Gorenje

Gorenje w dziale informacje

Nagrody Ekologia Wiadomości Wydarzenia Finanse Promocje
Stoisko Gorenje na IFA 2014 (wideo)

Stoisko Gorenje na IFA 2014 (wideo)

2014-09-05 11:20:00

Poniżej krótkie wideo ze stoiska marki Gorenje podczas targów IFA 2014.

czytaj więcej
Gorenje rozpoczyna produkcję chłodziarek dla RED BULLA

Gorenje rozpoczyna produkcję chłodziarek dla RED BULLA

2014-05-05 08:00:00

Chłodziarka do puszek jest głównym narzędziem promocji napoju Red Bull w sklepach i stanowi podstawowe wyposażenie wszystkich oddziałów i firm partnerskich zajmujących się dystrybucją. Juergen Brenesis, kierownik globalnych zakupów ds. komunikacji wizualnej, Red Bull: "To była pierwsza chłodziarka opatrzona naszym znakiem towarowym i można ją uznać w naszym zestawie za swego rodzaju "evergreen". Biorąc pod uwagę wielkość realizowanych przez nas co roku wysyłek, poszukiwaliśmy nowego urządzenia, które pozwoliłoby na oszczędność kosztów przy jednoczesnym zachowaniu aktualnej mocy chłodzenia. Design produktu liczy już 10 lat, dlatego chcieliśmy zbliżyć kształt chłodziarki do kształtu puszki Red Bulla i staraliśmy się przy tym brać pod uwagę wszystkie szczegóły!"

czytaj więcej
Kolekcja Gorenje Retro w nowych barwach...

Kolekcja Gorenje Retro w nowych barwach...

2013-01-31 09:19:00

...ognistoczerwonej i śnieżnobiałej. Kultowe chłodziarki retro(A++), które zostały przez Gorenje całkowicie zmodernizowane i wyposażone w nowoczesne rozwiązania technologiczne - teraz przyciągają wzrok nowymi barwami.

czytaj więcej
Odświeżone Retro od Gorenje

Odświeżone Retro od Gorenje

2012-02-21 09:33:00

W 2012 mała zmiana. Gorenje RB60299 lodówki wolnostojącej w stylu Retro zastępuje starszy model RB6288. Oczywiście nowość Gorenje jest dostępna w równie "wystrzałowych" kolorach co poprzednik, ale to nie wszystko. Oprócz ulepszonej klasy energetycznej  A++ , RB60299 oferuje większą pojemność niż poprzednik.

czytaj więcej
Linia Jubileuszowa: Gorenje Simplicity Moonlight

Linia Jubileuszowa: Gorenje Simplicity Moonlight

2010-12-21 09:25:00

Z okazji swoich sześćdziesiątych urodzin Gorenje przygotowało jubileuszową, limitowaną serię urządzeń do kuchni i łazienki z linii Simplicity, nazwaną Gorenje Simplicity Moonlight. Linia Gorenje Simplicity, rynkowy hit tegorocznej wiosny, powstała jako odpowiedź firmy Gorenje na aktualny trend, jaki wyraźnie zaznaczył się we współczesnym stylu życia.

czytaj więcej
Nowa klasyka w kuchni przyszłości

Nowa klasyka w kuchni przyszłości

2010-11-25 18:26:00

Lapidarność w każdym calu. Właśnie tyle i nic więcej. Styl zdefiniowany przez Ora-Ito, światowej sławy projektanta, jako "Simplexity". Prosty i skomplikowany. Modna kolekcja urządzeń gospodarstwa domowego: Kolekcja Gorenje Ora-Ito oraz Ora-Ito White.

czytaj więcej
Chłodnictwo w stylu Retro

Chłodnictwo w stylu Retro

2010-11-18 17:05:00

Wolnostojące chłodziarko - zamrażarki firmy Gorenje robią furorę. Urządzenia te, to nie tylko świetny, wpadający w oko design, szeroka gama unikalnych kolorów, ale również funkcjonalność i nowe technologie. Gorenje tradycyjnie już nie zapomniało również o ochronie środowiska, chłodziarko-zamrażarki otrzymały etykietki  jako produkty z klasy energetycznej A+ oraz A++. Zapraszamy do zapoznania się z nową linią Gorenje Retro Collection.

czytaj więcej

SKLEPY AGD I RTV

Mapa

Szukaj w serwisie:

Newsletter

Zapisz się do newslettera, aby otrzymyać nowości z rynku lub informacje o promocjach

sony samsung philips canon asus gigabyte siemens
AGD :: RTV :: KOMPUTERY :: FOTO :: WIADOMOŚCI :: WYDARZENIA :: WYWIADY :: NAGRODY :: EKOLOGIA :: PROMOCJE :: PRODUCENCI :: TESTY :: SKLEPY :: RSS :: KONTAKT
Copyright © agdrtv24.pl 2018, Wszelkie prawa zastrzeżone, wykonanie: skyagency.pl RSS
Gazetki_promocyjne
S K L E P