Media-Tech

Media-Tech w dziale RTV

Sprzęt przenośny

Media-Tech w dziale komputery

Klawiatury / Myszy Drukarki / Skanery
Mysz RAY RF MT1093: smukła i elegancka

Mysz RAY RF MT1093: smukła i elegancka

2011-09-17 08:42:00

Media-Tech wprowadza do oferty nowy model bezprzewodowej myszy optycznej - RAY RF MT1093 - o smukłej i wydłużonej konstrukcji, w pięknym perłowym kolorze, sygnowanej logotypem firmowym z delikatnym akcentem graficznym. Mysz znakomicie prezentuje się ze wszystkimi nowoczesnymi modelami notebooków.

czytaj więcej
Wodoszczelny odtwarzacz MP3 na basen i siłownię

Wodoszczelny odtwarzacz MP3 na basen i siłownię

2011-08-12 13:34:19

Jesteś aktywny, uprawiasz sport, a przy tym uwielbiasz słuchać muzyki. Do biegania i na siłownię wybierasz ogólniedostępne przenośne odtwarzacze multimedialne. Co prawda czasami ich używanie jest uciążliwe, ale nie znalazłeś jeszcze żadnej rozsądnej alternatywy. Co jednak, gdy idziesz na basen i niczego bardziej nie pragniesz jak zasłużonego relaksu? Jak często w takiej sytuacji towarzyszy Ci myśl, że do pełni szczęścia przydałaby się odrobina muzyki? Jeszcze do niedawna tylko oczekiwanie, ale teraz zupełnie realny pomysł.

czytaj więcej
Media-Tech: Wspomnienia w cyfrowej jakości

Media-Tech: Wspomnienia w cyfrowej jakości

2011-01-17 14:45:00

Czy oglądając stare fotografie nie myślisz czasami, że warto byłoby je odświeżyć? Czy nie chciałbyś pokazać swoim dzieciom bajek, które oglądałeś w przeszłości, zapisanych na kliszach, wyświetlanych niegdyś na ścianie przy użyciu projektora? Pomyśl, ile radości może dać Ci możliwość przeniesienia cennych wspomnień, utrwalonych na filmach i slajdach, do standardu cyfrowego. SLIDE SCANNER MT4092 to najnowsze urządzenie w ofercie firmy Media-Tech, które pozwoli Ci zeskanować slajdy i zdjęcia utrwalone na tradycyjnej kliszy 35mm i cieszyć się czarem minionych chwil.

czytaj więcej
Media-Tech

Nowatorski model myszy Media-Tech

2010-12-13 13:46:00

Media-Tech podążając za najnowszymi trendami rynku akcesoriów komputerowych wprowadza nowatorski model myszy, wykorzystującej technologię multitouch.

czytaj więcej

SKLEPY AGD I RTV

Mapa

Szukaj w serwisie:

Newsletter

Zapisz się do newslettera, aby otrzymyać nowości z rynku lub informacje o promocjach

sony samsung philips canon asus gigabyte siemens
AGD :: RTV :: KOMPUTERY :: FOTO :: WIADOMOŚCI :: WYDARZENIA :: WYWIADY :: NAGRODY :: EKOLOGIA :: PROMOCJE :: PRODUCENCI :: TESTY :: SKLEPY :: RSS :: KONTAKT
Copyright © agdrtv24.pl 2018, Wszelkie prawa zastrzeżone, wykonanie: skyagency.pl RSS
Gazetki_promocyjne
S K L E P