Sonos

Sonos w dziale komputery

Aplikacje Routery / Modemy

Sonos w dziale GSM

Aplikacje Akcesoria GSM

Sonos w dziale informacje

Wiadomości Promocje
Chameleon - teraz z nowym wykończeniem orzechowym

Chameleon - teraz z nowym wykończeniem orzechowym

2016-05-06 11:52:00

Całkowicie wyprodukowane we Włoszech, nowe panele boczne w tym wykończeniu zostały wzbogacone ręcznie liniami czarnego drewna. Trzymając się ściśle tradycyjnego procesu produkcji, lakier pokrywający panele również nałożono ręcznie. Nowe orzechowe wykończenie dodaje niewątpliwie uroku „vintage” do kolekcji Chameleon i jest świadectwem dziedzictwa Sonus faber zarówno pod względem parametrów akustycznych jak i estetyki.

czytaj więcej
SONOS PLAY:1 - bezprzewodowy odtwarzacz z wbudowanym systemem głośnikowym

SONOS PLAY:1 - bezprzewodowy odtwarzacz z wbudowanym systemem głośnikowym

2013-10-15 06:53:00

SONOS PLAY:1 to kompaktowy i mocny, bezprzewodowy odtwarzacz z wbudowanym systemem głośnikowym, który zmienia sposób słuchania muzyki w domu. PLAY:1 streamuje całą twoją ulubioną muzykę do dowolnego pomieszczenia w domu, z wysokiej jakości dźwiękiem. Odtwarzacz będzie dostępny w Polsce począwszy od końca października w cenie detalicznej 999 zł. Przez ograniczony czas urządzenie będzie dostępne w najlepszych sklepach specjalistycznych w darmowym urządzeniem BRIDGE, o wartości 249 zł.

czytaj więcej
Sonos Playbar - nowy soundbar (wideo)

Sonos Playbar - nowy soundbar (wideo)

2013-02-12 17:55:00

Spod zewnętrznej powłoki PLAYBAR wybrzmiewa dziewięć głośników indywidualnie zasilanych z oddzielnych wzmacniaczy: sześć głośników średnio-niskotonowych dostarcza głębokich, bogatych niskich tonów, a trzy głośniki wysokotonowe krystalicznie czystych detali wysokich częstotliwości. Zaawansowana technologia zastosowana w PLAYBAR łączy sprzęt i oprogramowanie do odtwarzania zaskakująco szerokiej sceny muzycznej zachowując świeży i skoncentrowany wokal. Niezależnie czy oglądasz film, grasz w gry wideo, czy może odtwarzasz strumieniowo utwory ze Spotify, PLAYBAR zawsze brzmi nie tylko głośniej ale także bardzo czysto i bez zniekształceń.

czytaj więcej
Subwoofer Sonos Sub

Subwoofer Sonos Sub

2012-05-23 16:23:00

Sonos przedstawił dzisiaj Sonos SUB, bezprzewodowy subwoofer, który spowoduje że cały system Sonos dostarczy teraz nowych doznań, z opadnięciem szczęki z wrażenia włącznie. SUB będzie dostępny na rynku począwszy od końca czerwca. „Jak w przypadku wszystkich naszych produktów, nowy SUB został zaprojektowany od początku do końca przez Sonos,“ powiedział John MacFarlane, CEO Sonos Inc. „SUB dziedziczy wszystkie zalety świetnych produktów Sonos: czysty, głęboki i w pełni cyfrowy dźwięk, niesamowicie prostą obsługę i piękne wzornictwo, z którego będziesz dumny pokazując go znajomym.“

czytaj więcej

SKLEPY AGD I RTV

Mapa

Szukaj w serwisie:

Newsletter

Zapisz się do newslettera, aby otrzymyać nowości z rynku lub informacje o promocjach

sony samsung philips canon asus gigabyte siemens
AGD :: RTV :: KOMPUTERY :: FOTO :: WIADOMOŚCI :: WYDARZENIA :: WYWIADY :: NAGRODY :: EKOLOGIA :: PROMOCJE :: PRODUCENCI :: TESTY :: SKLEPY :: RSS :: KONTAKT
Copyright © agdrtv24.pl 2018, Wszelkie prawa zastrzeżone, wykonanie: skyagency.pl RSS
Gazetki_promocyjne
S K L E P