Sonos

Sonos w dziale komputery

Aplikacje Routery / Modemy

Sonos w dziale GSM

Aplikacje Akcesoria GSM

Sonos w dziale informacje

Wiadomości Promocje
Chameleon - teraz z nowym wykończeniem orzechowym

Chameleon - teraz z nowym wykończeniem orzechowym

2016-05-06 11:52:00

Całkowicie wyprodukowane we Włoszech, nowe panele boczne w tym wykończeniu zostały wzbogacone ręcznie liniami czarnego drewna. Trzymając się ściśle tradycyjnego procesu produkcji, lakier pokrywający panele również nałożono ręcznie. Nowe orzechowe wykończenie dodaje niewątpliwie uroku „vintage” do kolekcji Chameleon i jest świadectwem dziedzictwa Sonus faber zarówno pod względem parametrów akustycznych jak i estetyki.

czytaj więcej
Smanos w100 - system alarmowy WiFi/PSTN

Smanos w100 - system alarmowy WiFi/PSTN

2015-07-22 13:40:00

Smanos W100 to przyjazny użytkownikom system alarmowy WiFi/PSTN. Do jego zalet należy bardzo łatwa konfiguracja oraz brak mechanicznych przycisków, które z czasem są podatne na awarie. Wystarczy podłączyć przewód PSTN, przeprowadzić szybką konfigurację sieci WiFi i dom staje się bezpieczny. Cały system może być kontrolowany przy pomocy aplikacji mobilnej, w przypadku uruchomienia alarmu wszystkie zdefiniowane w urządzeniu numery telefonów otrzymają stosowne powiadomienie.

czytaj więcej
Alphason - nowe uchwyty instalacyjne, dedykowane do produktów Sonos

Alphason - nowe uchwyty instalacyjne, dedykowane do produktów Sonos

2015-02-18 09:29:00

Właściwe usytuowanie posiadanych głośników jest bardzo istotnym elementem poprawnego zestawienia każdego systemu audio czy kina domowego. Zwłaszcza, gdy nie mamy zbyt wiele miejsca na ich rozlokowanie. Idealym rozwiązaniem stają się ścienne uchwyty montażowe lub podstawki pod głośniki Alphason, których estetyka i nowoczesne wzornictwo będzie współgrała z wystrojem i wyposażeniem pomieszczenia odsłuchowego. Niezależnie czy będzie to salon, sypialnia, kuchnia czy nawet taras w ogrodzie. Dzieki kompaktowej i solidnej konstrukcji, Alphason oferuje bezpieczne i stabilne mocowania głośników i urządzeń dodatkowych, oferujących regulację ich położenia zarówno w pionie jak i poziomie, bez żadnych narzędzi niezbędnych do regulacji. Ponadto konstrukcje uchwytów są odporne na wibracje, a jeśli to konieczne również ułatwiają zarządzanie kablami podłączanymi do głośników.

czytaj więcej
Sonos Boost: Pokona bezprzewodowo każdą napotkaną przeszkodę

Sonos Boost: Pokona bezprzewodowo każdą napotkaną przeszkodę

2014-10-21 18:22:00

Sonos, producent bezprzewodowych systemów audio HiFi , przedstawił  BOOST, nowy router sieci Sonos.Do dwóch razy mocniejszy niż BRIDGE, BOOST zapewnia wydajność sieci korporacyjnej dla niezrównanej niezawodności, nawet w domach, w których występują problemy z łącznością bezprzewodową.
 

czytaj więcej
SONOS PLAY:1 - bezprzewodowy odtwarzacz z wbudowanym systemem głośnikowym

SONOS PLAY:1 - bezprzewodowy odtwarzacz z wbudowanym systemem głośnikowym

2013-10-15 06:53:00

SONOS PLAY:1 to kompaktowy i mocny, bezprzewodowy odtwarzacz z wbudowanym systemem głośnikowym, który zmienia sposób słuchania muzyki w domu. PLAY:1 streamuje całą twoją ulubioną muzykę do dowolnego pomieszczenia w domu, z wysokiej jakości dźwiękiem. Odtwarzacz będzie dostępny w Polsce począwszy od końca października w cenie detalicznej 999 zł. Przez ograniczony czas urządzenie będzie dostępne w najlepszych sklepach specjalistycznych w darmowym urządzeniem BRIDGE, o wartości 249 zł.

czytaj więcej
Sonos Playbar - nowy soundbar (wideo)

Sonos Playbar - nowy soundbar (wideo)

2013-02-12 17:55:00

Spod zewnętrznej powłoki PLAYBAR wybrzmiewa dziewięć głośników indywidualnie zasilanych z oddzielnych wzmacniaczy: sześć głośników średnio-niskotonowych dostarcza głębokich, bogatych niskich tonów, a trzy głośniki wysokotonowe krystalicznie czystych detali wysokich częstotliwości. Zaawansowana technologia zastosowana w PLAYBAR łączy sprzęt i oprogramowanie do odtwarzania zaskakująco szerokiej sceny muzycznej zachowując świeży i skoncentrowany wokal. Niezależnie czy oglądasz film, grasz w gry wideo, czy może odtwarzasz strumieniowo utwory ze Spotify, PLAYBAR zawsze brzmi nie tylko głośniej ale także bardzo czysto i bez zniekształceń.

czytaj więcej
Subwoofer Sonos Sub

Subwoofer Sonos Sub

2012-05-23 16:23:00

Sonos przedstawił dzisiaj Sonos SUB, bezprzewodowy subwoofer, który spowoduje że cały system Sonos dostarczy teraz nowych doznań, z opadnięciem szczęki z wrażenia włącznie. SUB będzie dostępny na rynku począwszy od końca czerwca. „Jak w przypadku wszystkich naszych produktów, nowy SUB został zaprojektowany od początku do końca przez Sonos,“ powiedział John MacFarlane, CEO Sonos Inc. „SUB dziedziczy wszystkie zalety świetnych produktów Sonos: czysty, głęboki i w pełni cyfrowy dźwięk, niesamowicie prostą obsługę i piękne wzornictwo, z którego będziesz dumny pokazując go znajomym.“

czytaj więcej
Promocja Play:3 i Play:5 - testuj urządzenia przez 30 dni

Promocja Play:3 i Play:5 - testuj urządzenia przez 30 dni

2012-05-07 13:38:00

Kup Sonos Play:3 lub Play:5 w okresie od 7 maja do 30 czerwca 2012 roku, będziesz miał aż 30 dni od daty zakupu na przetestowanie sprzętu. Jeśli pokochasz ten sprzęt tak jak my, zatrzymasz go i będziesz się cieszyć dostępem do ponad 100.000 internetowych stacji radiowych, niezliczonej liczby utworów i serwisów muzycznych z całego świata, takich jak Deezer.  Gdyby produkt nie spełnił Twoich oczekiwań, zwróć kompletne urządzenie sprzedawcy w ciągu 30 dni - bez zobowiązań.

czytaj więcej
Sonos udostępnienia aktualizację na PC i Maca

Sonos udostępnienia aktualizację na PC i Maca

2012-03-21 07:25:00

Sonos poinformował o udostępnieniu aktualizacji Sonos System Software 3.7, która zawiera całkowicie nowe aplikacje kontrolujące stworzone do wykorzystania w komputerach PC i Mac, co tym samym radykalnie poprawia sposób użytkowania systemu Sonos w domu. Niniejsza aktualizacja jest dostępna nieodpłatnie dla wszystkich użytkowników Sonos za pośrednictwem prostego procesu aktualizacji, przy użyciu jednego przycisku w ich systemach.

czytaj więcej
Sonos oferuje wsparcie dla tabletów z Androidem

Sonos oferuje wsparcie dla tabletów z Androidem

2011-12-01 09:43:00

Sonos poinformował o udostępnieniu innowacyjnej aktualizacji Sonos System Software 3.6, która dodaje więcej opcji sterowania i jeszcze więcej muzyki użytkownikom bezprzewodowego systemu Sonos, a w efekcie lepsze doznania klasy HiFi. To bezpłatne oprogramowanie jest dostępne dla wszystkich klientów Sonos za pośrednictwem jednej, prostej aktualizacji dla posiadanego systemu.

czytaj więcej
< 1 2 >

SKLEPY AGD I RTV

Mapa

Szukaj w serwisie:

Newsletter

Zapisz się do newslettera, aby otrzymyać nowości z rynku lub informacje o promocjach

sony samsung philips canon asus gigabyte siemens
AGD :: RTV :: KOMPUTERY :: FOTO :: WIADOMOŚCI :: WYDARZENIA :: WYWIADY :: NAGRODY :: EKOLOGIA :: PROMOCJE :: PRODUCENCI :: TESTY :: SKLEPY :: RSS :: KONTAKT
Copyright © agdrtv24.pl 2018, Wszelkie prawa zastrzeżone, wykonanie: skyagency.pl RSS
Gazetki_promocyjne
S K L E P