Siemens

Siemens w dziale informacje

Nagrody Ekologia Wiadomości Wydarzenia Promocje
Pojawia się i znika

Pojawia się i znika

2015-04-07 17:09:00

Cytując słowa piosenki można opisać najnowsze osiągnięcie niemieckich inżynierów - okap blatowy marki Siemens. W czasie gotowania majestatycznie wysuwa się z blatu, a po zakończonych przygodach kulinarnych - chowa się w jego wnętrzu. Doskonale sprawdza się w kuchniach wyspowych i wysokich mieszkaniach. 

czytaj więcej
Stoisko Siemens na IFA 2014 (wideo)

Stoisko Siemens na IFA 2014 (wideo)

2014-09-05 11:38:00

Spore stoisko na IFA 2014 ma także Siemens. Spore stoisko, to i spore zainteresowanie...a budzą przede wszystkim pralki za wodną kurtyną oraz...zresztą zobacz wideo poniżej.

czytaj więcej
Siemens studioLine - styl i komfort najwyższej klasy

Siemens studioLine - styl i komfort najwyższej klasy

2013-06-25 12:42:00

Odznaczająca się innowacyjnością i pięknym wzornictwem seria urządzeń do zabudowy studioLine, powstała z myślą o koneserach i pasjonatach technologii. Siemens studioLine to sprzęt AGD spełniający oczekiwania najbardziej wymagających miłośników sztuki kulinarnej.

czytaj więcej
Nowy okap marki Siemens (cena- 8350 pln)

Nowy okap marki Siemens (cena- 8350 pln)

2013-04-23 16:00:00

Nowy okap kominowy marki Siemens to przede wszystkim synonim wyjątkowego komfortu użytko-wania, za którym kryje się moc innowacyjnych roz-wiązań technologicznych. Jednym z nich jest technologia szczelinowa budowy filtra. Dzięki jej zastosowaniu tradycyjne, dotąd wykorzystywane w okapach kratki filtra, zastąpiły specjalne szczeliny. Rozwiązanie to poprawia wygląd urządzenia, ale przede wszystkim zwiększa jego wydajność, skutecznie likwidując problem osadzających się na meblach drobinek tłuszczu.

czytaj więcej

SKLEPY AGD I RTV

Mapa

Szukaj w serwisie:

Newsletter

Zapisz się do newslettera, aby otrzymyać nowości z rynku lub informacje o promocjach

sony samsung philips canon asus gigabyte siemens
AGD :: RTV :: KOMPUTERY :: FOTO :: WIADOMOŚCI :: WYDARZENIA :: WYWIADY :: NAGRODY :: EKOLOGIA :: PROMOCJE :: PRODUCENCI :: TESTY :: SKLEPY :: RSS :: KONTAKT
Copyright © agdrtv24.pl 2018, Wszelkie prawa zastrzeżone, wykonanie: skyagency.pl RSS
Gazetki_promocyjne
S K L E P