NEC

NEC w dziale RTV

Projektory Akcesoria Inne

NEC w dziale GSM

Smartfony

O firmie NEC

NEC Display Solutions Europe GmbH z europejską siedzibą w Monachium w Niemczech jest odpowiedzialne za działania firmy na obszarze EMEA. Dzięki korzyściom biznesowym, jakie niesie za sobą dostęp do wiedzy i technologii NEC Corporation oraz własnemu działowi badawczo-rozwojowemu, firma jest jednym z największych światowych dostawców oferując najszersze na rynku portfolio produktów do wyświetlania obrazu. Firma posiada szeroką ofertę monitorów, od podstawowych do profesjonalnych i specjalistycznych, takich jak np. wielkoformatowe monitory do zastosowań reklamy cyfrowej Digital Signage, monitory graficzne oraz medyczne. Oferta projektorów obejmuje produkty do różnych zastosowań, od lekkich przenośnych projektorów, poprzez projektory biznesowe, dla edukacji, projektory 3D, aż do urządzeń do pracy ciągłej (np. w systemach POS) i cyfrowych projektorów kinowych. Prezesem i CEO NEC Display Solutions Europe jest Bernd Eberhardt.

NEC Medias - składany smartfon z dwoma 4.3-calowymi wyświetlaczami

NEC Medias - składany smartfon z dwoma 4.3-calowymi wyświetlaczami

2013-01-22 10:54:00

Bez wątpienia jest to oryginalny pomysł. Na Japonię można liczyć zawsze, a w tym przypadku na NEC, który zaprezentował smartfon W Medias N-05E dostępny w NTT DoCoMo. Medias W ma dwa 4.3-calowe ekrany QHD, które po przybliżeniu łączą się w kwadrat, czyli 5.6- calowy wyświetlacz. Urządzenie działa na systemie operacyjnym Android 4.1 z dwoma podstawowymi opcjami -  całość jako ekran główny lub drugi ekran jako przeglądarka, galeria zdjęć etc. Bardzo dobre rozwiązanie, tylko na dziś nie zbyt dużo aplikacji zaprojektowanych do pracy na obu ekranach. Kolejny plus dual-screena to możliwość odtwarzania wideo na obu ekranach jednocześnie, pozwalając oglądać coś w tym samym czasie coś innego. Klawiatura jest wygodna w korzystaniu, a wszystko to jest dość dobrze obsługiwane przez dwurdzeniowy procesor 1.5GHz. Smartfon ma grubość 12.2 mm, zdudowany z dobrych materiałow i ma  "swój urok". Czy kiedykolwiek zobaczymy urządzenie poza Japonią? Prawdopodobnie nie!

czytaj więcej

SKLEPY AGD I RTV

Mapa

Szukaj w serwisie:

Newsletter

Zapisz się do newslettera, aby otrzymyać nowości z rynku lub informacje o promocjach

sony samsung philips canon asus gigabyte siemens
AGD :: RTV :: KOMPUTERY :: FOTO :: WIADOMOŚCI :: WYDARZENIA :: WYWIADY :: NAGRODY :: EKOLOGIA :: PROMOCJE :: PRODUCENCI :: TESTY :: SKLEPY :: RSS :: KONTAKT
Copyright © agdrtv24.pl 2018, Wszelkie prawa zastrzeżone, wykonanie: skyagency.pl RSS
Gazetki_promocyjne
S K L E P