Mastercook

Mastercook w dziale informacje

Ekologia Nagrody Wiadomości Promocje Wydarzenia Finanse

O firmie Mastercook

FagorMastercook S.A. wchodzi w skład Grupy Fagor należącej do wywodzącej się z Kraju Basków, powstałej w 1956 roku, grupy kooperacyjnej Mondragon. Struktura korporacji Mondragon opiera się na trzech głównych sektorach: finansowym, przemysłowym i dystrybucyjnym. Mondragon to 82 przedsiębiorstwa przemysłowe, 5 instytucji finansowych, 8 przedsiębiorstw dystrybucyjnych, 3 centra naukowe, 1 uniwersytet, 12 przedsiębiorstw ubezpieczeniowych oraz usługowo-handlowych.

Chłodzi i zdobi - lodówka LCED-918 NFX marki Mastercook

Chłodzi i zdobi - lodówka LCED-918 NFX marki Mastercook

2013-10-21 11:10:00

O doskonałym smaku każdej potrawy decydują nie tylko odpowiednio dobrane zioła czy przyprawy, ale przede wszystkim użyte do jej przygotowania świeże składniki. Ich właściwe przechowywanie gwarantuje funkcjonalna i zarazem stylowa lodówka LCED-918 NFX marki Mastercook. Jej przestronne wnętrze pomieści różnego rodzaju produkty i każdemu z nich zapewni doskonałe warunki chłodzenia.

czytaj więcej
Nowa chłodziarko-zamrażarka typu French Door marki Mastercook

Nowa chłodziarko-zamrażarka typu French Door marki Mastercook

2013-02-27 13:03:00

Nowoczesna konstrukcja lodówki, złożonej z dwuskrzydłowej chłodziarki i dwuszufladowej zamrażarki, sprawia że w modelu LCFD-180 NFX zawsze jest wystarczająca ilość miejsca na wszystkie potrzebne produkty. Do dyspozycji mamy 365 litrów netto pojemności. Wnętrze chłodziarki zostało zaprojektowane z uwzględnieniem najdrobniejszych szczegółów i z myślą o swobodnym rozmieszczeniu żywności. Urządzenie wyposażone jest m.in. w szuflady do przechowywania warzyw i owoców, z możliwością regulacji wilgotności.

czytaj więcej
Czarna lodówka LCED-918 NFN marki Mastercook

Czarna lodówka LCED-918 NFN marki Mastercook

2012-10-09 10:50:00

Klasyka jest ponadczasowa i nigdy nie wychodzi z mody, wie o tym każda kobieta! Wymaga jednak nowoczesnej formy, aby zachowała aktualny charakter. Kolekcja lodówek marki Mastercook z linii Vinci właśnie poszerzyła się o nowy, wyjątkowo stylowy model. Ponadczasową czerń połączono w nim z doskonałym wzornictwem i bogatym wyposażeniem.

czytaj więcej
Chłodziarko-zamrażarki marki Mastercook z linii Vinci

Chłodziarko-zamrażarki marki Mastercook z linii Vinci

2012-05-08 10:49:00

Chłodziarko-zamrażarki z linii Vinci marki Mastercook z powodzeniem zastąpią klasyczne modele do zabudowy i będą codziennie cieszyć oczy eleganckim wyglądem, bez potrzeby stosowania meblowego frontu.

czytaj więcej
Mastercook - lodówka do zabudowy z systemem No Frost

Mastercook - lodówka do zabudowy z systemem No Frost

2012-03-20 10:55:00

Gdy zwyczajnie brak Ci już miejsca do przechowywania jedzenia a znalezienie tego, na co akurat masz ochotę, zajmuje dłuższą chwilę - to znak, że pora pomyśleć o lodówce idealnej! Energooszczędnej, przestronnej i dyskretnie skrywającej mnóstwo smacznych różności. Niezwykle pojemna chłodziarko-zamrażarka LCB-1020FNF marki Mastercook pozostanie spójnym elementem kuchennej zabudowy, równocześnie zapewniając tyle przestrzeni, ile potrzebujesz.

czytaj więcej
Mastercook - lodówka LCV-920 NFX VAC z systemem pakowania próżniowego

Mastercook - lodówka LCV-920 NFX VAC z systemem pakowania próżniowego

2012-02-02 14:30:00

Pół pieczeni, dwie sałatki, talerz wędlin i deska serów… Kto powiedział, że koniecznie musisz zjeść wszystko od razu?! Często zdarza się, że nie wiemy co zrobić z masą pysznego jedzenia, które zostało po domowym przyjęciu lub świątecznych szaleństwach kulinarnych. Jest na to rozwiązanie - marka Mastercook wprowadziła właśnie lodówkę LCV-920 NFX VAC z systemem pakowania próżniowego.

czytaj więcej
Mastercook: największa na rynku lodówka do zabudowy LCB-1020FNF

Mastercook: największa na rynku lodówka do zabudowy LCB-1020FNF

2011-05-09 12:04:00

Jeśli robisz duże zakupy raz w tygodniu, z pewnością potrzebujesz na nie więcej miejsca w swojej lodówce, by żywność była przechowywana w odpowiednich warunkach i nie straciła świeżości. Wychodząc naprzeciw takim potrzebom marka Mastercook proponuje niespotykane dotąd rozwiązanie: chłodziarko-zamrażarkę LCB-1020FNF o NAJWIĘKSZEJ pojemności na rynku wśród modeli do zabudowy oraz z systemem NO FROST w chłodziarce i zamrażarce!

czytaj więcej
Wyższy poziom chłodzenia

Wyższy poziom chłodzenia

2010-06-04 22:37:00

Umieszczony na drzwiach, poziomy wyświetlacz LCD przyciąga wzrok niebieskim podświetleniem. Czytelny ekran kusi, by uchylić srebrne drzwi, za którymi kryją się soczyste owoce oraz aromatyczne warzywa i poznać tajemnicę doskonałego chłodzenia żywności. W najnowszej lodówce LCED-918 NFX marki Mastercook sekretem są funkcjonalne rozwiązania, pozwalające zachować świeżość produktów na długi czas.

czytaj więcej

SKLEPY AGD I RTV

Mapa

Szukaj w serwisie:

Newsletter

Zapisz się do newslettera, aby otrzymyać nowości z rynku lub informacje o promocjach

sony samsung philips canon asus gigabyte siemens
AGD :: RTV :: KOMPUTERY :: FOTO :: WIADOMOŚCI :: WYDARZENIA :: WYWIADY :: NAGRODY :: EKOLOGIA :: PROMOCJE :: PRODUCENCI :: TESTY :: SKLEPY :: RSS :: KONTAKT
Copyright © agdrtv24.pl 2018, Wszelkie prawa zastrzeżone, wykonanie: skyagency.pl RSS
Gazetki_promocyjne
S K L E P