Natec

Natec w dziale FOTO

Ramki cyfrowe

Natec w dziale GSM

Akcesoria GSM Telefony

Natec w dziale informacje

Wydarzenia Wiadomości

O firmie Natec

Producent akcesoriów komputerowych oraz elektroniki użytkowej zadebiutował na rynku polskim w 2007 r. Produkty Natec charakteryzują się nowatorskim wzornictwem oraz techniczną perfekcją, łącząc w sobie najlepsze cechy dotychczasowych rozwiązań rynku po rozsądnych cenach. Misją marki jest dostarczanie najwyższej klasy akcesoriów komputerowych i elektroniki użytkowej spełniającej oczekiwania Klientów.

Dziś Natec jest rozpoznawalnym znakiem towarowym nie tylko w Polsce. Oferta producenta bardzo szybko się rozwija i swoim zasięgiem obejmuje również rynki Europy zachodniej. Wizją marki jest hasło: Technology Born To Meet Your Needs (Technologia Zrodzona By Sprostać Twoim Oczekiwaniom)

Moc możliwości SMART TV w przystępnej cenie

Moc możliwości SMART TV w przystępnej cenie

2015-10-21 07:13:28

W ofercie Natec Extreme Media pojawiła się właśnie jedna z ciekawszych propozycji dla osób pragnących rozpocząć swoją przygodę z telewizją inteligentną bez konieczności inwestowania w drogi telewizor. SMART TV DONGLE HD242 to przystawka działająca w oparciu o system Android 4.4 Kit Kat. Dzięki możliwości połączenia z Internetem za pośrednictwem Wi-Fi, urządzenie umożliwia korzystanie z niemalże wszystkich aplikacji dostępnych w sklepie Google Play, granie w większość mobilnych tytułów czy przeglądanie plików i stron internetowych z poziomu odbiornika.

czytaj więcej
AirMouse A30 marki Natec

AirMouse A30 marki Natec

2014-01-08 14:58:00

AirMouse A30 marki Natec, to urządzenie umożliwiające sterowanie multimediami w nowoczesny i łatwy sposób. Produkt łączy w sobie funkcjonalność myszy, klawiatury oraz pilota do telewizora. Dzięki funkcji sterowania kursorem korzystanie z urządzenia jest niezwykle proste. Każdy gest ręką wprawia w ruch wskaźnik na ekranie telewizora by móc wybrać żądaną akcję. 

czytaj więcej
Multimedialne Centrum rozrywki dla całej rodziny

Multimedialne Centrum rozrywki dla całej rodziny

2010-12-18 09:36:00

Firma Impakt wprowadziła na polski rynek Centrum multimedialne marki Natec Extreme Media HD-200. Jest to doskonałe rozwiązanie dla miłośników kina i muzyki, którzy cenią sobie jakość, komfort oraz funkcjonalność . Urządzenie pozwala na wyświetlanie filmów w jakości full HD (obsługuje większość popularnych formatów video) i odtwarzanie muzyki z domowej sieci.

czytaj więcej

SKLEPY AGD I RTV

Mapa

Szukaj w serwisie:

Newsletter

Zapisz się do newslettera, aby otrzymyać nowości z rynku lub informacje o promocjach

sony samsung philips canon asus gigabyte siemens
AGD :: RTV :: KOMPUTERY :: FOTO :: WIADOMOŚCI :: WYDARZENIA :: WYWIADY :: NAGRODY :: EKOLOGIA :: PROMOCJE :: PRODUCENCI :: TESTY :: SKLEPY :: RSS :: KONTAKT
Copyright © agdrtv24.pl 2018, Wszelkie prawa zastrzeżone, wykonanie: skyagency.pl RSS
Gazetki_promocyjne
S K L E P