Modecom

Modecom w dziale informacje

Wiadomości Finanse Promocje
Portfolio audio MODECOM coraz większe

Portfolio audio MODECOM coraz większe

2017-07-27 08:24:53

Kolejna seria głośników w wydaniu MODECOM, które zajmą niewielką część pomieszczenia, a jednocześnie nim zatrzęsą. Lada chwila na rynku pojawią się kolejne dwa modele potwierdzające zdolność producenta do antycypowania potrzeb klienta. Są to systemy 2.0 o łącznej mocy 60 oraz 180 Watt, zbudowane w oparciu o wzmacniacze klasy D pracujące w konfiguracji Bi-Amp.

czytaj więcej
Nowa linia głośników Modecom z portem USB

Nowa linia głośników Modecom z portem USB

2012-11-22 09:48:00

Firma MODECOM wprowadza na rynek nową linię wysokiej klasy głośników wyposażonych w port USB. Zastosowany w prezentowanych modelach port USB ma przynieść użytkownikom szereg dodatkowych funkcjonalności niespotykanych dotychczas w prezentowanych na rynku głośnikach. Już wkrótce na spółki sklepowe trafi nowa linia wysokiej klasy głośników MODECOM, w skład której wchodzą cztery modele: MC-SHF56U, MC-SHF80U, MC-MHF60U, MC-SHF120U. Dwa spośród prezentowanych przez firmę MODECOM modeli MC-SHF56U oraz MC-MHF60U są bezpośrednimi następcami uznanych przez klientów oraz nagradzanych przez redakcje branżowe modeli MC-SHF56 oraz MC-MHF60.

czytaj więcej
Głośniki Modecom MC - SHF56

Głośniki Modecom MC - SHF56

2011-12-07 14:10:00

Głośniki MODECOM MC-SHF56 są skierowane do wymagających użytkowników. Ich konstrukcja została oparta na systemie aktywnej zwrotnicy, która wymaga zastosowania dwóch, niezależnych wzmacniaczy. Przekłada się to na lepszą jakość dźwięku i reprodukcję pasma (od 45 Hz do 27 kHz), niż ma to miejsce w przypadku standardowych rozwiązań.

czytaj więcej

SKLEPY AGD I RTV

Mapa

Szukaj w serwisie:

Newsletter

Zapisz się do newslettera, aby otrzymyać nowości z rynku lub informacje o promocjach

sony samsung philips canon asus gigabyte siemens
AGD :: RTV :: KOMPUTERY :: FOTO :: WIADOMOŚCI :: WYDARZENIA :: WYWIADY :: NAGRODY :: EKOLOGIA :: PROMOCJE :: PRODUCENCI :: TESTY :: SKLEPY :: RSS :: KONTAKT
Copyright © agdrtv24.pl 2018, Wszelkie prawa zastrzeżone, wykonanie: skyagency.pl RSS
Gazetki_promocyjne
S K L E P