Siemens

Siemens w dziale informacje

Nagrody Ekologia Wiadomości Wydarzenia Promocje
Nowa seria chłodziarko-zamrażarek glassDoor

Nowa seria chłodziarko-zamrażarek glassDoor

2013-05-27 14:27:00

O tym, że szkło może być idealnym materiałem wykończeniowym chłodziarko-zamrażarki przekonuje marka Siemens, osłaniając jej drzwi lustrzaną powłoką. Delikatne w wyglądzie jest jednocześnie odporne na wszelkie działania mechaniczne, w tym także na stłuczenia. Będące osłoną kolorów: czarnego, białego i tytanowego, wydobywa z nich jeszcze większą głębię, podkreślającą ponadczasowe wzornictwo chłodziarki. Jednak poza wyjątkowym wyglądem, glassDoor wyróżniają także liczne innowacje, dbające o wygodę i ich długoletnie użytkowanie.

czytaj więcej
Nowy okap marki Siemens (cena- 8350 pln)

Nowy okap marki Siemens (cena- 8350 pln)

2013-04-23 16:00:00

Nowy okap kominowy marki Siemens to przede wszystkim synonim wyjątkowego komfortu użytko-wania, za którym kryje się moc innowacyjnych roz-wiązań technologicznych. Jednym z nich jest technologia szczelinowa budowy filtra. Dzięki jej zastosowaniu tradycyjne, dotąd wykorzystywane w okapach kratki filtra, zastąpiły specjalne szczeliny. Rozwiązanie to poprawia wygląd urządzenia, ale przede wszystkim zwiększa jego wydajność, skutecznie likwidując problem osadzających się na meblach drobinek tłuszczu.

czytaj więcej
Pralka Siemens z systemem i-Dos (WM 16S890EU)

Pralka Siemens z systemem i-Dos (WM 16S890EU)

2013-03-13 10:49:30

Zintegrowany, precyzyjny system dozowania i-Dos w pełni automatycznie, a zarazem dokładnie, odmierza ilość środków piorących koniecznych do uprania danego wsadu. Jednocześnie i-Dos sprawia, że czynność potocznie nazywanego - „wstawiania prania” jest tak wygodna i szybka jak nigdy dotąd. Wszystko dzięki zbiornikowi na środek piorący, który wystarczy napełnić raz na ponad dwadzieścia prań. Sens zaproponowanego rozwiązania dostrzegalny jest chyba dla każdego, a zwłaszcza dla kierowców… bo który z nich tankuje swój pojazd za każdym razem, gdy do niego wsiada? Przy pomocy czujnika aquaSensor dokładnie rozpoznawany jest stopień zabrudzenia ubrań w czasie trwającego prania. Na podstawie zebranych danych, program dostosowuje czas, a także dokładny cykl zmian temperatury i precyzyjnie dozuje środek piorący. Według danych niezależnego Instytutu Badawczego Technologii Czyszczenia WFK z Niemiec, ta nowatorska technologia pozwala na obniżenie zużycia wody nawet o 7062 l w skali roku.

czytaj więcej
Nowa linia chłodziarko-zamrażarek do zabudowy - coolEfficiency

Nowa linia chłodziarko-zamrażarek do zabudowy - coolEfficiency

2013-01-31 09:48:00

Marka Siemens poszerza ofertę chłodnictwa o innowacyjną linię coolEfficiency. Trzy nowe modele chłodziarko-zamrażarek to doskonała alternatywa dla tych, którzy chcą otaczać się nie tylko fascynującą technologią, ale także ponadczasowym wzornictwem.

czytaj więcej
Z jaką prędkością zmywania spotkałaś się do tej pory? - nowa zmywarka marki Siemens

Z jaką prędkością zmywania spotkałaś się do tej pory? - nowa zmywarka marki Siemens

2012-12-05 12:15:00

Fryzura gotowa, makijaż poprawiony, stół nakryty. Unoszące się w powietrzu zapachy przygotowanych potraw zapowiadają udane przyjęcie, któremu atmosfery nada nie tylko dobre wino, ale też sprawna organizacja pracy pani domu. Jej spokój zakłócić może tylko… przedwczesne przybycie gości.

czytaj więcej
Nowy ekspres EQ.7 Plus aromaSense

Nowy ekspres EQ.7 Plus aromaSense

2012-12-04 19:20:00

Opracowany coffeeSensor System, w jaki został wyposażony nowy ekspres EQ.7 Plus aromaSense, zapewnia zawsze idealny efekt parzenia kawy. Dzięki inteligentnym czujnikom oraz niezwykle cichemu młynkowi ceramicznemu, dostosowuje Ilość mielonej kawy i wybiera najodpowiedniejszy jego poziom do każdego rodzaju użytych ziaren. Ocenia ich wielkość i oleistość, dobierając zawsze idealną ilość kawy do żądanego poziomu mocy. System coffeeSensor dba więc nie tylko o indywidualne „podejście” do kawy, która tego wymaga, ale przede wszystkim, staje się gwarancją zawsze pełnego smaku kawy, jakiego oczekujemy.

czytaj więcej
Piekarnik HB78BD571 - pozwól sobie pomóc

Piekarnik HB78BD571 - pozwól sobie pomóc

2012-10-22 14:05:00

Nasze babcie wierzyły, że ciasto wyrośnie tylko wtedy, gdy przez cały czas przygotowań nie usiądziemy nawet na chwilę, a odpowiednio słodki smak nada wypiekom tylko dobry humor gospodyni. W przesądy można wierzyć lub włożyć między bajki. Rozwiązaniem najbezpieczniejszym będzie zaufanie piekarnikowi cookControl68 marki Siemens. Funkcją, która z pewnością podbije serce każdego domowego cukiernika jest hydroBaking. Wilgoć zatrzymywana wewnątrz piekarnika, pozwala uzyskać ciasto zawsze odpowiednio wilgotne i chrupiące na wierzchu. To doskonała wiadomość dla wszystkich łasuchów, a szczególnie dla miłośników ciasta drożdżowego, które po wyjęciu z piekarnika HB78BD571 w magiczny sposób przeniesie nas do beztroskich czasów dzieciństwa. Dodatkowym ułatwieniem jest Termoobieg 3D plus eco.

czytaj więcej
Nowa płyta indukcyjna marki Siemens

Nowa płyta indukcyjna marki Siemens

2012-08-09 11:17:00

Brak dostępu do instalacji elektrycznej o odpowiednich parametrach to problem, który nadal można spotkać w wielu polskich domach. Chcąc udostępnić nowoczesną technologię gotowania wszystkim, którzy nie mają wymaganych parametrów instalacji, marka Siemens opracowała płytę, którą można podłączyć do każdej, typowej instalacji elektrycznej o napięciu 230 V. W dodatku do montażu płyty nie będzie już dłużej potrzebna pomoc fachowca. Wszystko dzięki standardowej wtyczce, będącej na wyposażeniu sprzętu. Od tej pory energooszczędne gotowanie, nad którym czuwa najwyższej klasy technologia, jest w zasięgu każdego.

czytaj więcej
Konkurs Siemens rozstrzygnięty (wideo)

Konkurs Siemens rozstrzygnięty (wideo)

2012-08-09 10:26:00

Ogłoszony na początku czerwca konkurs skierowany był do wszystkich miłośników kawy. Uczestnicy realizowali autorskie filmy w siedmiu „zmysłowych” kategoriach, którym przypisane zostały konkretne funkcje ekspresu EQ.7 marki Siemens. Do smaku, słuchu, wzroku, dotyku i węchu, dodane zostały jeszcze dwie wyjątkowe kategorie: harmonia i indywidualizm. Biorący udział w konkursie zgłaszali swoje filmy, które nawiązywały do jednej z nich. Wszystkim twórcom przyświecał jeden cel: pokazać jak kawa pobudza ich zmysły i zamknąć swoją wizję w 90. sekundach filmowej opowieści. Do końca lipca wpłynęło ponad 120 inspirujących zgłoszeń.

czytaj więcej
Płyta Siemens freeInduction EH801KU11E

Płyta Siemens freeInduction EH801KU11E

2012-05-28 17:28:00

Jak często rozmieszczenie pól na płycie grzewczej ogranicza nasze kulinarne ambicje, komplikuje przygotowanie potraw lub po prostu je wydłuża? Czas to zmienić - na rynek wchodzi indukcyjna płyta Siemens bez podziału na pola grzewcze! Wystarczy umieścić garnek na powierzchni płyty, a nowoczesna technologia rozpozna jego położenie, kształt i sprawi, że naczynie nagrzeje się błyskawicznie, niezależnie od miejsca jego postawienia.

czytaj więcej
< 3 4 5 6 7 >

SKLEPY AGD I RTV

Mapa

Szukaj w serwisie:

Newsletter

Zapisz się do newslettera, aby otrzymyać nowości z rynku lub informacje o promocjach

sony samsung philips canon asus gigabyte siemens
AGD :: RTV :: KOMPUTERY :: FOTO :: WIADOMOŚCI :: WYDARZENIA :: WYWIADY :: NAGRODY :: EKOLOGIA :: PROMOCJE :: PRODUCENCI :: TESTY :: SKLEPY :: RSS :: KONTAKT
Copyright © agdrtv24.pl 2018, Wszelkie prawa zastrzeżone, wykonanie: skyagency.pl RSS
Gazetki_promocyjne
S K L E P