Natec

Natec w dziale FOTO

Ramki cyfrowe

Natec w dziale GSM

Akcesoria GSM Telefony

Natec w dziale informacje

Wydarzenia Wiadomości

O firmie Natec

Producent akcesoriów komputerowych oraz elektroniki użytkowej zadebiutował na rynku polskim w 2007 r. Produkty Natec charakteryzują się nowatorskim wzornictwem oraz techniczną perfekcją, łącząc w sobie najlepsze cechy dotychczasowych rozwiązań rynku po rozsądnych cenach. Misją marki jest dostarczanie najwyższej klasy akcesoriów komputerowych i elektroniki użytkowej spełniającej oczekiwania Klientów.

Dziś Natec jest rozpoznawalnym znakiem towarowym nie tylko w Polsce. Oferta producenta bardzo szybko się rozwija i swoim zasięgiem obejmuje również rynki Europy zachodniej. Wizją marki jest hasło: Technology Born To Meet Your Needs (Technologia Zrodzona By Sprostać Twoim Oczekiwaniom)

Genesis HX60 - rywal już cię nie zaskoczy

Genesis HX60 - rywal już cię nie zaskoczy

2016-03-25 08:04:00

By zapewnić odpowiednie warunki do gry, HX60 wyposażono w system audio Virtual 7.1. Dźwięk rozchodzi się więc przestrzennie, ale jednocześnie, jak zapewnia producent, nie rozprasza naszej uwagi nadmiarem bodźców. Rozwiązanie to ma pomóc w jak najdokładniejszym ustaleniu, skąd dochodzą dźwięki i jakie jest ich źródło.

czytaj więcej
H59 - słuchawki, które będą towarzyszyć Tobie wszędzie

H59 - słuchawki, które będą towarzyszyć Tobie wszędzie

2015-08-28 13:54:00

Musimy Was zasmucić - wakacje właśnie dobiegają końca. Doskonale zdajemy sobie sprawę, jak trudno jest przetrwać pierwsze miesiące poruszając sie komunikacją miejską, słuchając gwaru szkolnych boisk czy nie mogąc odstresować się po całym dniu szkolnej udręki przy ulubionej grze. Właśnie dlatego przygotowaliśmy dla Was coś specjalnego - H59 czyli słuchawki, które zaspokoją wszystkie Wasze potrzeby.

czytaj więcej
Natec Rook dla fanów audio

Natec Rook dla fanów audio

2012-12-20 16:02:00

Ciesz się muzyką na wyższym poziomie z nowymi słuchawkami Natec Rook. Zrównoważona reprodukcja dźwięku, otwarta konstrukcja, dynamika, zapewniają niewiarygodną przestrzeń i różnorodność dźwięków. Nowy model słuchawek został zaprojektowany z myślą o miłośnikach muzyki. Wyposażono je w wysokiej jakości przetworniki, które są zdolne odtworzyć dźwięk w zakresie 20Hz - 20kHz. Dzięki dobrej izolacji od otoczenia do uszu trafia wysokiej jakości dźwięk z soczystym basem. Dobrze przylegające nauszniki oraz regulowany pałąk obleczone miękką ekologiczną skórą sprawiają, że nawet kilkugodzinne słuchanie muzyki nie powoduje dyskomfortu.

czytaj więcej
Słuchawki stereo Natec Crow

Słuchawki stereo Natec Crow

2012-12-13 12:40:18

Ciesz się muzyką z nowymi słuchawkami Natec Crow. Zrównoważona reprodukcja dźwięku, otwarta konstrukcja, dynamika, zapewniają doskonałą jakość i różnorodność dźwięków. Słuchawki Crow zostały zaprojektowane z myślą o miłośnikach muzyki, świetnie sprawdzą się w połączeniu z kinem domowym, TV czy sprzętem hi fi. Wyposażono je w wysokiej jakości 40 mm przetworniki, które są zdolne odtworzyć dźwięk w zakresie 20 Hz - 20 kHz. Dobrze przylegające nauszniki, obleczone miękką ekologiczną skórą oraz regulowany pałąk sprawiają, że nawet kilkugodzinne słuchanie muzyki nie powoduje dyskomfortu.

czytaj więcej
Natec Eagle - stylowe słuchawki stereo

Natec Eagle - stylowe słuchawki stereo

2012-11-29 12:56:00

Ciesz się muzyką na wyższym poziomie z nowymi słuchawkami Natec Eagle. Zrównoważona reprodukcja dźwięku, otwarta konstrukcja, dynamika, zapewniają niewiarygodną przestrzeń i różnorodność dźwięków. Nowy model słuchawek został zaprojektowany z myślą o miłośnikach muzyki oraz fanów audycji radiowych. Wyposażono je w wysokiej jakości przetworniki, które są zdolne odtworzyć dźwięk w zakresie 20Hz - 20kHz. Dzięki dobrej izolacji od otoczenia do uszu trafia wysokiej jakości dźwięk z soczystym basem. Dobrze przylegające nauszniki, obleczone miękką ekologiczną skórą oraz regulowany pałąk sprawiają, że nawet kilkugodzinne słuchanie muzyki nie powoduje dyskomfortu.

czytaj więcej

SKLEPY AGD I RTV

Mapa

Szukaj w serwisie:

Newsletter

Zapisz się do newslettera, aby otrzymyać nowości z rynku lub informacje o promocjach

sony samsung philips canon asus gigabyte siemens
AGD :: RTV :: KOMPUTERY :: FOTO :: WIADOMOŚCI :: WYDARZENIA :: WYWIADY :: NAGRODY :: EKOLOGIA :: PROMOCJE :: PRODUCENCI :: TESTY :: SKLEPY :: RSS :: KONTAKT
Copyright © agdrtv24.pl 2018, Wszelkie prawa zastrzeżone, wykonanie: skyagency.pl RSS
Gazetki_promocyjne
S K L E P