HP

HP w dziale RTV

Inne Sprzęt przenośny

HP w dziale GSM

Smartfony
„Do wielkich i małych projektów” -   nowa kampania HP z udziałem Wojciecha Mecwaldowskiego (wideo)

„Do wielkich i małych projektów” - nowa kampania HP z udziałem Wojciecha Mecwaldowskiego (wideo)

2017-06-22 12:56:00

Dzisiaj firma HP Inc wystartowała z nową kampanią promującą urządzenie HP Deskjet GT 5820 All-in-One, której towarzyszy specjalny spot z udziałem aktora Wojciecha Mecwaldowskiego: https://www.youtube.com/watch?v=450vk_Vv6Is&feature=youtu.be

czytaj więcej
HP ogłasza współpracę z gwiazdą e-sportu na turnieju Intel Extreme Masters

HP ogłasza współpracę z gwiazdą e-sportu na turnieju Intel Extreme Masters

2017-03-03 11:36:27

Firma HP Inc.  poinformowała dziś o współpracy z jedną z najbardziej znanych kobiet grających w CS:GO, Julią „Juliano” Kiran. Julia Kiran,  jako liderka zespołu Team Secret,  zdobyła pierwsze miejsce na turnieju Electronic Sports World Championship podczas targów Paris Games Week w październiku 2016 r.

czytaj więcej
Christian Slater w globalnej kampanii HP

Christian Slater w globalnej kampanii HP

2017-02-21 14:10:54

HP Inc. przedstawia pierwszą z wielu globalnych inicjatyw, których celem jest szerzenie świadomości z zakresu cyberbezpieczeństwa i przeciwdziałanie zagrożeniom  w sieci, na jakie narażone są zarówno firmy, jak i prywatni użytkownicy. Wydarzeniem otwierającym kampanię jest premiera nowego serialu internetowego „The Wolf” (tłum. Wilk) zrealizowanego przez HP Studios z udziałem znanego aktora  Christiana Slatera. Film prezentuje niebezpieczeństwa, na jakie  narażone są sieci korporacyjne,  a także sposoby na ochronę  przed atakami hakerów. Trailer oraz wszystkie odcinki serialu są dostępne pod adresem:  http://www8.hp.com/pl/pl/solutions/security/thewolf.html

czytaj więcej
Wyprawka dla żaka, czyli jaki laptop student mieć powinien

Wyprawka dla żaka, czyli jaki laptop student mieć powinien

2014-10-07 17:11:07

Początek października oznacza dla studentów powrót w mury swoich uczelni. Z tej okazji Komputronik podpowiada jakie laptopy i urządzenia peryferyjne mogą ułatwić naukę w roku akademickim.

czytaj więcej
HP Polska zamieszane w korupcje!

HP Polska zamieszane w korupcje!

2014-04-09 09:58:00

Jak podały informacjebranzowe.pl Bartłomiej Sienkiewicz, minister spraw wewnętrznych i koordynator służb specjalnych w rządzie Donalda Tuska poinformował, że w Polskim Radiu "potwierdzam, że to się stanie dzisiaj. To przełomowy moment w Polsce, kiedy wielka międzynarodowa firma potwierdzi swoje działania korupcyjne w naszym kraju". Minister nie wspomniał o jakimkolwiek ściganiu HP. Polski oddział firmy nie skomentował słów ministra.

czytaj więcej
HP: „To tylko plotki.  Pracujemy nad innym smartfonem”

HP: „To tylko plotki. Pracujemy nad innym smartfonem”

2013-07-18 12:19:00

W nawiązaniu do newsa zamieszczonego na portalu agdrtv24.pl, odnośnie nowego smartfona marki HP - link, otrzymaliśmy od polskiego oddziału HP dementi, w którym to producent informuje, że ostatnie przecieki krążące w sieci, dotyczące specyfikacji technicznej oraz zdjęć urządzenia, „są sfabrykowane i nie mają nic wspólnego ze smartfonem, nad którym obecnie pracuje HP.”

czytaj więcej
HP oferuje użytkownikom Samsung Galaxy S4 nowe rozwiązanie do druku mobilnego

HP oferuje użytkownikom Samsung Galaxy S4 nowe rozwiązanie do druku mobilnego

2013-03-21 12:00:00

HP przedstawiła nowe rozwiązanie do druku mobilnego dostępne w wybranych urządzeniach firmy Samsung. Aplikacja umożliwia użytkownikom łatwe i bezpośrednie drukowanie na ponad 180 modelach drukarek HP, w tym drukarkach atramentowych i urządzeniach z serii HP LaserJet.

czytaj więcej
HP

HP zmienia polskie biura

2013-02-06 11:33:01

Zakończył się II etap konkursu „Upgrade Your Office” organizowanego przez HP Polska. Etap ten wyłonił najlepsze projekty metamorfoz biur 3 firm, które zwyciężyły w pierwszej fazie konkursu. Program „Upgrade Your Office” został zorganizowany z myślą o firmach z sektora MŚP i ma na celu zaprezentowanie oferty HP dla tego rynku. W I etapie konkursu „Upgrade Your Office” wzięły udział małe i średnie firmy, które poprawnie wypełniły formularz konkursowy oraz przesłały wymagane materiały, w tym zdjęcia obecnej aranżacji swoich biur.

czytaj więcej
Ugoda pomiędzy HP i polskimi dystrybutorami marek ActiveJet i TB Print w sprawie naruszenia patentów na wkłady atramentowe

Ugoda pomiędzy HP i polskimi dystrybutorami marek ActiveJet i TB Print w sprawie naruszenia patentów na wkłady atramentowe

2013-01-23 13:07:00

HP poinformowała w dniu dzisiejszym o zawarciu ugody ze spółką Action S.A.,z siedzibą w Warszawie, dystrybutorem polskiej marki ActiveJet, oraz ze spółką AB S.A., z siedzibą we Wrocławiu, dystrybutorem polskiej marki TB Print. Ugoda ta dotyczy sprzedaży wkładów atramentowychi naruszających prawa własności intelektualnej wynikające z patentów HP.

czytaj więcej
HP

HP Latex personalizuje mieszkania

2012-12-20 14:51:00

Statystyczny Kowalski wydaje na urządzenie mieszkania 49 zł miesięcznie, z czego 11 zł przeznaczone jest na umeblowanie1. Dysponując tak ograniczonym budżetem, nasze komody, szafy, fotele i kanapy kupujemy u dostawców z masową ofertą, gdyż tam dostaniemy je najtaniej. Przez to mieszkania Polaków wyglądają do siebie podobnie. Teraz jednak możemy łatwo i niskim kosztem wyróżnić wnętrze swojego domu. Unikalna technologia druku HP Latex umożliwia nadanie masowym produktom niepowtarzalnych cech, które odzwierciedlą charakter domowników.

czytaj więcej
< 1 2 3 4 5 >

SKLEPY AGD I RTV

Mapa

Szukaj w serwisie:

Newsletter

Zapisz się do newslettera, aby otrzymyać nowości z rynku lub informacje o promocjach

sony samsung philips canon asus gigabyte siemens
AGD :: RTV :: KOMPUTERY :: FOTO :: WIADOMOŚCI :: WYDARZENIA :: WYWIADY :: NAGRODY :: EKOLOGIA :: PROMOCJE :: PRODUCENCI :: TESTY :: SKLEPY :: RSS :: KONTAKT
Copyright © agdrtv24.pl 2018, Wszelkie prawa zastrzeżone, wykonanie: skyagency.pl RSS
Gazetki_promocyjne
S K L E P