Mastercook

Mastercook w dziale informacje

Ekologia Nagrody Wiadomości Promocje Wydarzenia Finanse

O firmie Mastercook

FagorMastercook S.A. wchodzi w skład Grupy Fagor należącej do wywodzącej się z Kraju Basków, powstałej w 1956 roku, grupy kooperacyjnej Mondragon. Struktura korporacji Mondragon opiera się na trzech głównych sektorach: finansowym, przemysłowym i dystrybucyjnym. Mondragon to 82 przedsiębiorstwa przemysłowe, 5 instytucji finansowych, 8 przedsiębiorstw dystrybucyjnych, 3 centra naukowe, 1 uniwersytet, 12 przedsiębiorstw ubezpieczeniowych oraz usługowo-handlowych.

Płyta gazowa 4CMK-4GLS marki Mastercook

Płyta gazowa 4CMK-4GLS marki Mastercook

2013-10-09 12:54:00

Urządzając kuchnię zwracamy uwagę nie tylko na jej stylowy wystrój, ale również funkcjonalność. Zasadę tę warto stosować także przy wyborze urządzeń AGD, aby przyrządzenie potraw było zawsze komfortowe, niezależnie od ilości przygotowywanych dań. W nowej płycie gazowej marki Mastercook zastosowano unikalny układ palników, który zapewnia wygodny dostęp do każdego z naczyń podczas gotowania.

czytaj więcej
Perła w kuchni - nowa linia Victoria Grey marki Mastercook

Perła w kuchni - nowa linia Victoria Grey marki Mastercook

2013-09-03 12:03:00

Nie trzeba diametralnie zmieniać całej kuchni, by zyskała ona zupełnie nowy, wyjątkowy charakter. Czasem wystarczy kilka mniejszych zmian, by dodać wnętrzu elegancji i indywidualności. Nowa kolekcja urządzeń AGD - Victoria Grey marki Mastercook, o unikalnym odcieniu głębokiej szarości, wprowadzi do kuchni niepowtarzalny styl.

czytaj więcej
Tradycyjne gotowanie w nowoczesnej formie

Tradycyjne gotowanie w nowoczesnej formie

2013-08-26 12:42:00

Gotowanie na gazie, nie zawsze musi łączyć się z klasyczną stylistyką urządzeń, kojarzonych z kuchniami mam i babć. Płyta 2CMI-4GLS B marki Mastercook umożliwia przygotowywanie domowych potraw przy użyciu tradycyjnych palników gazowych, a jednocześnie przyciąga wzrok nowoczesnym wyglądem i ponadczasową biało-czarną kolorystyką.

czytaj więcej
Innowacyjna płyta indukcyjna  Horizone Tech marki Mastercook

Innowacyjna płyta indukcyjna Horizone Tech marki Mastercook

2013-07-11 14:30:00

Od teraz wielkość naczyń do gotowania nie ma już znaczenia, bo możesz przygotowywać potrawy nie tylko na czterech mniejszych, ale nawet na jednym dużym polu na płycie indukcyjnej. Dodatkowo urządzenie samodzielnie wykryje garnki ustawione na powierzchni. Nieograniczone możliwości szybkiego przygotowania wielu potraw i zastosowania różnych naczyń jednocześnie zapewnia jedyna w swoim rodzaju płyta indukcyjna Horizone Tech marki Mastercook.

czytaj więcej
Poszerzaj kulinarne horyzonty - nowa płyta indukcyjna Horizone Tech marki Mastercook

Poszerzaj kulinarne horyzonty - nowa płyta indukcyjna Horizone Tech marki Mastercook

2013-05-07 10:51:00

Moda na gotowanie w domu trwa! Zarówno samodzielne, zainspirowane kulinarnym blogiem, jak i w gronie rodziny czy przyjaciół - stało się sposobem na przyjemne spędzanie wolnego czasu i doskonałą zabawę. W odkrywaniu nowych smaków wesprze nas najnowsza płyta indukcyjna Horizone Tech z linii Victoria Grey marki Mastercook, która zapewnia wyjątkową swobodę gotowania i stwarza wiele kulinarnych możliwości.

czytaj więcej
Nowe płyty modułowe marki Mastercook

Nowe płyty modułowe marki Mastercook

2012-12-14 11:09:00

Płyty modułowe marki Mastercook stanowią rozwiązanie dla tych, którzy w kuchni cenią zarówno gotowanie z użyciem gazu, jak i energii elektrycznej. Sterowana dotykowo płyta indukcyjna ID32S posiada dwa pola grzejne o średnicy 18 cm, wyposażone w funkcję Booster. Dzięki niej możliwy jest natychmiastowy dostęp do maksymalnej mocy grzania i ekspresowe podgrzanie np. dużego garnka z zupą.

czytaj więcej
Nowość - płyta indukcyjna Gala marki Mastercook

Nowość - płyta indukcyjna Gala marki Mastercook

2012-11-06 10:45:00

Płyta indukcyjna Gala posiada unikalne rozmiary - 90 cm szerokości i 44 cm głębokości, pozwalające ustawić kuchenne naczynia w jednej linii, jedno obok drugiego. Szeregowe rozmieszczenie pól, w odróżnieniu od modeli z tradycyjnym układem 2x2, gwarantuje wygodniejszy i bezpieczniejszy dostęp do wszystkich garnków, bez sięgania nad ich parującą bądź rozgrzaną powierzchnią. Nową płytę marki Mastercook wyposażono w pola indukcyjne o zróżnicowanej wielkości i mocy - małe, średnie oraz wolną strefę gotowania Evolis, mieszczącą nawet 4 mniejsze naczynia lub też jedno duże, jak np. brytfanka do mięs i ryb.

czytaj więcej
Urządzenia do zabudowy Mastercook - linia Maestro Black

Urządzenia do zabudowy Mastercook - linia Maestro Black

2012-09-25 11:51:00

W kuchennej przestrzeni liczą się tak naprawdę dwie rzeczy - piękny wygląd i funkcjonalność. Najlepiej, gdy uda się je ze sobą połączyć. Nowoczesny sprzęt do zabudowy marki Mastercook w kolorze ponadczasowej czerni nada wnętrzu eleganckiego charakteru i będzie na co dzień wyjątkowo praktyczny w codziennym użytkowaniu. Dzięki niemu nie będziesz miała ochoty nic już zmieniać w swojej kuchni!

czytaj więcej
Nowa płyta gazowa marki Mastercook

Nowa płyta gazowa marki Mastercook

2012-07-09 09:50:00

Nowy model 4MI-4GLST X, wykonany z wysokiej jakości stali nierdzewnej, został wyposażony w specjalny palnik trójkoronowy o większej powierzchni i mocy. Dzięki trzem koncentrycznym wyjściom płomienia, tzw. trzem koronom, jest on idealny do gotowania w dużych czy szerokich naczyniach, jak brytfanna do mięs czy patelnia do ryb. Gwarantuje również równomierny rozkład ciepła w naczyniu, dzięki czemu rezultaty przyrządzania posiłku są zawsze doskonałe, niezależnie od tego, jak dużą ilość jedzenia przygotowujemy.

czytaj więcej
Mastercook- kuchnia indukcyjna o optymalnej szerokości 50 cm

Mastercook- kuchnia indukcyjna o optymalnej szerokości 50 cm

2012-04-13 10:13:00

Indukcja to obecnie najnowocześniejsza i najbardziej komfortowa metoda gotowania. Oszczędna, niezwykle szybka, a przy tym również ekologiczna - dzięki tym zaletom zyskała liczne grono wielbicielek! Marka Mastercook właśnie wprowadziła do swojej oferty elegancką kuchnię indukcyjną w uniwersalnych rozmiarach, która zmieści się nawet w niewielkim wnętrzu i wniesie do niego powiew nowoczesności.

czytaj więcej
< 1 2 >

SKLEPY AGD I RTV

Mapa

Szukaj w serwisie:

Newsletter

Zapisz się do newslettera, aby otrzymyać nowości z rynku lub informacje o promocjach

sony samsung philips canon asus gigabyte siemens
AGD :: RTV :: KOMPUTERY :: FOTO :: WIADOMOŚCI :: WYDARZENIA :: WYWIADY :: NAGRODY :: EKOLOGIA :: PROMOCJE :: PRODUCENCI :: TESTY :: SKLEPY :: RSS :: KONTAKT
Copyright © agdrtv24.pl 2018, Wszelkie prawa zastrzeżone, wykonanie: skyagency.pl RSS
Gazetki_promocyjne
S K L E P