Mastercook

Mastercook w dziale informacje

Ekologia Nagrody Wiadomości Promocje Wydarzenia Finanse

O firmie Mastercook

FagorMastercook S.A. wchodzi w skład Grupy Fagor należącej do wywodzącej się z Kraju Basków, powstałej w 1956 roku, grupy kooperacyjnej Mondragon. Struktura korporacji Mondragon opiera się na trzech głównych sektorach: finansowym, przemysłowym i dystrybucyjnym. Mondragon to 82 przedsiębiorstwa przemysłowe, 5 instytucji finansowych, 8 przedsiębiorstw dystrybucyjnych, 3 centra naukowe, 1 uniwersytet, 12 przedsiębiorstw ubezpieczeniowych oraz usługowo-handlowych.

Perła w kuchni - nowa linia Victoria Grey marki Mastercook

Perła w kuchni - nowa linia Victoria Grey marki Mastercook

2013-09-03 12:03:00

Nie trzeba diametralnie zmieniać całej kuchni, by zyskała ona zupełnie nowy, wyjątkowy charakter. Czasem wystarczy kilka mniejszych zmian, by dodać wnętrzu elegancji i indywidualności. Nowa kolekcja urządzeń AGD - Victoria Grey marki Mastercook, o unikalnym odcieniu głębokiej szarości, wprowadzi do kuchni niepowtarzalny styl.

czytaj więcej
„Laur Konsumenta 2013”  dla piekarników marki Mastercook

„Laur Konsumenta 2013” dla piekarników marki Mastercook

2013-08-26 12:40:00

Piekarniki marki Mastercook otrzymały prestiżowy tytuł „Laur Konsumenta 2013”. Wyróżnienie zostało przyznane w oparciu o ogólnopolski sondaż popularności. To kolejny wyraz zaufania, jakim klienci od lat darzą markę i jej nowoczesne produkty AGD.

czytaj więcej
Komfort pieczenia od początku do końca  - piekarnik MF-196 AX marki Mastercook

Komfort pieczenia od początku do końca - piekarnik MF-196 AX marki Mastercook

2013-07-30 11:02:00

Wygodna obsługa, bezpieczne używanie i łatwe czyszczenie - prawdziwa przyjemność korzystania z piekarnika to taka, która trwa od momentu rozpoczęcia pieczenia, aż po sam koniec. Model MF-196 AX marki Mastercook, wyposażony w chowane, podświetlane pokrętła, innowacyjny System Impulse i funkcję czyszczenia Aqua Sliding, zapewnia nie tylko udane wypieki, ale również komfort przyrządzania pieczonych dań na każdym etapie.

czytaj więcej
Nowy piekarnik z linii Victoria Grey marki Mastercook

Nowy piekarnik z linii Victoria Grey marki Mastercook

2013-06-21 11:35:00

Nowy piekarnik MF-870BTCV, w unikalnym kolorze Victoria Grey, to idealny kuchenny partner, który z łatwością podejmie się każdego kulinarnego wyzwania. Dzięki innowacyjnemu Systemowi Impulse potrawa automatycznie wysuwa się z wnętrza piekarnika po otwarciu drzwi, co sprawia, że dostęp do dania jest wygodny i bezpieczny. Rozwiązanie to jest dużym udogodnieniem dla każdego miłośnika pieczenia, ponieważ zapobiega przypadkowemu poparzeniu. Całkowite bezpieczeństwo zapewniają także drzwi piekarnika. Wyposażone są aż w 4 szyby, dzięki czemu pozostają chłodne bez względu na temperaturę podczas pieczenia.

czytaj więcej
Nowa odsłona bieli - piekarnik MF-801 ATCB marki Mastercook

Nowa odsłona bieli - piekarnik MF-801 ATCB marki Mastercook

2013-05-15 13:00:00

Biel dominuje w wielu nowoczesnych aranżacjach. To kolor, który rozjaśnia i optycznie powiększa pomieszczenie, stanowi subtelne tło dla nasyconych, barwnych akcentów lub samodzielnie wypełnia wnętrze. Marka Mastercook postawiła na biel w nowym piekarniku MF-801 ATCB, idealnie łącząc elegancki design z szeroką gamą funkcjonalnych rozwiązań.

czytaj więcej
Mastercook - nowy piekarnik MF-890 ATCX

Mastercook - nowy piekarnik MF-890 ATCX

2013-02-08 11:10:00

Nowy piekarnik MF-890 ATCX marki Mastercook został wyposażony w nowoczesny wielobarwny wyświetlacz LCD. Kolorowy programator w najnowszym modelu MF-890 ATCX marki Mastercook czyni obsługę piekarnika jeszcze łatwiejszą i przyjemniejszą niż dotychczas. Dotykowy wyświetlacz LCD pozwala na intuicyjne sterowanie urządzeniem oraz sprawne poruszanie się po bogatym menu. Barwny ekran ułatwia wybór odpowiedniej funkcji, która zapewni najlepszy rezultat, czyli idealnie upieczone danie, przy minimalnym nakładzie pracy. Takim rozwiązaniem jest ICS-Master Chef - funkcja automatycznego kucharza.

czytaj więcej
Mastercook - multifunkcyjna kuchnia gazowo-elektryczna KGE 3495 B FUT

Mastercook - multifunkcyjna kuchnia gazowo-elektryczna KGE 3495 B FUT

2013-01-09 11:05:00

Model KGE 3495 B FUT marki Mastercook utrzymany jest w całości w białej kolorystyce, a jego unikalna szerokość - 50 cm pozwala łatwo wkomponować urządzenie w zabudowę meblową, nawet w niewielkiej kuchni. Elegancka biała płyta gazowa, wykonana z najwyższej jakości szkła hartowanego, gwarantuje szybkie i bezpieczne gotowanie, przy oszczędnym zużyciu gazu.

czytaj więcej
Piekarnik MF-880 ATCN marki Mastercook

Piekarnik MF-880 ATCN marki Mastercook

2012-11-27 09:53:00

Najnowszy piekarnik marki Mastercook, w kolorze klasycznej czerni, został wyposażony w innowacyjne rozwiązanie Master Chef, gwarantujące doskonałą jakość pieczenia, nawet w przypadku początkujących kucharzy czy osób bardzo zabieganych. Ta unikalna funkcja daje 100% pewności, że przygotowywane danie będzie pyszne i upieczone w sam raz. Wystarczy wstawić naczynie do środka i wybrać jeden z 12 rodzajów potraw, by piekarnik automatycznie dopasował najlepszy sposób pieczenia oraz czas i temperaturę. Mnóstwo kulinarnych możliwości zapewnia również, dostępna w tym modelu piekarnika, elektroniczna książka kucharska, zawierająca 49 programów do pieczenia najpopularniejszych i najchętniej przyrządzanych smakołyków.

czytaj więcej
Urządzenia do zabudowy Mastercook - linia Maestro Black

Urządzenia do zabudowy Mastercook - linia Maestro Black

2012-09-25 11:51:00

W kuchennej przestrzeni liczą się tak naprawdę dwie rzeczy - piękny wygląd i funkcjonalność. Najlepiej, gdy uda się je ze sobą połączyć. Nowoczesny sprzęt do zabudowy marki Mastercook w kolorze ponadczasowej czerni nada wnętrzu eleganckiego charakteru i będzie na co dzień wyjątkowo praktyczny w codziennym użytkowaniu. Dzięki niemu nie będziesz miała ochoty nic już zmieniać w swojej kuchni!

czytaj więcej
Kuchenne propozycje Mastercook

Kuchenne propozycje Mastercook

2012-01-03 10:48:00

Ciekawą propozycję dla zwolenników tradycji stanowi elegancka, płyta gazowa 4CMK-4GLS, wykonana z czarnego szkła hartowanego. Model posiada 4 palniki gazowe z niezależnymi, żeliwnymi rusztami w wyjątkowym ułożeniu. Wygodne, automatyczne zapalacze umieszczone zostały w pokrętłach. Z kolei profesjonalne zabezpieczenie przeciwwypływowe gazu daje gwarancję pełnego bezpieczeństwa użytkowania płyty.

czytaj więcej
< 1 2 >

SKLEPY AGD I RTV

Mapa

Szukaj w serwisie:

Newsletter

Zapisz się do newslettera, aby otrzymyać nowości z rynku lub informacje o promocjach

sony samsung philips canon asus gigabyte siemens
AGD :: RTV :: KOMPUTERY :: FOTO :: WIADOMOŚCI :: WYDARZENIA :: WYWIADY :: NAGRODY :: EKOLOGIA :: PROMOCJE :: PRODUCENCI :: TESTY :: SKLEPY :: RSS :: KONTAKT
Copyright © agdrtv24.pl 2018, Wszelkie prawa zastrzeżone, wykonanie: skyagency.pl RSS
Gazetki_promocyjne
S K L E P