Gigabyte

Gigabyte w dziale RTV

Słuchawki

Gigabyte w dziale GSM

Smartfony

Gigabyte w dziale informacje

Wiadomości Nagrody Promocje Wydarzenia
Klawiatura GIGABYTE FORCE K7 Wireless

Klawiatura GIGABYTE FORCE K7 Wireless

2015-01-28 18:18:28

GIGABYTE, wiodący producent podzespołów komputerowych oraz urządzeń peryferyjnych dla graczy, poinformował o rozszerzeniu swojej oferty o nową klawiaturę typu ultra-slim - FORCE K7 Wireless. Model ten to bezprzewodowa wersja wielokrotnie nagrodzonej i cieszącej się dużą popularnością klawiatury FORCE K7. Sprawdzona konstrukcja, wysoka jakość wykonania oraz szeroka funkcjonalność w połączeniu z bezprzewodową komunikacją w paśmie 2,4 GHz sprawiają, że produkt GIGABYTE to jedna z ciekawszych propozycji dostępnych na rynku.

czytaj więcej
AIRE M93 ICE - lodowy gryzoń od GIGABYTE

AIRE M93 ICE - lodowy gryzoń od GIGABYTE

2014-07-24 14:16:00

GIGABYTE rozszerzyło ofertę o nową myszkę bezprzewodową - AIRE M93 ICE. Model ten wyposażony jest w sensor laserowy umożliwiający pracę w dwóch rozdzielczościach - 1200 oraz 2000 DPI (zmiana za pomocą dedykowanego przyciski). Jego dodatkową zaletą jest pełne wsparcie dla technologii GIGABYTE ICE, dzięki której myszki można używać praktycznie na dowolnej powierzchni, w tym także i szklanej. Jako źródło zasilania AIRE M93 ICE wykorzystuje baterię AA o pojemności 2100 mAh (w komplecie), która gwarantuje nawet do trzech miesięcy pracy. Aby ponownie naładować akumulator wystarczy połączyć mysz z komputerem za pomocą kabla USB.

czytaj więcej
GIGABYTE Aivia Uranium - bezprzewodowa  mysz gamingowa

GIGABYTE Aivia Uranium - bezprzewodowa mysz gamingowa

2013-10-17 11:36:00

GIGABYTE poinformował o wprowadzeniu do sprzedaży bezprzewodowej myszy gamingowej - Aivia Uranium. Model ten wyróżnia się doskonałą precyzją oraz wyjątkową ergonomią, umożliwiającą komfortową, wielogodzinną rozgrywkę. Dodatkowym atutem produktu GIGABYTE jest dołączona do zestawu GHOST Macro Station - zewnętrzna stacja wyposażona w wyświetlacz OLED informujący o statusie myszy oraz odpowiadająca za bezprzewodową komunikację pomiędzy Aviva Uranium a komputerem. Ponadto GHOST Macro Station umożliwia konfigurację ustawień myszy, w tym przypisywanie makr, oraz pozwala na szybkie i wygodne ładowanie akumulatorów. Warto przy tym wspomnieć, że pojedynczy cykl ładowania baterii pozwala na około 50 godzin grania.

czytaj więcej
FORCE K7 - klawiatura dla graczy od Gigbyte

FORCE K7 - klawiatura dla graczy od Gigbyte

2013-07-11 19:35:00

GIGABYTE rozszerza ofertę o klawiaturę opracowaną specjalnie z myślą o graczach - FORCE K7. Najnowszy produkt GIGABYTE to ergonomicznie wyprofilowane klawisze z mechanizmem nożycowym, które idealnie współgrają z płaską i solidną obudową. Dzięki temu klawiatura gwarantuje w pełni intuicyjne sterowanie oraz bardzo krótki czas reakcji. Dużą zaletą jest również możliwość wyboru jednego z trzech kolorów podświetlenia klawiszy, co pozwala na komfortową zabawę nawet w zaciemnionych pomieszczeniach. Dla graczy niezwykle istotna jest informacja o zaimplementowanej technologii anti-ghosting, którą objęte są klawisze z sekcji WASD. Elementem charakterystycznym FORCE K7 są także dwie rolki umieszczone w centralnej części górnej krawędzi obudowy klawiatury, które służą do regulacji poziomu głośności oraz intensywności podświetlenia klawiszy. Połączenie wszystkich tych elementów sprawia, że FORCE K7 to doskonałe narzędzie pomagające w skutecznym eliminowaniu wrogów oraz zdobywaniu kolejnych trofeów w grach.

czytaj więcej
Gigabyte Aivia Neon - mysz z ambicjami

Gigabyte Aivia Neon - mysz z ambicjami

2013-07-03 13:23:00

GIGABYTE rozszerza swoją ofertę o nową, bezprzewodową mysz Aviva Neon. Model ten, w porównaniu do konkurencyjnych produktów, wyróżnia się znacznie szerszą funkcjonalnością oraz uniwersalnością. Aviva Neon to doskonałe połączenie bezprzewodowej myszy z wszechstronnym, multimedialnym prezenterem (wskaźnik laserowy oraz pilot). Jest to idealny produkt dla osób aktywnych i często podróżujących, które zajmują się prowadzeniem wszelkiego rodzaju prezentacji, szkoleń czy wykładów.

czytaj więcej
Nowe myszki Gigabyte na targach COMPUTEX 2013

Nowe myszki Gigabyte na targach COMPUTEX 2013

2013-06-04 16:37:00

GIGABYTE na rozpoczynających się targach Computex 2013 zaprezentuje szeroki asortyment urządzeń peryferyjnych przeznaczonych zarówno dla graczy, jak i do codziennego użytku. Na stoisku firmowym będzie można zapoznać się z produktami już dostępnymi w sprzedaży, oraz najnowszymi propozycjami GIGABYTE. Z nowości zaprezentowana zostanie wielofunkcyjna myszka Aivia Neon, która została wyróżniona m.in. prestiżową nagrodą reddot design 2013, oraz bezprzewodowy gryzoń dla graczy ze stacją dokującą - Aivia Uranium.

czytaj więcej
Nowa myszka Gigabyte - Force M7 Thor

Nowa myszka Gigabyte - Force M7 Thor

2012-10-30 16:33:00

Myszka FORCE M7 THOR to nowy projekt firmy GIGABYTE przeznaczony dla graczy, którzy poszukują profesjonalnej myszki gamingowej, która wyróżnia się doskonałą ergonomią oraz niezawodnością. Model ten został zaprojektowany tak, aby sprostać fundamentalnym potrzebom stawianym przez miłośników wirtualnych rozgrywek, takich jak wysoki komfort i trwałość. Force M7 THOR to gryzoń wyposażony w precyzyjnie działające przyciski oraz wzmocniony kabel USB. Dodatkowe plusy produktu GIGABYTE to wysoka żywotność, oryginalny wygląd oraz idealnie dopasowująca się do kształtu dłoni obudowa. Dzięki zastosowaniu nowoczesnego sensora laserowego, rozdzielczość myszy sięga 6000 dpi, co pozwala na uzyskanie wysokiej precyzji działania.

czytaj więcej
GIGABYTE Aivia Osmium mechaniczna klawiatura dla graczy

GIGABYTE Aivia Osmium mechaniczna klawiatura dla graczy

2012-10-25 13:29:00

GIGABYTE, producent płyt głównych, kart graficznych oraz urządzeń peryferyjnych, wprowadził do sprzedaży klawiaturę mechaniczną - Aivia Osmium. Model ten został stworzony z myślą o graczach, którzy oczekują wysokiej ergonomii oraz precyzji i cichej pracy. Klawiatura wykonana została z najwyższej jakości materiałów, między innymi z Osmu, metalu z rodziny platynowców. Dodatkowym atutem są przełączniki mechaniczne typu Cherry Red oraz port USB 3.0. Ponadto produkt GIGABYTE wspiera technologię anti-ghosting, dzięki której klawiatura poprawnie odczytuje wiele klawiszy naciśniętych w tym samym momencie.

czytaj więcej
Myszka GIGABYTE Aivia Krypton oraz podkładka Krypton Mat  - duet stworzony dla graczy

Myszka GIGABYTE Aivia Krypton oraz podkładka Krypton Mat - duet stworzony dla graczy

2012-10-17 11:39:00

GIGABYTE, wiodący producent płyt głównych, kart graficznych oraz urządzeń peryferyjnych, informuje o wprowadzeniu do sprzedaży nowej myszki gamingowej Krypton z serii Aivia. Doskonałym uzupełnieniem dla gryzonia jest dwustronna podkładka Krypton Mat, która zapewnia płynne i precyzyjne ruchy oraz pozwala na osiąganie najlepszych wyników.

czytaj więcej
Gigabyte Aivia Xenon - połączenie myszy z touchpadem

Gigabyte Aivia Xenon - połączenie myszy z touchpadem

2012-06-28 14:13:00

GIGABYTE zaprezentował nowy, innowacyjny produkt Aivia Xenon - połączenie myszy i touchpada. Aivia Xenon to pierwsze tego typu rozwiązanie na świecie, które zostało wprowadzone do sprzedaży. Urządzenie może być wykorzystywane zarówno jako bezprzewodowa wielodotykowa mysz lub jako przenośny touchpad. Do przełączania się pomiędzy trybami służy specjalny przycisk, umieszczony z boku obudowy. Wysoka ergonomia i szeroka funkcjonalność sprawiają, że Xenon to doskonała alternatywa dla klasycznych myszy, która gwarantuje użytkownikom znacznie większą swobodę i możliwości.

czytaj więcej
< 1 2 3 >

SKLEPY AGD I RTV

Mapa

Szukaj w serwisie:

Newsletter

Zapisz się do newslettera, aby otrzymyać nowości z rynku lub informacje o promocjach

sony samsung philips canon asus gigabyte siemens
AGD :: RTV :: KOMPUTERY :: FOTO :: WIADOMOŚCI :: WYDARZENIA :: WYWIADY :: NAGRODY :: EKOLOGIA :: PROMOCJE :: PRODUCENCI :: TESTY :: SKLEPY :: RSS :: KONTAKT
Copyright © agdrtv24.pl 2018, Wszelkie prawa zastrzeżone, wykonanie: skyagency.pl RSS
Gazetki_promocyjne
S K L E P