Modecom

Modecom w dziale informacje

Wiadomości Finanse Promocje
MODECOM MC-WR11SE - szerokopasmowy router dla domu i biura

MODECOM MC-WR11SE - szerokopasmowy router dla domu i biura

2013-10-22 17:49:00

MODECOM MC-WR11SE to najnowsza propozycja bezprzewodowego, szerokopasmowego routera skierowana zarówno dla użytkowników indywidualnych, jak i pracowników średnich i małych firm. To cechujące się wyjątkowo łatwą obsługą i konfiguracją urządzenie pozwala w łatwy sposób stworzyć stabilną, szybką, a co najważniejsze bezpieczną sieć. Dzięki zastosowanym w jego konstrukcji doskonałym komponentom, router przekazuje mocny sygnał, który można współdzielić między wiele urządzeń wyposażonych w moduł Wi-Fi, takich jak: laptopy, tablety, smartfony, czy drukarki sieciowe.

czytaj więcej
Modecom FreeNet  MC-3GHS21  -  szybki modem 3G

Modecom FreeNet MC-3GHS21 - szybki modem 3G

2013-05-24 11:37:00

MODECOM,  polski producent tabletów multimedialnych oraz sprzętu komputerowego wprowadza na rynek pierwszy w ofercie modem 3G, który pozwoli cieszyć się użytkownikom z bezprzewodowego dostępu do sieci. MODECOM FreeNet MC-3GHS21 modem 3G zapewnia bezprzewodowy dostęp do Internetu, wszędzie tam, gdzie użytkownik znajdzie się z zasięgu sieci swojego operatora telefonii komórkowej.

czytaj więcej
Modecom MC-AWR11 - router ADSL dla domu i biura

Modecom MC-AWR11 - router ADSL dla domu i biura

2013-03-20 18:25:00

Bezprzewodowy router ADSL firmy MODECOM MC-AWR11 to propozycja zarówno dla użytkowników indywidualnych, jak i firm, którym zależy na stworzeniu szybkiej, bezpiecznej i co najważniejsze stabilnej sieci. Wysyłany za pośrednictwem prezentowanego urządzenia sygnał może być z powodzeniem rozdzielany na wiele komputerów, laptopów, tabletów, telefonów komórkowych, bez konieczności instalowania nieestetycznych i mało praktycznych kabli. Z kolei dzięki mocnemu sygnałowi, który zapewnia wysokiej klasy antena o częstotliwości 5dBi, użytkownicy docenią wyjątkowy komfort pracy również z dalszej odległości oraz w każdym zakątku domu lub biura.

czytaj więcej

SKLEPY AGD I RTV

Mapa

Szukaj w serwisie:

Newsletter

Zapisz się do newslettera, aby otrzymyać nowości z rynku lub informacje o promocjach

sony samsung philips canon asus gigabyte siemens
AGD :: RTV :: KOMPUTERY :: FOTO :: WIADOMOŚCI :: WYDARZENIA :: WYWIADY :: NAGRODY :: EKOLOGIA :: PROMOCJE :: PRODUCENCI :: TESTY :: SKLEPY :: RSS :: KONTAKT
Copyright © agdrtv24.pl 2018, Wszelkie prawa zastrzeżone, wykonanie: skyagency.pl RSS
Gazetki_promocyjne
S K L E P