokładnie rozpoznawany jest stopień zabrudzenia ubrań w czasie trwającego prania. Na podstawie zebranych danych, program dostosowuje czas, a także dokładny cykl zmian temperatury i precyzyjnie dozuje środek piorący. Według danych niezależnego Instytutu Badawczego Technologii Czyszczenia WFK z Niemiec, ta nowatorska technologia pozwala na obniżenie zużycia wody nawet o 7062 l w skali roku.

czytaj więcej
Siemens blueTherm: suszarka, która czyści się sama

Siemens blueTherm: suszarka, która czyści się sama

2011-12-06 10:21:00

Suszarka z pompą ciepła blueTherm nie tylko zużywa 50 procent energii mniej niż wymaga tego limit określony dla sprzętu w klasie efektywności energetycznej A, lecz również wyróżnia się inteligentnymi rozwiązaniami technicznymi. Jako jedyna suszarka kondensacyjna na świecie sama czyści swój kondensator kilkakrotnie podczas procesu suszenia. Zapewnia to nie tylko komfort, lecz przede wszystkim stabilnie niski poziom zużycia energii przez cały okres jej żywotności.

czytaj więcej
Siemens: nowa pralka iQ 800 Master Class

Siemens: nowa pralka iQ 800 Master Class

2011-11-23 14:34:00

Z chwilą pojawienia się najnowszego modelu Siemens iQ 800 Master Class, pranie staje się tak proste, że praktycznie nie wymaga Twojego zaangażowania. Pralka nie tylko idealnie pierze, ale też samodzielnie usuwa wszelkie plamy bez użycia dodatkowych środków. Do Ciebie należy jedynie załadowanie urządzenia i wybór programu - całą resztą zajmie się inteligentna technologia iQ 800.

czytaj więcej
Siemens: Nowa pralka waterExpert - domowy ekspert od zarządzania wodą

Siemens: Nowa pralka waterExpert - domowy ekspert od zarządzania wodą

2011-01-26 12:29:00

W jaki sposób optymalnie gospodarować wodą pobieraną przez pralkę, tak aby uzyskać jak najlepszy efekt pracy, a jednocześnie chronić środowisko i zasoby naturalne? To pytanie od lat zaprząta uwagę inżynierów marki Siemens. Najnowszym efektem ich starań jest innowacyjna pralka z system waterExpert, który wyznacza nowe standardy w zakresie technologii prania.

czytaj więcej
Zatankuj, zapomnij, zaoszczędź - nowa pralka Siemens i-Dos

Zatankuj, zapomnij, zaoszczędź - nowa pralka Siemens i-Dos

2010-12-23 09:42:00

Co trzeba zrobić, aby wymierzyć właściwą ilość środka piorącego? Należy zbadać twardość wody i rodzaj zabrudzeń, zważyć masę wsadu i określić rodzaj tkaniny. Dobrze też wziąć pod uwagę specyfikę danej pralki, np. wielkość i geometrię bębna. Wystarczy odrobina zdolności matematycznych i po godzinie dochodzimy do właściwego wyniku. Niezbyt kusząca perspektywa? Siemens znalazł na to radę - teraz supernowoczesne pralki z systemem i-Dos samoczynnie dozują środek piorący w zależności od wszystkich wymienionych czynników.

czytaj więcej
Siemens rozdaje suszarki do testowania

Siemens rozdaje suszarki do testowania

2010-12-21 09:07:00

Suszarki do ubrań cieszą się dużą popularnością w wielu krajach świata. Na naszym rynku zalety tych produktów nie są jednak wystarczająco znane i docenione. Aby zmienić ten stan rzeczy, 15 grudnia Siemens rozpoczął akcję „Zostań testerem suszarek do ubrań Siemens”. Do 15 stycznia 2011 r. osoby zainteresowane testowaniem tych urządzeń mogą rejestrować się na stronie http://www.testujsuszarkisiemens.pl. Po zakończeniu kampanii suszarki pozostaną w rękach testujących je konsumentów.

czytaj więcej
Oszczędza 40 litrów wody! Siemens prezentuje pierwszą na świecie pralko-suszarkę...

Oszczędza 40 litrów wody! Siemens prezentuje pierwszą na świecie pralko-suszarkę...

2010-09-14 16:11:00

Siemens prezentuje supernowoczesną pralko-suszarkę z technologią airCondensation, która wyznacza nowe standardy w zakresie komfortu i oszczędzania wody. Pierwsza na świecie używa do kondensacji gorącej pary wyłącznie ziemnego powietrza, a nie wody, jak modele tradycyjne. W ten sposób oszczędzamy do 40 litrów wody na jeden cykl suszenia! Pralko suszarka marki Siemens to bezkompromisowe rozwiązanie dla wszystkich, którzy nie maja miejsca na dwa urządzenia: pralkę i suszarkę.

czytaj więcej

SKLEPY AGD I RTV

Mapa

Szukaj w serwisie:

Newsletter

Zapisz się do newslettera, aby otrzymyać nowości z rynku lub informacje o promocjach

sony samsung philips canon asus gigabyte siemens
AGD :: RTV :: KOMPUTERY :: FOTO :: WIADOMOŚCI :: WYDARZENIA :: WYWIADY :: NAGRODY :: EKOLOGIA :: PROMOCJE :: PRODUCENCI :: TESTY :: SKLEPY :: RSS :: KONTAKT
Copyright © agdrtv24.pl 2018, Wszelkie prawa zastrzeżone, wykonanie: skyagency.pl RSS
Gazetki_promocyjne
S K L E P