Musical Fidelity

Musical Fidelity w dziale RTV

Dźwięk Słuchawki

Musical Fidelity w dziale komputery

Aplikacje

Musical Fidelity w dziale informacje

Nagrody
V90-BLU - odbiornik Bluetooth z wbudowanym przetwornikiem C/A

V90-BLU - odbiornik Bluetooth z wbudowanym przetwornikiem C/A

2014-04-08 12:43:00

Musical Fidelity wprowadza do swojej oferty kolejne nowe urządzenie. V90-BLU jest zaawansowanym odbiornikiem Bluetooth, zaprojektowanym do przesyłania muzyki ze smartfonów, tabletów oraz komputerów Mac i PC wprost do systemu hi-fi. V90-BLU wyposażony jest w przetwornik C/A, który zapewnia wysoką jakość dźwięku i łatwość połączenia. 

czytaj więcej
Musical Fidelity M1 SDAC

Musical Fidelity M1 SDAC

2013-04-08 16:58:00

Musical Fidelity M1 SDAC to zaawansowana konstrukcja, która w jednej obudowie łączy przetworniki C/A, A/C, przedwzmacniacz i wzmacniacz słuchawkowy. Fantastyczne brzmienie, mnogość wejść cyfrowych i analogowych, obsługa rozdzielczości 192 kHz/24 bity i ogromna wygoda użytkowania - to atuty, które doceni każdy audiofil.

czytaj więcej
Nowy wzmacniacz Musical Fidelity M1 PWR

Nowy wzmacniacz Musical Fidelity M1 PWR

2012-05-08 07:38:00

Musical Fidelity kontynuuje ofensywę związaną z premierą kolejnych rozwiązań produktowych dla miłośników stereo. Wcześniej światło dzienne ujrzały urządzenia z serii V, M3, M6 oraz M1, a obecnie rozszerzony zostaje asortyment o nowy wzmacniacz mocy M1 PWR.

czytaj więcej
Wzmacniacz M6 500i od Musical Fidelity

Wzmacniacz M6 500i od Musical Fidelity

2011-05-19 10:38:00

M6 500i to urządzenie składające się z przedwzmacniacza i dwóch monofonicznych wzmacniaczy mocy w jednej, kompaktowej obudowie. Każdy kanał posiada osobny transformator. Gniazda wejściowe są wlutowane bezpośrednio do płytki przedwzmacnaicza, bez pośrednictwa kabli. W stopniach wyjściowych pracuje po 12 bipolarnych tranzystorów na kanał. Mogą one łącznie dać na wyjściu maksymalny prąd impulsowy 200 amperów. Zadbano też o jakość obudowy. Przednia ścianka jest wykonana z aluminium.

czytaj więcej
Nowość Musical Fidelity - M1DAC

Nowość Musical Fidelity - M1DAC

2010-11-18 12:20:00

Firma Musical Fidelity już przed laty zasłynęła z doskonałych przetworników jak X-DAC czy X24K. Był to czas, w którym przetworniki były w większości przypadków oferowane jako elementy ulepszające niedoskonałe odtwarzacze CD. W momencie gdy nadeszła era dobrych i udanych kompaktów, przetworniki straciły swoją pozycję na rynku i zostały wycofane z oferty w zasadzie wszystkich producentów. Co więc skłoniło firmę Musical Fidelity do wprowadzenia po wielu latach kolejnego przetwornika do oferty? - Przytoczone na wstępie zmiany, zachodzące na nieustannie rozwijającym się rynku audio.

czytaj więcej
Nowy wzmacniacz słuchawkowy od Musical Fidelity

Nowy wzmacniacz słuchawkowy od Musical Fidelity

2010-11-08 11:44:00

Jeśli myślimy o dobrych słuchawkach od razu przychodzi na myśl osobny wzmacniacz słuchawkowy. Jeśli z kolei myślimy o wzmacniaczu słuchawkowym to do głowy przychodzi tylko jedna myśl - Musical Fidelity! Słynne „prosiaczki" Musical Fidelity urosły już do rangi kultu. Ale z kultowością bywa tak, że jak jej się nie pielęgnuje to można o takich produktach szybko zapomnieć. Jednak nie w tym przypadku! Oto mamy kolejną wersje tego super wzmacniacza!
 

czytaj więcej

SKLEPY AGD I RTV

Mapa

Szukaj w serwisie:

Newsletter

Zapisz się do newslettera, aby otrzymyać nowości z rynku lub informacje o promocjach

sony samsung philips canon asus gigabyte siemens
AGD :: RTV :: KOMPUTERY :: FOTO :: WIADOMOŚCI :: WYDARZENIA :: WYWIADY :: NAGRODY :: EKOLOGIA :: PROMOCJE :: PRODUCENCI :: TESTY :: SKLEPY :: RSS :: KONTAKT
Copyright © agdrtv24.pl 2018, Wszelkie prawa zastrzeżone, wykonanie: skyagency.pl RSS
Gazetki_promocyjne
S K L E P