JBL

JBL w dziale komputery

Głośniki Akcesoria

JBL w dziale informacje

Wiadomości Promocje

O firmie JBL

HARMAN® jest wiodącym światowym projektantem, producentem i dostawcą rozwiązań audio i infotainment. Szeroki asortyment przedsiębiorstwa przeznaczony jest na rynki konsumenckie, samochodowe i profesjonalne. Do spółki należy szereg legendarnych marek, a wśród nich: AKG®, Harman Kardon®, Infinity®, JBL®, Lexicon® oraz Mark Levinson®. Firma jest obiektem podziwu kilku pokoleń audiofilów. Jej klientami są ludzie, których łączy wspólna pasja do wysokiej jakości dźwięku i multimediów. Ponadto Harman od lat wspiera profesjonalnych artystów i miejsca, w których występują. Akcje firmy są notowane na nowojorskiej giełdzie papierów wartościowych, oznaczone symbolem NYSE:HAR. Więcej informacji o firmie Harman można znaleźć na stronie www.harman.com. Dystrybutorem sprzętu Harman na Polskę jest SUPORT, mail: info@jbl.com.pl , www.jbl.pl

Nowa linia wzmacniaczy JBL GTR: GTR-104, GTR-601, GTR-1001 oraz GTR-7535

Nowa linia wzmacniaczy JBL GTR: GTR-104, GTR-601, GTR-1001 oraz GTR-7535

2016-03-21 11:41:47

JBL GTR-601 i JBL GTR-1001 to wzmacniacze monofoniczne, natomiast JBL GTR-104 i JBL GTR-7535 to pełnozakresowe wzmacniacze wielokanałowe. Ich wydajność i moc są charakterystyczne dla wzmacniaczy klasy D, natomiast odsłuch i brzmienie sygnuje marka JBL. Każdy z modeli wyposażono zarówno w wejścia wysoko- jak i niskopoziomowe co sprawia, że są one idealnym rozwiązaniem do każdego systemu car audio, również tego fabrycznie zainstalowanego. JBL GTR-104 to wzmacniacz 4-kanałowy, natomiast JBL GTR-7535 to wzmacniacz 5-kanałowy.

czytaj więcej
JBL Boost TV

JBL Boost TV

2015-11-02 13:35:00

JBL Boost TV to kompaktowy głośnik telewizyjny o doskonałym brzmieniu i pięknym wyglądzie. Nadaje nowy wymiar audio filmom, grom i koncertom.

czytaj więcej
JBL Cinema SB 250

JBL Cinema SB 250

2015-10-26 11:50:35

JBL Cinema SB 250 pasuje do każdego płaskiego telewizora. To zgrabny i elegancki soundbar, który odmieni brzmienie ulubionych filmów, seriali, koncertów, a nawet zwykłych programów informacyjnych. Łączy się bezprzewodowo z kompaktowym subwooferem o wysokiej mocy, a także jednym przewodem z telewizorem. Technologia JBL SoundShift™, która współpracuje jednocześnie z telewizorem i bezprzewodowym urządzeniem przenośnym, pozwala automatycznie przełączać źródło audio z telewizora na smartfon i tablet lub odwrotnie. Urządzenie JBL Cinema SB 250 potrafi obsługiwać system zdalnego sterowania dźwiękiem dowolnego telewizora, co zapewnia uproszczone zarządzanie systemem kina domowego. Korektor brzmienia pozwala w prosty sposób (jednym przełącznikiem) optymalizować brzmienie w zależności od sposobu montażu soundbara (na ścianie lub na półce). Natomiast niezależne sterowanie głośnością subwoofera umożliwia odtwarzanie niskich tonów zgodnie ze swoimi upodobaniami.

czytaj więcej
Mark Levinson No 585

Mark Levinson No 585

2014-10-27 14:36:00

Luxury Audio Group Harman zaprezentował w tym roku wzmacniacz zintegrowany Mark Levinson No 585. To najlepiej wykonany tego typu produkt, który kiedykolwiek powstał - połączenie nieprześcignionego odtwarzania analogowego Mark Levinson z zaawansowanymi zdolnościami audio cyfrowego oraz elastycznym systemem konfiguracji. Umożliwia odtwarzanie muzyki z każdego źródła na zupełnie nowym poziomie realistycznego brzmienia.

czytaj więcej
JBL Cinema Base

JBL Cinema Base

2014-10-14 11:04:00

JBL Cinema Base to głośnik telewizyjny typu soundbase - zupełnie nowy typ produktu zaprojektowany tak, by można było go ustawić pod telewizorem. Tak uzyskane brzmienie kina domowego dostarcza oszałamiających wrażeń dźwięku surround i podobnie jak inne produkty JBL po prostu doskonale wygląda.

czytaj więcej
JBL Authentics L8

JBL Authentics L8

2014-05-19 20:51:00

L8 to mniejszy z bezprzewodowych systemów głośnikowych ekskluzywnego duetu JBL Authentics, który na pierwszy rzut oka wyróżnia widoczne podobieństwo do legendarnego klasyka JBL - głośnika Century L100. Jednak jego największą wartością jest rewolucyjna technologia Clari-Fi™, dzięki której posiadacze smartfonów, tabletów i komputerów przenośnych mogą się wreszcie cieszyć muzyką w takim kształcie, w jakim została zarejestrowana.

czytaj więcej
JBL Studio 270 - tak brzmi demokracja

JBL Studio 270 - tak brzmi demokracja

2013-12-17 17:40:12

Elita konsumenckich kolumn głośnikowych JBL doczekała się godnego następcy. To linia Studio 2, która gromadzi 10 modeli kolumn - podłogowych, regałowych, centralnych, surround i subwooferów -zgarniających laury za wizjonerskie rozwiązania. Dzięki nim muzyka, a także dźwięk filmów i gier oraz przenośnych urządzeń audio, odsłaniają swe prawdziwe, nieokiełznane oblicze. I nie ważne, czy zbudujemy z nich nieduży, 2-kanałowy system audio, czy potężne, 9.2 kanałowe kino domowe z dźwiękiem dookólnym - efekt akustyczny wbija w fotel.

czytaj więcej
JBL Pulse: disco na wynos

JBL Pulse: disco na wynos

2013-12-04 18:08:00

Można by pomyśleć, że ten pulsujący dziesiątkami świateł obiekt to kosmiczna kapsuła z rekwizytorni jakiejś „fabryki snów”, wyspecjalizowanej w gatunku science fiction. Wystarczy jednak rzut oka na logo… Tak, Pulse to poręczna, przenośna, bezprzewodowa kolumna stereo amerykańskiego giganta branży audio.

czytaj więcej
JBL SPARK: Przybysz z planety Kartell

JBL SPARK: Przybysz z planety Kartell

2013-10-09 14:42:00

Kto się kiedykolwiek zetknął z meblami lub lampami legendarnej włoskiej firmy Kartell, dla której projektował m.in. papież współczesnego designu Philippe Starck, nie będzie miał wątpliwości - ta zaskakująca konstrukcja należy do tego świata, w którym niepodzielnie króluje chłodny jak lód, przejrzysty plastik.

czytaj więcej
JBL Flip na jesień w nowych kolorach i z niższą ceną

JBL Flip na jesień w nowych kolorach i z niższą ceną

2013-10-04 10:06:00

Najlepiej sprzedający się na świecie, przenośny głośnik Bluetooth wchodzi w tegoroczną jesień w nowych kolorach - zielonym, czerwonym, niebieskim, różowym i lawendowym.

czytaj więcej
< 1 2 >

SKLEPY AGD I RTV

Mapa

Szukaj w serwisie:

Newsletter

Zapisz się do newslettera, aby otrzymyać nowości z rynku lub informacje o promocjach

sony samsung philips canon asus gigabyte siemens
AGD :: RTV :: KOMPUTERY :: FOTO :: WIADOMOŚCI :: WYDARZENIA :: WYWIADY :: NAGRODY :: EKOLOGIA :: PROMOCJE :: PRODUCENCI :: TESTY :: SKLEPY :: RSS :: KONTAKT
Copyright © agdrtv24.pl 2018, Wszelkie prawa zastrzeżone, wykonanie: skyagency.pl RSS
Gazetki_promocyjne
S K L E P