Modecom

Modecom w dziale informacje

Wiadomości Finanse Promocje
Kamera samochodowa REC MC-CC12 FHD GPS od MODECOM

Kamera samochodowa REC MC-CC12 FHD GPS od MODECOM

2014-10-16 09:30:00

Na półki sklepowe trafił właśnie najnowszy model rejestratora samochodowego MODECOM REC MC-CC12 FHD GPS, który wyróżnia się kompaktowych kształtem, niewielkimi rozmiarami, doskonałymi komponentami optycznymi oraz wbudowanym modułem GPS. Zastosowana w konstrukcji urządzania najwyższej jakości sensor optyczny pozwala na nagrywania filmów w najwyższej jakości Full HD (1920 x 1080) z prędkością 30 klatek na sekundę lub w jakości HD (1280 x 720) z prędkością 60 klatek na sekundę. Obraz przenoszony jest do kamery przez precyzyjny, 120 stopniowy, szerokokątny obiektyw, natomiast nagrywanie dźwięków z wnętrza samochodu umożliwia wbudowany w konstrukcję czuły mikrofon. Dodatkowo w konstrukcji kamery MC-CC12 FHD GPS zastosowano specjalną głowicę umożliwiającą pełny obrót kamery wokół własnej osi.

czytaj więcej
Wideorejestrator samochodowy MODECOM REC MC-CC11 FHD

Wideorejestrator samochodowy MODECOM REC MC-CC11 FHD

2014-02-07 16:53:00

Firma MODECOM, rozszerza swoją ofertę produktową o wysokiej klasy wideo rejestratory samochodowe. MODECOM REC MC-CC11 FHD to kolejny w ofercie produktowej wideo rejestrator który precyzyjnie nagrywa filmy z każdego zdarzenia drogowego w jakości FHD. Produkt ten skierowany jest do wszystkich użytkowników ruchu drogowego, a w szczególności dla osób, które w trakcie codziennej pracy pokonują długie dystanse w swoim aucie.

czytaj więcej
Modecom oficjalnym dystrybutorem kamer sportowych ISAW A2 ACE

Modecom oficjalnym dystrybutorem kamer sportowych ISAW A2 ACE

2012-10-22 14:19:00

W wyniku podpisanej przez partnerów umowy, w pierwszej kolejności na sklepowe półki trafi jeden model kamery sportowej ISAW A2 ACE oraz dedykowane do niej dodatkowe akcesoria (uchwyt samochodowy oraz szelki na klatkę piersiową). Kamera sportowa A2 ACE ISAW to wysokiej jakości produkt przeznaczony do użycia podczas sytuacji w których poziom adrenaliny wzrasta do najwyższych poziomów, a ze względów technicznych nie jest możliwe użycie tradycyjnej kamery lub aparatu fotograficznego. Produkt ten w głównej mierze przeznaczony jest dla miłośników sportów ekstremalnych, którzy pragną podzielić się z innymi swoim niecodziennym hobby lub po prostu zachować swoje wspomnienia na cyfrowym nośniku w najwyższej jakości.

czytaj więcej

SKLEPY AGD I RTV

Mapa

Szukaj w serwisie:

Newsletter

Zapisz się do newslettera, aby otrzymyać nowości z rynku lub informacje o promocjach

sony samsung philips canon asus gigabyte siemens
AGD :: RTV :: KOMPUTERY :: FOTO :: WIADOMOŚCI :: WYDARZENIA :: WYWIADY :: NAGRODY :: EKOLOGIA :: PROMOCJE :: PRODUCENCI :: TESTY :: SKLEPY :: RSS :: KONTAKT
Copyright © agdrtv24.pl 2018, Wszelkie prawa zastrzeżone, wykonanie: skyagency.pl RSS
Gazetki_promocyjne
S K L E P