HP

HP w dziale RTV

Inne Sprzęt przenośny

HP w dziale GSM

Smartfony
Wygraj wyjazd do Nowego Jorku z gwiazdami polskiego YouTube‘a - ruszyła nowa kampania HP

Wygraj wyjazd do Nowego Jorku z gwiazdami polskiego YouTube‘a - ruszyła nowa kampania HP

2017-12-05 14:30:00

Kampania HP „Sprocket w wielkim mieście. Odkrywaj świat, zachowuj wspomnienia!” promuje najnowszą drukarkę mobilną do zdjęć HP Sprocket. Każdy uczestnik zabawy ma szansę na spotkanie i Reziego, Multiego oraz GlamPauli i towarzyszenie im podczas wycieczki do Nowego Jorku. Wystarczy, że zostawi swoją pracę konkursową w postaci zachowanych wspomnień na stronie
dziennika. Zgłoszenia zainteresowani mogą wysyłać do 15 grudnia br.

czytaj więcej
Strefa HP Enterprise w Action S.A. - w sieci nagród i promocji

Strefa HP Enterprise w Action S.A. - w sieci nagród i promocji

2014-09-18 10:42:00

Wyspecjalizowany dział Action S.A. - Enterprise, przygotował unikalną promocję cenową wyłącznie na produkty sieciowe HP Networking. Promocja kierowana jest zarówno do firm partnerskich HP, jak i do tych, które nie posiadają statusu partnera.

czytaj więcej
Wakacyjna promocja na notebooki HP

Wakacyjna promocja na notebooki HP

2014-07-10 15:13:00

Sieć sklepów Alsen zaprezentowała trzy notebooki firmy HP w atrakcyjnych cenach, które idealnie nadają się do pracy biurowej oraz przeglądania Internetu. Wszystkie modele wyposażono w 15,6-calowe matryce oraz pojemne dyski twarde. Laptopy można zakupić w cenach od 999 zł do 1499 zł. Wakacyjna promocja w sieci Alsen trwa do końca lipca br.

czytaj więcej
HP

Promocyjne ceny specjalne dla klientów Action Enterprise od HP

2014-06-30 11:46:10

Action Enterprise jako Autoryzowany Dystrybutor rozwiązań sieciowych HP Networking zaprasza do zakupu przełączników marki w niezwykle niskich i promocyjnych cenach. Już teraz klienci Action mogą skorzystać ze specjalnej promocji HP, lidera w zakresie rozwiązań technologicznych dla produktów sieciowych.

czytaj więcej
Nowa oferta Play Online PRO

Nowa oferta Play Online PRO

2013-08-13 07:24:00

Play Online PRO to przede wszystkim urządzenia - tablety w atrakcyjnych cenach za 0 zł na start, w tym dwie pozycje: Zestaw 3 w 1 - tablet HP Slate 7” + router + drukarka HP - dający możliwość bezprzewodowego drukowania z tabletu lub 8 calowy ekonomiczny tablet Prestigio Multipad Duo 7280c. Oprócz tego Samsung Galaxy Tab 2 10.1”, Samsung Galaxy Tab 3 10.1” (od drugiego tygodnia promocji) oraz iPad 4. Więcej na infografice.

czytaj więcej
Kup oryginał i weź udział w konkursie HP i Sferis

Kup oryginał i weź udział w konkursie HP i Sferis

2013-04-04 14:57:00

Zawsze drukuj wyraźnie i oryginalnie to hasło towarzyszące nowemu konkursowi organizowanemu przez HP i Sferis, ogólnopolską sieć salonów sprzedaży urządzeń IT, RTV/AGD. Organizatorzy przygotowali szereg nagród, a wśród nich voucher na wakacje, laptopy, a także drukarki i akcesoria HP. Wystarczy kupić tusz HP, zarejestrować swój zakup na stronie www.sferis.pl i zaproponować hasło promujące zakup oryginalnych tuszy. Konkurs trwa do 15 maja br.  

czytaj więcej
HP - Odkabluj się!

HP - Odkabluj się!

2012-03-19 11:13:00

Gdyby ułożyć w linii prostej wijące sie po mieszkaniu lub firmie wszystkie kable i kabelki, mógłby powstać odcinek o długości nawet kilkudziesięciu metrów. Dość zerknąć za telewizor. Miedziane wężowisko, bez którego, owszem, życie byłoby uciążliwe, ale współczesna, mobilna technologia krok po kroku daje nowe możliwości, kreując nowy krajobraz. Przykładem jest bezpłatna usługa HP ePrint, dzięki której można zdalnie drukować teksty i zdjęcia przez wysłanie wiadomości email. Nie ma przy tym znaczenia, skąd drukujemy. Drukarka HP może stać w Lublinie, a osoba drukująca w Dublinie.

czytaj więcej
Leć do Miami na spotkanie z Davidem Guettą

Leć do Miami na spotkanie z Davidem Guettą

2011-12-22 10:52:00

HP poinformowało o nawiązaniu strategicznej współpracy z DJ Davidem Guettą. W ten sposób firma promuje swoje komputery i laptopy z unikalną technologią dźwięku - „Beats Audio”.

czytaj więcej
HP

W HP cena Euro zatrzymała się na 4,0 PLN

2011-09-29 11:55:00

HP poinformowało o wprowadzeniu nowej promocji skierowanej do partnerów biznesowych. Gwarancja zakupu w przystępnej cenie to podstawa każdej udanej transakcji. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom firma HP postanowiła wprowadzić do swojej oferty promocję, dzięki której na wybrane produkty w ofercie udzieli gwarancji dotyczącej stałej ceny nawet w przypadku dynamicznych zmian w kursie walut.

czytaj więcej
Beatboxowy konkurs dla fanów muzyki!

Beatboxowy konkurs dla fanów muzyki!

2011-06-10 08:38:00

Lubisz beatbox, kochasz śpiewać lub chcesz zostać producentem muzycznym? Do 19 czerwca możesz wziąć udział w konkursie HP i Intel „Zostań gwiazdą HP Beats Audio!”, organizowanym wspólnie z Bladym Krisem i DJ Zero ze studia LWW.

czytaj więcej

SKLEPY AGD I RTV

Mapa

Szukaj w serwisie:

Newsletter

Zapisz się do newslettera, aby otrzymyać nowości z rynku lub informacje o promocjach

sony samsung philips canon asus gigabyte siemens
AGD :: RTV :: KOMPUTERY :: FOTO :: WIADOMOŚCI :: WYDARZENIA :: WYWIADY :: NAGRODY :: EKOLOGIA :: PROMOCJE :: PRODUCENCI :: TESTY :: SKLEPY :: RSS :: KONTAKT
Copyright © agdrtv24.pl 2018, Wszelkie prawa zastrzeżone, wykonanie: skyagency.pl RSS
Gazetki_promocyjne
S K L E P