Teac

Teac w dziale informacje

Wiadomości
TEAC rozwija serię Reference i wprowadza na rynek system 101

TEAC rozwija serię Reference i wprowadza na rynek system 101

2015-03-31 11:10:00

TEAC coraz intensywniej rozwija ideę dostarczania zaawansowanych technologii i wysokiej jakości dźwięku w niewielkich konstrukcjach. Najpierw zaimponował audiofilom wprowadzając kompaktowe komponenty hi-fi z serii Reference 501, a następnie potwierdził swoje możliwości konstrukcyjne jeszcze mniejszą serią Reference 301. Teraz TEAC z dumą czyni kolejny krok w dążeniu do zminiaturyzowania hi-fi i prezentuje serię Reference 101

czytaj więcej
TEAC prezentuje nową serię 301 Reference

TEAC prezentuje nową serię 301 Reference

2014-07-07 16:31:00

Portfolio TEAC-a poszerzyło się o nową serię 301 Reference, którą tworzą wzmacniacz zintegrowany z wbudowaym przetwornikiem C/A, model AI-301DA, niezależny przetwornik C/A dual mono z wbudowanym przedwzmacniaczem, model UD-301, oraz podstawkowe kolumny głośnikowe LS-301. Najnowsze konstrukcje są odpowiedzią na potrzeby melomanów, którzy gromadzą swoją muzykę m.in. w komputerach lub smartfonach i poszukują zaawansowanego dźwiękowo, a jednocześnie kompaktowego systemu hi-fi.

czytaj więcej
Urządzenia TEAC - teraz jeszcze bliższe melomanom

Urządzenia TEAC - teraz jeszcze bliższe melomanom

2013-11-28 16:24:00

TEAC aktywizuje swoją obecność na polskim rynku. Od grudnia br. za dystrybucję urządzeń hi-fi tego japońskiego producenta będzie odpowiadała firma Audio Klan, a systemy audio będą dostępne m.in. w ogólnopolskiej sieci salonów specjalistycznych Top Hi-Fi & Video Design

czytaj więcej
AG-D500 amplituner 3D z dostępem do Internetu i skalowaniem do 4K

AG-D500 amplituner 3D z dostępem do Internetu i skalowaniem do 4K

2012-10-29 11:43:00

TEAC AG-D500 pozwoli Ci uwolnić nieograniczoną moc dźwięku i obrazu o wysokiej rozdzielczości. Możesz korzystać z ośmiu źródeł HD podłączonych do wejść HDMI łącznie z urządzeniami wyposażonymi w technologię MHL. Amplituner wyposażony jest w dwa wyjścia HDMI (SUB i MAIN) oraz w kanał powrotny ARC. Aby dopasować wizję do możliwości najnowszych płaskich wyświetlaczy i projektorów o rozdzielczości 4K, możesz ją przeskalować dzięki technologii Qdeo firmy Marvell. Teraz obraz z popularnego DVD może mieć nieprawdopodobną rozdzielczość i szczegółowość. Perfekcyjny dźwięk uzyskasz dzięki formatom bezstratnym Dolby TrueHD i DTS-HD Master Audio, a o wzorową akustykę pomieszczenia odsłuchowego zadba Audyssey 2EQ z Audyssey Dynamic Volume i Dynamic EQ.

czytaj więcej
Teac seria Reference H-01

Teac seria Reference H-01

2012-04-28 08:55:00

TEAC wprowadza do swojej oferty nową serię produktów o nazwie Reference H-01. W niewielkich, bardzo eleganckich, kompaktowych obudowach zamknięto doskonale brzmiące mini komponenty audio. Elementy wchodzące w skład serii charakteryzują się nie tylko wspaniałym wykonaniem, ale także najnowszymi rozwiązaniami technologicznymi pozwalającymi na słuchanie plików dźwiękowych zapisanych na dysku komputera czy w pamięciach przenośnych urządzeń: iPod/iPhone/iPad.

czytaj więcej
Teac TC-X350i - mini zestaw z USB i stacją dokującą do iPoda/iPhone’a

Teac TC-X350i - mini zestaw z USB i stacją dokującą do iPoda/iPhone’a

2012-02-08 09:56:00

TC-X350i składa się z amplitunera z odtwarzaczem CD i wejściem USB, pary efektownych monitorów wykończonych na wysoki połysk i stacji dokującej do iPod’a/iPhone’a. Urządzenie mierzące zaledwie 214 mm szerokości posiada bardzo wydajny wzmacniacz o mocy 2x50W/4Ω zapewniający doskonałe brzmienie. Elegancji systemowi dodaje panel frontowy ze srebrnego lub czarnego aluminium.

czytaj więcej
TEAC: Mini-amplituner i system Hi-Fi z głośnikami NXT

TEAC: Mini-amplituner i system Hi-Fi z głośnikami NXT

2011-01-22 12:37:00

Firma TEAC wprowadza do swojej oferty płaski system Hi-Fi z tunerem i głośnikami NXT i aktywnym subwooferem przystosowany do zawieszenia na ścianie o symbolu MC-DX55. Urządzenie odtwarza płyty CD i CD-RW również z plikami MP3.Posiada tuner AM/FM z RDS i programowaniem stacji, port USB i slot na karty SD. Pionowo umieszczony odtwarzacz CD przykrywany jest elektrycznie unoszoną osłoną. Z systemem współpracują kolumny stereofoniczne wykorzystujące płaskie przetworniki NXT oraz aktywny subwoofer odpowiedzialny za odtwarzanie najniższych tonów.

czytaj więcej

SKLEPY AGD I RTV

Mapa

Szukaj w serwisie:

Newsletter

Zapisz się do newslettera, aby otrzymyać nowości z rynku lub informacje o promocjach

sony samsung philips canon asus gigabyte siemens
AGD :: RTV :: KOMPUTERY :: FOTO :: WIADOMOŚCI :: WYDARZENIA :: WYWIADY :: NAGRODY :: EKOLOGIA :: PROMOCJE :: PRODUCENCI :: TESTY :: SKLEPY :: RSS :: KONTAKT
Copyright © agdrtv24.pl 2018, Wszelkie prawa zastrzeżone, wykonanie: skyagency.pl RSS
Gazetki_promocyjne
S K L E P