Canon

Canon w dziale komputery

Drukarki / Skanery Monitory Inne Aplikacje

Canon w dziale informacje

Wydarzenia Wiadomości Nagrody Finanse Promocje

O firmie Canon

Firma Canon została założona w 1937 roku specjalnie w celu produkowania najlepszych aparatów fotograficznych. Pasja, jaką Canon żywi dla potęgi obrazu — Power of Image — z czasem doprowadziła do rozszerzenia technologii na wiele innych rynków i zapewniła firmie pozycję lidera w dziedzinie konsumenckich i biznesowych rozwiązań do przetwarzania obrazu. Firma oferuje szeroką gamę rozwiązań, od cyfrowych aparatów kompaktowych i lustrzanek do obiektywów telewizyjnych i przenośnych rentgenów, a także urządzeń wielofunkcyjnych i drukarek produkcyjnych wspieranych przez szereg usług o wartości dodanej.

Canon inwestuje znaczne środki w prace badawczo-rozwojowe, aby dostarczać najbogatsze, najbardziej innowacyjne produkty i usługi w celu spełnienia kreatywnych -potrzeb klientów. Od fotoamatorów do profesjonalnych drukarni, każdy klient firmy Canon może realizować swoje własne pasje.

Korporacyjna filozofia firmy Canon to Kyosei – „Żyć i pracować razem dla wspólnego dobra”. W regionie EMEA Canon Europe dąży do zrównoważonego rozwoju biznesowego, skupiając się na ograniczeniu negatywnego wpływu na środowisko i dostarczając produkty, rozwiązania oraz usługi, które pomagają klientom w osiągnięciu tego samego celu. Canon uzyskał globalny certyfikat ISO 14001, demonstrując najwyższe standardy zarządzania środowiskowego.

Canon DR-M140: skaner dla wymagających środowisk biurowych

Canon DR-M140: skaner dla wymagających środowisk biurowych

2011-12-12 14:59:00

Rodzina skanerów dokumentowych oferowanych przez Veracomp powiększyła się o nowe na rynku urządzenie skanujące Canon imageFORMULA DR-M140. Zwraca ono uwagę zwartą, kompaktową obudową, wydajnością oraz wszechstronną obsługą nośników. Canon DR-M140 - następca modelu DR-2580C - zaliczany jest do urządzeń, które przy swojej kompaktowej obudowie osiągają bardzo dobre parametry pracy. DR-M140 skanuje z szybkością nawet do 80 obrazów na minutę w rozdzielczości 300 dpi, a dzienna wydajność wynosi do 6000 skanowanych stron. Niewielkie wymiary urządzenia (wysokość to jedynie 10 cm) sprawiają, że skaner z łatwością zmieści się na każdym biurku, w recepcji, a nawet w szufladzie biurka.

czytaj więcej

SKLEPY AGD I RTV

Mapa

Szukaj w serwisie:

Newsletter

Zapisz się do newslettera, aby otrzymyać nowości z rynku lub informacje o promocjach

sony samsung philips canon asus gigabyte siemens
AGD :: RTV :: KOMPUTERY :: FOTO :: WIADOMOŚCI :: WYDARZENIA :: WYWIADY :: NAGRODY :: EKOLOGIA :: PROMOCJE :: PRODUCENCI :: TESTY :: SKLEPY :: RSS :: KONTAKT
Copyright © agdrtv24.pl 2018, Wszelkie prawa zastrzeżone, wykonanie: skyagency.pl RSS
Gazetki_promocyjne
S K L E P