Modecom

Modecom w dziale informacje

Wiadomości Finanse Promocje
Nawigacje MODECOM zgodne z oprogramowaniem AutoMapa

Nawigacje MODECOM zgodne z oprogramowaniem AutoMapa

2015-07-27 14:27:29

Nawigacje MODECOM FreeWay MX4, FreeWay MX4 HD,Freeway SX 7.0 zgodne z najnowszą wersją AutoMapy (6.18).

czytaj więcej
Nawigacja Modecom FreeWAY MX3 HD

Nawigacja Modecom FreeWAY MX3 HD

2013-01-03 14:53:00

FreeWAY MX2 cieszy się popularnością zarówno wśród polskich, jak i zagranicznych klientów. Komercyjny sukces poprzedniego modelu zachęcił producenta do dalszego rozwoju wspomnianej serii. Prezentowany model nawigacji MODECOM FreeWAY MX3 HD charakteryzuje się lepszymi parametrami technicznymi dzięki którym jeszcze szybciej przetworzy dane oraz wyznaczy trasę planowanej podróży. Za wydajność urządzenia odpowiada zaprojektowany specjalnie dla nawigacji satelitarnej, procesor SiRF Atlas-V o częstotliwości taktowania 664MHz. Wsparciem jest pamięć RAM typu DDR2 o pojemności 128MB.

czytaj więcej
Modecom FreeWAY AX - nawigacja i multimedialny tablet

Modecom FreeWAY AX - nawigacja i multimedialny tablet

2012-02-20 12:57:00

MODECOM wprowadził do swojej oferty urządzenie nawigacyjne FreeWAY AX. Jest to kolejny produkt bardzo popularnej serii dedykowanej mobilnym użytkownikom, który został wyposażony w funkcje multimedialnego tabletu. Użytkownicy ruchu drogowego docenią 5-calowy ekran dotykowy o wysokiej rozdzielczości (800x480 pikseli). Pokryty specjalną powłoką antyrefleksyjną zapewnia dużą jasność i doskonale sprawdzi się zarówno w trakcie podróży w pełnym słońcu, jak i podczas wieczornych oraz nocnych wyjazdów.

czytaj więcej
Wybierz się w podróż i zobacz więcej z MODECOM FreeWAY MX2 HD

Wybierz się w podróż i zobacz więcej z MODECOM FreeWAY MX2 HD

2011-07-21 07:04:00

MODECOM dołączył do swojej oferty nowoczesny system nawigacji satelitarnej - FreeWAY MX2 HD. Jest to bezpośredni następca wielokrotnie nagradzanego modelu FreeWAY MX2. Najnowsze urządzenie wyposażono w 5-calowy wyświetlacz o podwyższonej rozdzielczości 800x480 pikseli, który wraz z czujnikiem natężenia światła zapewnia jasny, szczegółowy i czytelny obraz. Na uwagę zasługuje również szybkość pracy gwarantowana przez dwurdzeniowy procesor Atlas V (taktowany zegarem 533 MHz), który wraz ze 128 MB pamięci DDR2 zapewnia płynne działanie nawet najbardziej wymagających programów do nawigacji.

czytaj więcej
MODECOM FreeWAY MX2 - mała skrzyneczka z wielkimi możliwościami

MODECOM FreeWAY MX2 - mała skrzyneczka z wielkimi możliwościami

2010-12-28 09:43:00

MODECOM FreeWAY MX2 jest nowoczesnym urządzeniem nawigacji satelitarnej GPS, które łączy w sobie szybkość działania z elegancką formą oraz intuicyjną obsługą i ciekawymi funkcjami dodatkowymi. Produkt został wyposażony w wydajny, dwurdzeniowy procesor SiRF Atlas IV, który zapewnia efektywne przetwarzanie i obliczanie tras, pozwalając jednocześnie użytkownikowi cieszyć się dużymi możliwościami multimedialnymi.

czytaj więcej

SKLEPY AGD I RTV

Mapa

Szukaj w serwisie:

Newsletter

Zapisz się do newslettera, aby otrzymyać nowości z rynku lub informacje o promocjach

sony samsung philips canon asus gigabyte siemens
AGD :: RTV :: KOMPUTERY :: FOTO :: WIADOMOŚCI :: WYDARZENIA :: WYWIADY :: NAGRODY :: EKOLOGIA :: PROMOCJE :: PRODUCENCI :: TESTY :: SKLEPY :: RSS :: KONTAKT
Copyright © agdrtv24.pl 2018, Wszelkie prawa zastrzeżone, wykonanie: skyagency.pl RSS
Gazetki_promocyjne
S K L E P