Sonos

Sonos w dziale komputery

Aplikacje Routery / Modemy

Sonos w dziale GSM

Aplikacje Akcesoria GSM

Sonos w dziale informacje

Wiadomości Promocje
SONOS PLAY:1 - bezprzewodowy odtwarzacz z wbudowanym systemem głośnikowym

SONOS PLAY:1 - bezprzewodowy odtwarzacz z wbudowanym systemem głośnikowym

2013-10-15 06:53:00

SONOS PLAY:1 to kompaktowy i mocny, bezprzewodowy odtwarzacz z wbudowanym systemem głośnikowym, który zmienia sposób słuchania muzyki w domu. PLAY:1 streamuje całą twoją ulubioną muzykę do dowolnego pomieszczenia w domu, z wysokiej jakości dźwiękiem. Odtwarzacz będzie dostępny w Polsce począwszy od końca października w cenie detalicznej 999 zł. Przez ograniczony czas urządzenie będzie dostępne w najlepszych sklepach specjalistycznych w darmowym urządzeniem BRIDGE, o wartości 249 zł.

czytaj więcej
Sonos w kompaktowym rozmiarze

Sonos w kompaktowym rozmiarze

2011-07-27 17:26:00

Sonos, wiodący twórca bezprzewodowych systemów muzycznych dla domu, przedstawił SONOS Play:3, kompaktowe rozwiązanie “wszystko w jednym” oferujące dźwięk Sonos HiFi. Odtwarzanie strumieniowe muzyki z całego świata możesz rozpocząć od pojedynczego PLAY:3. Z czasem możesz rozszerzyć bezprzewodowo zestaw o kolejne element - aby muzyka dotarła do każdego pokoju w domu. PLAY:3 i cała dostępna muzyka może być kontrolowana bezprzewodowo w domu za pomocą darmowej aplikacji Sonos Controller App.

czytaj więcej
Sonos dodaje dwa kolejne, globalne serwisy radiowe: AUPEO! i Stitcher

Sonos dodaje dwa kolejne, globalne serwisy radiowe: AUPEO! i Stitcher

2011-06-03 07:28:00

Sonos, wiodący twórca bezprzewodowych systemów muzycznych dla domu, wykonał kolejny krok do celu jakim jest zaoferowanie swoim klientom możliwość streamingu całej muzyki, dostępu do wszystkich internetowych stacji radiowych, wiadomości i podcastów na naszej planecie. Sonos oferuje kolejne dwa innowacyjne i globalne serwisy radiowe - AUPEO! Personal Radio i Stitcher SmartRadio.

czytaj więcej

SKLEPY AGD I RTV

Mapa

Szukaj w serwisie:

Newsletter

Zapisz się do newslettera, aby otrzymyać nowości z rynku lub informacje o promocjach

sony samsung philips canon asus gigabyte siemens
AGD :: RTV :: KOMPUTERY :: FOTO :: WIADOMOŚCI :: WYDARZENIA :: WYWIADY :: NAGRODY :: EKOLOGIA :: PROMOCJE :: PRODUCENCI :: TESTY :: SKLEPY :: RSS :: KONTAKT
Copyright © agdrtv24.pl 2018, Wszelkie prawa zastrzeżone, wykonanie: skyagency.pl RSS
Gazetki_promocyjne
S K L E P