HP

HP w dziale RTV

Inne Sprzęt przenośny

HP w dziale GSM

Smartfony
HP: „To tylko plotki.  Pracujemy nad innym smartfonem”

HP: „To tylko plotki. Pracujemy nad innym smartfonem”

2013-07-18 12:19:00

W nawiązaniu do newsa zamieszczonego na portalu agdrtv24.pl, odnośnie nowego smartfona marki HP - link, otrzymaliśmy od polskiego oddziału HP dementi, w którym to producent informuje, że ostatnie przecieki krążące w sieci, dotyczące specyfikacji technicznej oraz zdjęć urządzenia, „są sfabrykowane i nie mają nic wspólnego ze smartfonem, nad którym obecnie pracuje HP.”

czytaj więcej
Smartfon HP - foty i specyfikacja (nieoficjalnie)

Smartfon HP - foty i specyfikacja (nieoficjalnie)

2013-07-16 20:53:00

Od kilkunastu godzin w Internecie głośno jest o nowym smarfonie marki HP. W pierwszej kolejności fotki, a teraz specyfikacja techniczna urządzenia robią małe zamieszanie w sieci. 4.5 calowy ekran o rozdzielczości 900 x 1600 pikseli, procesor Quad-core 2 GHz Qualcomm Snapdragon 800 wraz z Adreno 330 GPU. Dodatkowo z tyłu kamera 14.5MP z przodu zaś 5MP oraz 2 GB pamięci RAM. Całość obsługiwać ma system Android 4.2. Smartfon nosić ma nazweę HP Brave. Z całą pewnością to dopiero początek przecieków, więc spodziewajcie się więcej info o nowym smartfonie marki HP.

czytaj więcej

SKLEPY AGD I RTV

Mapa

Szukaj w serwisie:

Newsletter

Zapisz się do newslettera, aby otrzymyać nowości z rynku lub informacje o promocjach

sony samsung philips canon asus gigabyte siemens
AGD :: RTV :: KOMPUTERY :: FOTO :: WIADOMOŚCI :: WYDARZENIA :: WYWIADY :: NAGRODY :: EKOLOGIA :: PROMOCJE :: PRODUCENCI :: TESTY :: SKLEPY :: RSS :: KONTAKT
Copyright © agdrtv24.pl 2018, Wszelkie prawa zastrzeżone, wykonanie: skyagency.pl RSS
Gazetki_promocyjne
S K L E P