Modecom

Modecom w dziale informacje

Wiadomości Finanse Promocje
MODECOM wkracza na rynek ze słuchawkami z serii VOLCANO

MODECOM wkracza na rynek ze słuchawkami z serii VOLCANO

2016-11-29 12:44:00

Uzbrajamy w technologię - tak brzmi slogan reklamowy nowej linii produktów gamingowych MODECOM VOLCANO. Jak już zdążyliśmy sprawdzić, wszystkie produkty z nowej linii MODECOM VOLCANO są produktami klasy premium, przeznaczonymi zarówno dla profesjonalnych, jak i okazjonalnych graczy. W pierwszej kolejności na półki sklepowe trafiły dwa modele klawiatur (VOLACANO GAMER i VOLCANO LANPARTY) oraz trzy modele myszy (MC-GMX2, MC-GMX3 oraz MC-GMX4). 

czytaj więcej
MODECOM MC-831 RAGE

MODECOM MC-831 RAGE

2014-11-24 15:11:00

Słuchawki MODECOM MC-831 RAGE cechuje przede wszystkim niesamowita czystość dźwięku, który idealnie współgra z klarownym brzmieniem tonów niskich. W konstrukcji MC-831 RAGE zastosowano wysokiej jakości membrany, które doskonale przenoszą występujący, zwłaszcza w grach akcji, zróżnicowany tonalnie dźwięk przestrzenny. W praktyce oznacza to, że użytkownik usłyszy szeroką gamę dźwięków, co bezpośrednio podnosi jakość wirtualnej rozrywki.

czytaj więcej
Kolorowe słuchawki - MODECOM MC-400 FRUITY

Kolorowe słuchawki - MODECOM MC-400 FRUITY

2013-06-10 11:10:00

Firma MODECOM zaprezentowała najnowszą serię słuchawek wyróżniających się atrakcyjnym designem, ciekawą kolorystyką oraz doskonałym brzmieniem. MODECOM MC-400 FRUITY to seria wysokiej jakości nagłownych słuchawek miejskich, zaprojektowanych z myślą o najbardziej wybrednych koneserach nowoczesnego wzornictwa. Cechą charakterystyczną prezentowanych słuchawek z serii MC-400 FRUITY jest to, że zostały one niemalże w całości pokryte jednolitym kolorem. To nietypowe rozwiązanie pozwoliło producentowi stworzyć atrakcyjny wizualnie produkt o niespotykanym fasonie.

czytaj więcej
Uwolnij się od kabli dzięki nowym bezprzewodowym słuchawkom Modecom

Uwolnij się od kabli dzięki nowym bezprzewodowym słuchawkom Modecom

2012-12-13 13:45:00

Firma MODECOM wprowadziła na rynek trzy modele słuchawek bezprzewodowych: MC-900B PURE, MC-950 SPIDER oraz MC-950B SPIDER. Dwa spośród prezentowanych modeli, tj. MC-900B PURE oraz MC-950B SPIDER, działają w oparciu o bezprzewodową technologię Bluetooth®. Wykorzystanie tego typu technologii w produktach z segmentu audio pozwoliło producentowi stworzyć produkt, który charakteryzuje wysoka jakość odtwarzanego dźwięku oraz wyjątkowa duża ilość możliwości użycia. Natomiast trzeci model bezprzewodowych słuchawek MC-950 SPIDER, odbiera dźwięki za pośrednictwem fal o dużej częstotliwości 2,4 GHz dzięki czemu z łatwością można go podłączyć do komputera za pomocą dołączonego odbiornika typu nano.

czytaj więcej
Krystaliczny dźwięk bez szumu dzięki słuchawkom MODECOM MC-1000HF

Krystaliczny dźwięk bez szumu dzięki słuchawkom MODECOM MC-1000HF

2011-09-14 14:37:00

MODECOM zaprezentował nowy, flagowy model zamkniętych słuchawek nausznych MC-1000HF. Urządzenie zostało wyposażone w aktywny system tłumienia szumów, który zapewnia ich redukcję nawet o 90%. Jest to nowoczesne rozwiązane, które pozwala cieszyć się czystym dźwiękiem w szerokim zakresie pasma (od 8 do 22000 Hz), pomimo dużego natężenia szumów zewnętrznych. Ponadto dzięki zastosowaniu technologii neodymowych magnesów o średnicy 40mm słuchawki emitują bardzo wysokiej jakości, krystalicznie czysty dźwięk.

czytaj więcej
Słuchaj MODECOM - nowa oferta słuchawek

Słuchaj MODECOM - nowa oferta słuchawek

2010-12-27 16:27:00

MODECOM odświeża i jednocześnie poszerza swoją ofertę słuchawek o 13 nowych modeli. W trakcie prac nad nowym portfolio producent zadbał o potrzeby i upodobania szerokiej grupy odbiorców. Nowe modele zostały podzielone na 6 grup, które skierowane są do konkretnych użytkowników i mają ułatwić naturalny wybór produktu do konkretnych zastosowań.

czytaj więcej

SKLEPY AGD I RTV

Mapa

Szukaj w serwisie:

Newsletter

Zapisz się do newslettera, aby otrzymyać nowości z rynku lub informacje o promocjach

sony samsung philips canon asus gigabyte siemens
AGD :: RTV :: KOMPUTERY :: FOTO :: WIADOMOŚCI :: WYDARZENIA :: WYWIADY :: NAGRODY :: EKOLOGIA :: PROMOCJE :: PRODUCENCI :: TESTY :: SKLEPY :: RSS :: KONTAKT
Copyright © agdrtv24.pl 2018, Wszelkie prawa zastrzeżone, wykonanie: skyagency.pl RSS
Gazetki_promocyjne
S K L E P