Sonos

Sonos w dziale komputery

Aplikacje Routery / Modemy

Sonos w dziale GSM

Aplikacje Akcesoria GSM

Sonos w dziale informacje

Wiadomości Promocje
Sonos udostępnienia aktualizację na PC i Maca

Sonos udostępnienia aktualizację na PC i Maca

2012-03-21 07:25:00

Sonos poinformował o udostępnieniu aktualizacji Sonos System Software 3.7, która zawiera całkowicie nowe aplikacje kontrolujące stworzone do wykorzystania w komputerach PC i Mac, co tym samym radykalnie poprawia sposób użytkowania systemu Sonos w domu. Niniejsza aktualizacja jest dostępna nieodpłatnie dla wszystkich użytkowników Sonos za pośrednictwem prostego procesu aktualizacji, przy użyciu jednego przycisku w ich systemach.

czytaj więcej
Sonos oferuje wsparcie dla tabletów z Androidem

Sonos oferuje wsparcie dla tabletów z Androidem

2011-12-01 09:43:00

Sonos poinformował o udostępnieniu innowacyjnej aktualizacji Sonos System Software 3.6, która dodaje więcej opcji sterowania i jeszcze więcej muzyki użytkownikom bezprzewodowego systemu Sonos, a w efekcie lepsze doznania klasy HiFi. To bezpłatne oprogramowanie jest dostępne dla wszystkich klientów Sonos za pośrednictwem jednej, prostej aktualizacji dla posiadanego systemu.

czytaj więcej
Sonos Controller for Android - już dostępny w Android Market

Sonos Controller for Android - już dostępny w Android Market

2011-04-23 07:24:00

Sonos, wiodący twórca bezprzewodowych systemów muzycznych dla domu, ogłosił dostępność nowego oprogramowania Sonos Controller for Android dostępnego za darmo w Android Market. Oprogramowanie sprawia, że większość smartfonów działających na platformie Android może służyć jako kontroler do wielokrotnie nagradzanego Sonos Multi-Room Music System. Zapraszamy do obejrzenia filmu pokazującego w jaki sposób można użyć smartfona z Androidem do kontroli całego systemu muzycznego w domu z Sonosem. Film jest dostępny pod adresem www.sonos.com/android

czytaj więcej
Sonos

Darmowa aplikacja do Ipada do kontroli sprzętu Sonos

2010-11-06 19:11:00

Teraz masz możliwość kontroli nad całą swoją biblioteką muzyczną i wszystkimi strefami w domu z poziomu iPada. Sterownik dla iPada pozwala wszystkim w domu bawić się w DJ-a.

czytaj więcej

SKLEPY AGD I RTV

Mapa

Szukaj w serwisie:

Newsletter

Zapisz się do newslettera, aby otrzymyać nowości z rynku lub informacje o promocjach

sony samsung philips canon asus gigabyte siemens
AGD :: RTV :: KOMPUTERY :: FOTO :: WIADOMOŚCI :: WYDARZENIA :: WYWIADY :: NAGRODY :: EKOLOGIA :: PROMOCJE :: PRODUCENCI :: TESTY :: SKLEPY :: RSS :: KONTAKT
Copyright © agdrtv24.pl 2018, Wszelkie prawa zastrzeżone, wykonanie: skyagency.pl RSS
Gazetki_promocyjne
S K L E P