Xtreamer

Xtreamer w dziale GSM

Smartfony
Xtreamer JoyZ - czterordzeniowy smartfon na każdą kieszeń

Xtreamer JoyZ - czterordzeniowy smartfon na każdą kieszeń

2013-06-03 15:00:00

Na polski rynek trafia nowy multimedialny smartfon marki Xtreamer z czterordzeniowym procesorem Samsung Exynos, ekranem 4.7" o rozdzielczości 1280x720 pokrytym szkłem Gorilla Glass 2, z kamerą 13Mpix i mocną baterią 2500mAh. Telefon wyposażony jest w pamięć 8GB rozszerzaną przez karty pamięci SD, posiada odbiornik GSM, radio FM, WiFi i inne standardowe interfejsy. Działa pod kontrolą systemu Android 4.1 Jelly Bean rozbudowanego przez producenta o dodatkowe opcje i z dostępem do konta administratora dla zaawansowanych użytkowników. Cena detaliczna telefonu Xtreamer JoyZ wynosi 1369 zł.

czytaj więcej
XtreamerTV - multimedia, internet, telewizja

XtreamerTV - multimedia, internet, telewizja

2013-01-14 12:33:00

Zastosowanie nowego, szybkiego procesora Sigma Designs 700MHz pozwoliło na realizację szeregu nowatorskich rozwiązań programistycznych. Urządzenie oferuje wszelkie standardowe funkcje sieciowego odtwarzacza multimedialnego zintegrowane z bogatą listą funkcji internetowych. Połączenie z siecią umożliwia natychmiastowe pobieranie informacji o filmach i muzyce oraz napisów do filmów, a także zapewnia bezpośredni dostęp do najnowszych zwiastunów filmowych, listy Top100 najpopularniejszych teledysków, integrację skrzynki pocztowej Gmail, dostęp do zasobów konta Dropbox. Dodatkowe aplikacje pozwalają na przeglądanie Wikipedii, Facebooka, YouTube oraz kanałów TV nadających na żywo. Urządzenie bardzo dobrze współpracuje z urządzeniami iPad i iPhone, oferując funkcje zdalnej kontroli oraz udostępniania zasobów.

czytaj więcej
Xtreamer Elvira - kieszonkowy odtwarzacz Full HD

Xtreamer Elvira - kieszonkowy odtwarzacz Full HD

2012-04-13 08:21:00

W połowie kwietnia br. firma Human Media wprowadza do oferty nowy odtwarzacz multimedialny Xtreamer Elvira. Urządzenie jest najmniejszym i najprostszym, a także najtańszym odtwarzaczem w portfolio producenta. Przeznaczone jest dla początkujących użytkowników oraz dla osób, które miały już styczność z odtwarzaczami multimedialnymi i potrzebują dodatkowego małego urządzenia, które można bez trudu przenosić i instalować w różnych miejscach. Przy projektowaniu oprogramowania odtwarzacza, producent wykorzystał swoje kilkuletnie doświadczenie zdobyte przy produkcji podobnych urządzeń. Elvira jest prosta w obsłudze i instalacji, oferuje obsługę wszelkich formatów audio i wideo z plików z dysków i pamięci USB. Po podłączeniu do odbiornika HDTV i systemu kina domowego urządzenie pozwala odtwarzać pliki wideo HD (MKV, Blu-ray ISO), muzykę w stratnych i bezstratnych formatach, obsługuje format Audio-HD oraz pliki audio wysokiej rozdzielczości 24bit/192kHz.

czytaj więcej
Xtreamer Prodigy - Android z wideo 3D

Xtreamer Prodigy - Android z wideo 3D

2011-12-01 11:14:00

Odtwarzacz w wygodny sposób łączy świat plików multimedialnych i kina domowego z aplikacjami i funkcjonalnością systemu Android. Podwójny system operacyjny pozwala na wygodne i szybkie sterowanie odtwarzaniem plików z filmami, zdjęciami i muzyką, pobieranych z różnych nośników danych, z możliwościami instalacji i korzystania z internetu i dodatkowych aplikacji. Konstrukcja oparta jest o najnowszy procesor Realtek RTD1186 750Mhz, zapewnia obsługę sieci LAN 1Gbit, USB 3.0, dysków SATA II i III o pojemnościach do 3TB. Złącze HDMI 1.4 pozwala na odtwarzanie filmów 3D na telewizorach HDTV 3D.

czytaj więcej
iXtreamer - sieciowy odtwarzacz Full HD nie tylko dla fanów Apple

iXtreamer - sieciowy odtwarzacz Full HD nie tylko dla fanów Apple

2011-01-05 10:50:00

Human Media wprowadza na polski rynek multimedialny odtwarzacz sieciowy iXtreamer, wyposażony w stację dokującą dla urządzeń iPhone, iPod i iPad. Player umożliwia słuchanie muzyki, oglądanie zdjęć oraz płynne wyświetlanie plików filmowych SD i HD na ekranie telewizora. Urządzenie posiada możliwość zamontowania w obudowie dysku twardego o pojemności do 3TB. Pozwala na odtwarzanie danych z dysków i pamięci USB, z sieci komputerowej, przez internet, oraz z urządzeń podłączonych do stacji dokującej. Sterowanie wszystkimi funkcjami odbywa się za pośrednictwem pilota, z podglądem na ekranie TV. Odtwarzacz może pełnić funkcję sieciowego serwera plików, także w bezprzewodowym standardzie 802.11n.

czytaj więcej

SKLEPY AGD I RTV

Mapa

Szukaj w serwisie:

Newsletter

Zapisz się do newslettera, aby otrzymyać nowości z rynku lub informacje o promocjach

sony samsung philips canon asus gigabyte siemens
AGD :: RTV :: KOMPUTERY :: FOTO :: WIADOMOŚCI :: WYDARZENIA :: WYWIADY :: NAGRODY :: EKOLOGIA :: PROMOCJE :: PRODUCENCI :: TESTY :: SKLEPY :: RSS :: KONTAKT
Copyright © agdrtv24.pl 2018, Wszelkie prawa zastrzeżone, wykonanie: skyagency.pl RSS
Gazetki_promocyjne
S K L E P