Siemens

Siemens w dziale informacje

Nagrody Ekologia Wiadomości Wydarzenia Promocje
Jak świat kawy łączy się ze światem motoryzacji

Jak świat kawy łączy się ze światem motoryzacji

2017-02-28 07:30:00

Kawa to nie tylko napój, ale prawdziwa przyjemność, często rytuał, któremu chętnie ulegamy na co dzień. Z myślą o początku przygody z „czarnym złotem” powstała linia ekspresów ciśnieniowych Siemens EQ.3 wyróżniająca się nowym designem i rozwiązaniami technologicznymi, z których słynie marka Siemens.

czytaj więcej
Ekspres do kawy Siemens EQ.8

Ekspres do kawy Siemens EQ.8

2013-11-13 11:21:00

Wydobywać jeszcze głębszy aromat i smak ulubionej kawy - to zadanie, któremu sprostać mogą jedynie innowacyjne ekspresy. Wyróżniający się na ich tle nowy ekspres EQ.8 marki Siemens, wykorzystuje najnowszą technologię, by zadbać o jeszcze większy komfort obsługi urządzenia i zaspokoić najbardziej wyrafinowane gusta koneserów kawy.

czytaj więcej
Nowy ekspres EQ.7 Plus aromaSense

Nowy ekspres EQ.7 Plus aromaSense

2012-12-04 19:20:00

Opracowany coffeeSensor System, w jaki został wyposażony nowy ekspres EQ.7 Plus aromaSense, zapewnia zawsze idealny efekt parzenia kawy. Dzięki inteligentnym czujnikom oraz niezwykle cichemu młynkowi ceramicznemu, dostosowuje Ilość mielonej kawy i wybiera najodpowiedniejszy jego poziom do każdego rodzaju użytych ziaren. Ocenia ich wielkość i oleistość, dobierając zawsze idealną ilość kawy do żądanego poziomu mocy. System coffeeSensor dba więc nie tylko o indywidualne „podejście” do kawy, która tego wymaga, ale przede wszystkim, staje się gwarancją zawsze pełnego smaku kawy, jakiego oczekujemy.

czytaj więcej
Nowe ekspresy EQ.5 - kawa na piątkę ze śmietanką

Nowe ekspresy EQ.5 - kawa na piątkę ze śmietanką

2011-06-03 09:52:00

Latte macchiato i cappuccino to pokusa, której trudno się oprzeć. Kremowa pianka, delikatna konsystencja i niepowtarzalny smak natychmiast wprawiają nas w dobry nastrój i pozwalają choć na chwilę oderwać się od codzienności. Rozkosz kawowych doznań mogą jednak skutecznie zmącić skomplikowana obsługa, konieczność żmudnego czyszczenia ekspresu czy wreszcie źle spienione mleko. Dlatego inżynierowie marki Siemens opracowali nową linię ekspresów ciśnieniowych EQ.5, które dzięki innowacyj-nej technologii pozwalają na proste i szybkie wyczarowanie przepysznych kawowych kompozycji.

czytaj więcej
Śniadanie w dobrym stylu - nowa linia Siemens sensor for senses

Śniadanie w dobrym stylu - nowa linia Siemens sensor for senses

2011-03-14 11:32:00

Udany poranek to wstęp do udanego dnia - z tym stwierdzeniem trudno się nie zgodzić. Nic tak nie rozbudza i nie wprawia w dobry humor jak filiżanka aromatycznej herbaty, złocisty tost czy łyk mocnej kawy. Z nową linią śniadaniową sensor for senses marki Siemens każde śniadanie będzie prawdziwą ucztą zarówno dla ciała, jak i dla ducha - niezapomniane doznania gwarantuje innowacyjna technologia oraz wyjątkowo stylowy design.

czytaj więcej
Siemens - Nowa generacja ekspresów EQ.7 Plus

Siemens - Nowa generacja ekspresów EQ.7 Plus

2011-01-24 09:50:00

Dwa lata temu Siemens po raz pierwszy zaprezentował ciśnieniowe ekspresy do kawy z serii EQ.7, które błyskawicznie podbiły serca miłośników tego napoju eleganckim designem oraz innowacyjnymi rozwiązaniami konstrukcyjnymi. Teraz marka ta po raz kolejny podnosi poprzeczkę w zakresie perfekcji przygotowania kawy i przedstawia nową generację ekspresów EQ.7 Plus. Najnowsze modele Siemens kryją w sobie jeszcze więcej pionierskiej technologii dla jeszcze głębszego smaku i aromatu hebanowego naparu.

czytaj więcej

SKLEPY AGD I RTV

Mapa

Szukaj w serwisie:

Newsletter

Zapisz się do newslettera, aby otrzymyać nowości z rynku lub informacje o promocjach

sony samsung philips canon asus gigabyte siemens
AGD :: RTV :: KOMPUTERY :: FOTO :: WIADOMOŚCI :: WYDARZENIA :: WYWIADY :: NAGRODY :: EKOLOGIA :: PROMOCJE :: PRODUCENCI :: TESTY :: SKLEPY :: RSS :: KONTAKT
Copyright © agdrtv24.pl 2018, Wszelkie prawa zastrzeżone, wykonanie: skyagency.pl RSS
Gazetki_promocyjne
S K L E P