HP

HP w dziale RTV

Inne Sprzęt przenośny

HP w dziale GSM

Smartfony
HP

HP zdobywa Złoty Laur Klienta 2011

2011-10-03 12:02:00

HP poinformował dzisiaj o przyznaniu drukarkom atramentowym HP pierwszego miejsca w VII edycji ogólnopolskiego plebiscytu popularności „Laur Klienta”. Najlepszy wynik został uzyskany w oparciu o sondę telefoniczną oraz głosowanie przeprowadzone na stronie internetowej Rzecz o Biznesie i ponad 20 portalach należących do spółki Agora S.A.

czytaj więcej
HP

Firma Aastra: uhonorowana nagrodą w programie partnerskim HP AllianceONE

2011-07-06 12:25:18

Firma Aastra została uhonorowana nagrodą w programie partnerskim HP AllianceONE. Przyznawane najlepszym partnerom w kategorii technologii sieciowych wyróżnienie jest wyrazem uznania dla rozwiązań firmy Aastra - telefonii IP i aplikacji Unified Communications (UC), które są w pełni zintegrowane z infrastrukturą sieciową HP.

czytaj więcej
HP otrzymuje nagrodę za innowacyjność

HP otrzymuje nagrodę za innowacyjność

2011-03-01 07:28:00

Urządzenie wielofunkcyjne HP Officejet Pro 8500A Plus eAiO zdobyło nagrodę EOPA (European Office Product Awards) w kategorii innowacji produktowych. Podstawą tego wyróżnienia jest wyposażenie innowacyjnej technologii HP ePrint w intuicyjną i profesjonalnej klasy drukarkę. Użytkownicy mają do dyspozycji ekran dotykowy o przekątnej 10,9 cm, pozwalający korzystać z aplikacji i drukować z Internetu bez użycia komputera - bądź drukować z dowolnego miejsca przy pomocy HP ePrint.

czytaj więcej
HP

HP wyróżniona prestiżowym certyfikatem TSIA

2010-12-07 14:57:00

Firma HP otrzymała certyfikat Excellence in Service Operations od Technology Services Industry Association (TSIA) za doskonałe wsparcie techniczne i serwis komputerów osobistych oraz drukarek w regionie Europy, Bliskiego Wschodu i Afryki.

czytaj więcej

SKLEPY AGD I RTV

Mapa

Szukaj w serwisie:

Newsletter

Zapisz się do newslettera, aby otrzymyać nowości z rynku lub informacje o promocjach

sony samsung philips canon asus gigabyte siemens
AGD :: RTV :: KOMPUTERY :: FOTO :: WIADOMOŚCI :: WYDARZENIA :: WYWIADY :: NAGRODY :: EKOLOGIA :: PROMOCJE :: PRODUCENCI :: TESTY :: SKLEPY :: RSS :: KONTAKT
Copyright © agdrtv24.pl 2018, Wszelkie prawa zastrzeżone, wykonanie: skyagency.pl RSS
Gazetki_promocyjne
S K L E P