Gigabyte

Gigabyte w dziale RTV

Słuchawki

Gigabyte w dziale GSM

Smartfony

Gigabyte w dziale informacje

Wiadomości Nagrody Promocje Wydarzenia
Nowy 3D BIOS od Gigabyte

Nowy 3D BIOS od Gigabyte

2011-12-13 12:58:00

Bazując na standardzie UEFI, GIGABYTE stworzył autorską technologię 3D BIOS, dzięki której obsługa poleceń i zmiana ustawień w środowisku BIOS jest znacznie łatwiejsza, zwłaszcza dla początkujących użytkowników komputerów. Intuicyjny interfejs graficzny i nawigacja za pomocą myszki zapewniają wygodę i ułatwiają korzystanie z BIOSu. GIGABYTE 3D BIOS umożliwia pracę w dwóch trybach: UEFI BIOS dla użytkowników zaawansowanych oraz innowacyjny tryb 3D dla początkujących.

czytaj więcej
Gigabyte

Gigabyte: szkolenie online dotyczące płyt głównych opartych na chipsecie X79

2011-12-06 08:54:00

W związku z premierą nowej serii płyt głównych opartych na chipsecie X79, GIGABYTE zaprasza do udziału w krótkim szkoleniu online związanym z tymi produktami. Każda co siódma osoba która w dniach 6 - 14 grudnia 2011 zaloguje się na stronie B2B, obejrzy prezentację dotyczącą nowej rodziny płyt a następnie poprawnie odpowie na kilka pytań, zostanie nagrodzona bonem SODEXO o wartości 100 zł każdy.

czytaj więcej
Mysz GIGABYTE Aivia M8600  uhonorowana nagrodą iF Product Design 2012

Mysz GIGABYTE Aivia M8600 uhonorowana nagrodą iF Product Design 2012

2011-11-07 17:26:00

GIGABYTE,  producent płyt głównych i kart graficznych, z dumą informuje, że bezprzewodowa mysz dla graczy Aivia M8600 otrzymała nagrodę iF Product Design 2012. Wcześniej, inną prestiżową nagrodą, Red Dot Design, została uhonorowana klawiatura Aiva K8100. Jury po raz kolejny doceniło dbałość GIGABYTE o doskonały wygląd produktów, przyznając myszy Aivia nagrodę IF, nazywaną również Oskarem Designu.

czytaj więcej
Gigabyte prezentuje aplikację TouchBIOS:  Intuicyjny program do zmiany ustawień BIOS’u

Gigabyte prezentuje aplikację TouchBIOS: Intuicyjny program do zmiany ustawień BIOS’u

2011-05-05 14:33:00

 Zarządzanie systemem PC poprzez tradycyjny BIOS może sprawiać trudność większości użytkowników. Bez pomocy informatyka, mało kto decyduje się na samodzielną optymalizację działania systemu PC poprzez zmiany parametrów BIOS. Dzięki najnowszej aplikacji GIGABYTE TouchBIOS, działającej w środowisku Windows, użytkownicy komputerów mogą w niezwykle prosty i intuicyjny sposób modyfikować parametry BIOS’u płyty głównej za pomocą miłych dla oka ikon. Dodatkowo, przy korzystaniu z dotykowego monitora, obsługa GIGABYTE TouchBIOS staje się jeszcze łatwiejsza i przypomina obsługę aplikacji w iPhonach.

czytaj więcej
Gigabyte

Nowy program GIGABYTE 6 Series SATA Check...

2011-02-07 10:21:04

... ...dla płyt głównych opartych na chipsetach P67 i H67. Ostatnie informacje o wadliwych portach SATA 2 na płytach głównych opartych na chipsetach Intel z serii 6 (P67, H67) wywołały wiele wątpliwości na temat bezpiecznej konfiguracji urządzeń SATA. W odpowiedzi na liczne pytania użytkowników, firma GIGABYTE udostępniła program wspomagający poprawną konfigurację urządzeń SATA, który pozwoli zminimalizować problemy wynikające z błędnego funkcjonowania chipsetu.

czytaj więcej
Gigabyte

Wada produkcyjna: Oświadczenie w sprawie płyt głównych GIGABYTE z serii 6

2011-02-02 17:45:00

31 stycznia 2011 roku, GIGABYTE Technology otrzymał oficjalną informację od firmy Intel, iż na chipsetach z serii 6 (nazwa kodowa Cougar Point, stepping B2) wykryto wadę produkcyjną. Może ona powodować ograniczenie wydajności portów SATA 2 (Serial-ATA 2), jak również prowadzić do niepoprawnej obsługi urządzeń SATA takich jak dyski twarde i napędy zewnętrzne. Powyżej opisanym problemem obarczone mogą być wyłącznie złącza SATA 2 o numerach 2,3,4,5. Bazując na oświadczeniu firmy Intel, porty SATA 3 oraz podłączone do nich urządzenia na płytach głównych z chipsetami z serii 6 funkcjonują poprawnie.

czytaj więcej

SKLEPY AGD I RTV

Mapa

Szukaj w serwisie:

Newsletter

Zapisz się do newslettera, aby otrzymyać nowości z rynku lub informacje o promocjach

sony samsung philips canon asus gigabyte siemens
AGD :: RTV :: KOMPUTERY :: FOTO :: WIADOMOŚCI :: WYDARZENIA :: WYWIADY :: NAGRODY :: EKOLOGIA :: PROMOCJE :: PRODUCENCI :: TESTY :: SKLEPY :: RSS :: KONTAKT
Copyright © agdrtv24.pl 2018, Wszelkie prawa zastrzeżone, wykonanie: skyagency.pl RSS
Gazetki_promocyjne
S K L E P