Gigabyte

Gigabyte w dziale RTV

Słuchawki

Gigabyte w dziale GSM

Smartfony

Gigabyte w dziale informacje

Wiadomości Nagrody Promocje Wydarzenia
GIGABYTE na targach Computex 2015

GIGABYTE na targach Computex 2015

2015-05-27 16:56:29

GIGABYTE, wiodący producent podzespołów komputerowych oraz urządzeń peryferyjnych dla graczy, zaprasza do odwiedzenia stoiska firmowego na tegorocznej edycji międzynarodowych targów Computex w Tajpej. W dniach 2-6 czerwca będzie można zapoznać się z najnowszym portfolio GIGABYTE, w tym szeroką ofertą skierowaną bezpośrednio do graczy, m.in. myszy, klawiatury, zestawy słuchawkowe czy karty graficzne z serii G1 Gaming. Ponadto w trakcie targów Computex będzie miała miejsce prezentacja nowego produktu GIGABYTE. 

czytaj więcej
GIGABYTE Gaming Weekend w Komputronik Megastore

GIGABYTE Gaming Weekend w Komputronik Megastore

2014-09-24 15:34:27

W dniach 26-27 września w warszawskim salonie Komputronik Megastore odbędzie się kolejna edycja imprezy z cyklu GIGABYTE Gaming Weekend. Tym razem uczestnicy wydarzenia będą mieli m.in. okazję spróbować swoich sił w turnieju League Of Legends - jednej z najpopularniejszych gier sieciowych na świecie.

czytaj więcej
Gigabyte zaprasza na Tech Tour 2013 - ''NEW IDEA''

Gigabyte zaprasza na Tech Tour 2013 - ''NEW IDEA''

2013-03-27 11:26:00

GIGABYTE poinformowało o rozpoczęciu kolejnej edycji GIGABYTE Tech Tour 2013 - „NEW IDEA”. Cykl imprez, obejmujących 12 najważniejszych miast na 4 kontynentach, rozpocznie się 29 marca na Tajwanie i Tajlandii a zakończy 24 maja w Chinach. Hasłem przewodnim tegorocznej edycji GIGABYTE Tech Tour jest „NEW IDEA”, które ma nawiązywać do nowych trendów i możliwości rozwoju produktów konsumenckich. Konferencje podzielone będą na dwie sesje. Pierwsza część „NEW IDEAS” dedykowana jest dla graczy, druga skupi się na rozwiązaniach technologicznych ułatwiających codzienne życie zwykłych użytkowników. W trakcie Tech Tour 2013 zespół GIGABYTE będzie się kontaktował i wymieniał informacjami z producentami, mediami, partnerami biznesowymi oraz klientami. Taka bezpośrednia wymiana informacji pozwoli na wypracowanie nowego, świeżego spojrzenia na potrzeby i wymagania klientów.

czytaj więcej
GIGABYTE Real Graphics, True Gaming Tech Tour 2011

GIGABYTE Real Graphics, True Gaming Tech Tour 2011

2011-08-23 13:35:00

GIGABYTE z radością zainaugurowało serię tegorocznych prezentacji najnowszych rozwiązań dla graczy - GIGABYTE „Real Graphics, True Gaming” Tech Tour 2011. Technologiczne tournée rozpoczęło się 9 sierpnia w Tajpej na Tajwanie od ekscytujących wyścigów gokartów, w których uczestniczyły media oraz załogi GIGABYTE i NVIDIA. Oprócz serii produktów o najwyższej wydajności przeznaczonych dla najbardziej zapalonych graczy, GIGABYTE zaprezentował również produkty live-demo.
 

czytaj więcej

SKLEPY AGD I RTV

Mapa

Szukaj w serwisie:

Newsletter

Zapisz się do newslettera, aby otrzymyać nowości z rynku lub informacje o promocjach

sony samsung philips canon asus gigabyte siemens
AGD :: RTV :: KOMPUTERY :: FOTO :: WIADOMOŚCI :: WYDARZENIA :: WYWIADY :: NAGRODY :: EKOLOGIA :: PROMOCJE :: PRODUCENCI :: TESTY :: SKLEPY :: RSS :: KONTAKT
Copyright © agdrtv24.pl 2018, Wszelkie prawa zastrzeżone, wykonanie: skyagency.pl RSS
Gazetki_promocyjne
S K L E P