Pogoplug

Pogoplug w dziale komputery

Akcesoria
Pracuj i odpoczywaj w chmurze! - w nowej odsłonie

Pracuj i odpoczywaj w chmurze! - w nowej odsłonie

2011-07-27 13:24:00

Z początkiem roku Signo Distribution Polska wprowadził na polski rynek urządzenia Pogoplug (początkowo w wersji PogoPlug i Pogoplug Pro oraz Pogoplug Video). Aktualnie oferowany jest PogoPlug Biznes posiadający, w stosunku do wersji podstawowej Pogoplug , dodatkowo możliwość tworzenia wielu kont użytkowników oraz funkcje streamingu wideo w sieci lokalnej i internet.

czytaj więcej
Pogoplug - łatwe udostępnianie multimediów w sieci

Pogoplug - łatwe udostępnianie multimediów w sieci

2011-01-16 14:28:00

Signo Distribution Polska wprowadza na polski rynek urządzenie Pogoplug, które umożliwia dostęp do dowolnego dysku zewnętrznego i dzielenie się jego zawartością przez Internet. Instalacja Pogoplug ogranicza się do podłączenia urządzenia do routera i dysku twardego, a następnie aktywowania usługi online. Nie ma potrzeby zmiany ustawień sieciowych ani zapory sieciowej. Do Pogoplug można podłączyć nawet 4 zewnętrzne dyski twarde jednocześnie. Liczbę tę można powiększyć jeszcze bardziej za pomocą huba USB.

czytaj więcej

SKLEPY AGD I RTV

Mapa

Szukaj w serwisie:

Newsletter

Zapisz się do newslettera, aby otrzymyać nowości z rynku lub informacje o promocjach

sony samsung philips canon asus gigabyte siemens
AGD :: RTV :: KOMPUTERY :: FOTO :: WIADOMOŚCI :: WYDARZENIA :: WYWIADY :: NAGRODY :: EKOLOGIA :: PROMOCJE :: PRODUCENCI :: TESTY :: SKLEPY :: RSS :: KONTAKT
Copyright © agdrtv24.pl 2018, Wszelkie prawa zastrzeżone, wykonanie: skyagency.pl RSS
Gazetki_promocyjne
S K L E P