Canon

Canon w dziale komputery

Drukarki / Skanery Monitory Inne Aplikacje

Canon w dziale informacje

Wydarzenia Wiadomości Nagrody Finanse Promocje

O firmie Canon

Firma Canon została założona w 1937 roku specjalnie w celu produkowania najlepszych aparatów fotograficznych. Pasja, jaką Canon żywi dla potęgi obrazu — Power of Image — z czasem doprowadziła do rozszerzenia technologii na wiele innych rynków i zapewniła firmie pozycję lidera w dziedzinie konsumenckich i biznesowych rozwiązań do przetwarzania obrazu. Firma oferuje szeroką gamę rozwiązań, od cyfrowych aparatów kompaktowych i lustrzanek do obiektywów telewizyjnych i przenośnych rentgenów, a także urządzeń wielofunkcyjnych i drukarek produkcyjnych wspieranych przez szereg usług o wartości dodanej.

Canon inwestuje znaczne środki w prace badawczo-rozwojowe, aby dostarczać najbogatsze, najbardziej innowacyjne produkty i usługi w celu spełnienia kreatywnych -potrzeb klientów. Od fotoamatorów do profesjonalnych drukarni, każdy klient firmy Canon może realizować swoje własne pasje.

Korporacyjna filozofia firmy Canon to Kyosei – „Żyć i pracować razem dla wspólnego dobra”. W regionie EMEA Canon Europe dąży do zrównoważonego rozwoju biznesowego, skupiając się na ograniczeniu negatywnego wpływu na środowisko i dostarczając produkty, rozwiązania oraz usługi, które pomagają klientom w osiągnięciu tego samego celu. Canon uzyskał globalny certyfikat ISO 14001, demonstrując najwyższe standardy zarządzania środowiskowego.

Canon prezentuje wszechstronną lampę  MT 26EX RT Macro Twin Lite

Canon prezentuje wszechstronną lampę MT 26EX RT Macro Twin Lite

2017-08-29 07:11:00

Canon zaprezentował nową, wydajną lampę błyskową dla profesjonalnych fotografów - Macro Twin Lite MT‑26EX‑RT. Najnowszy model, bazując na bogatych funkcjach poprzednika - MT‑24EX - posiada usprawnione parametry lampy, takie jak moc światła, wszechstronność, wytrzymałość i funkcjonalność. Urządzenie idealnie nadaje się do fotografowania obiektów w niewielkich przestrzeniach, np. do zastosowań fotografii produktowej, kulinarnej, przyrodniczej lub do obrazowania w stomatologii.

czytaj więcej
Aplikacje mobilne Canon dla najnowszych aparatów serii EOS

Aplikacje mobilne Canon dla najnowszych aparatów serii EOS

2015-05-29 12:26:00

Firma Canon rozwija aplikacje na urządzenia mobilne, które z jednej strony pomagają odkrywać możliwości nowego sprzętu i doskonalić fotograficzne umiejętności, a z drugiej, pozwalają w łatwy i intuicyjny sposób dzielić się zdjęciami - zarówno w internecie, jak i w postaci wydruków. Wśród już dostępnych rozwiązań są m.in. Canon Camera Connect (aplikacja do zdalnego sterowania aparatami z Wi-Fi, która pozwala za pośrednictwem urządzeń mobilnych przeglądać i udostępniać zdjęcia w chmurze czy na portalach społecznościowych), czy PIXMA/MAXIFY Printing Solutions (aplikacja do bezprzewodowego drukowania i skanowania zdjęć czy dokumentów).

czytaj więcej
Canon pracuje nad nowatorskim urządzeniem do przechowywania zdjęć

Canon pracuje nad nowatorskim urządzeniem do przechowywania zdjęć

2014-09-15 15:30:04

Firma Canon pracuje nad nowym konceptem urządzenia do przechowywania zdjęć o roboczej nazwie Cross Media Station. Pozwala ono na proste zarządzanie wysokiej jakości zdjęciami oraz filmami robionymi za pomocą aparatów cyfrowych. Cross Media Station wyróżniają te same cechy co aparaty Canon - szybkość działania, komfort użytkowania oraz wysoka jakość zdjęć. Nowe urządzenie umożliwia łatwe przechowywanie obrazów zapewniając użytkownikom komfort korzystania z biblioteki zdjęć i filmów.

czytaj więcej
Canon prezentuje platformę irista - miejsce, gdzie żyją zdjęcia

Canon prezentuje platformę irista - miejsce, gdzie żyją zdjęcia

2014-06-05 18:12:00

Canon przedstawił dziś projekt irista - zaawansowaną platformę w chmurze, która daje użytkownikom dostęp do zdjęć i zaawansowane możliwości w zakresie zarządzania nimi. Dziś fotografujemy coraz więcej, ale nasze zdjęcia często rozproszone są na różnych urządzeniach, co stwarza problemy z utrzymaniem porządku. Platforma irista powstała, by umożliwić przechowywanie wszystkich bibliotek w jednym miejscu. Znana w wersji beta jako Project1709, irista pozwala z łatwością odnaleźć każde zdjęcie, niezależnie od urządzenia za pomocą którego zostało zrobione (aparatu czy smartfona).

czytaj więcej
Canon: nowe oprogramowanie sprzętowe dla lustrzanki EOS-1D X

Canon: nowe oprogramowanie sprzętowe dla lustrzanki EOS-1D X

2012-10-18 13:00:00

Canon wprowadza nowe oprogramowanie sprzętowe do swojego profesjonalnego aparatu EOS-1D X. Najnowsza aktualizacja zapewnia nową funkcjonalność i poprawę osiągów. Została zaprojektowana w oparciu o opinie profesjonalnych fotografów z całego świata. Oprogramowanie v1.1.1 zwiększa zakres działania automatyki ostrości i wprowadza kilka drobnych poprawek, umożliwiając tym samym wykonywanie zdjęć w każdych warunkach.

czytaj więcej
Canon Project 1709 - nowa platforma do zarządzania fotografiami

Canon Project 1709 - nowa platforma do zarządzania fotografiami

2012-09-19 10:22:00

Canon poinformował, że uruchamia wersję beta nowej platformy do zarządzania zdjęciami o roboczej nazwie Project 1709. Nowa usługa w chmurze, która gromadzi w jednym miejscu całą kolekcję fotografii użytkownika, ułatwia przechowywanie i pobieranie obrazów bez względu na to, gdzie zostały zapisane. Unikatowe funkcje indeksowania i tagowania pozwalają łatwo odnaleźć dowolne zdjęcie zapisane w chmurze albo udostępnić kolekcję fotografii przyjaciołom, rodzinie i sieciom społecznościowym dzięki integracji z takimi serwisami, jak Facebook.

czytaj więcej
Canon Mount Adapter EF-EOS M - złącze dla obiektywów systemu EOS

Canon Mount Adapter EF-EOS M - złącze dla obiektywów systemu EOS

2012-07-24 08:10:00

Ten mały, lekki adapter mocowania EF-M pozwala podłączyć do modelu EOS M dowolny obiektyw z ogromnej gamy obiektywów EF i EF-S firmy Canon — w tym obiektywy specjalistyczne, takie jak Macro i Fish Eye.

czytaj więcej
Canon dodaje nowe funkcje do lustrzanki EOS 7D

Canon dodaje nowe funkcje do lustrzanki EOS 7D

2012-06-28 08:46:00

Firma Canon rozwinęła możliwości lustrzanki EOS 7D prezentując firmware v2. Nowa wersja oprogramowania oferuje wiele nowych funkcji wszystkim, którzy chcą się rozwijać i przekraczać granice swojej fotografii. Bazując na dużej szybkości aparatu, zaawansowanych funkcjach oraz twórczej wszechstronności, nowy firmware oferuje fotografom dodatkowe korzyści. Wśród nich m.in. większą liczbę zdjęć seryjnych w formacie RAW, funkcje edycji z poziomu aparatu, definiowane przez użytkownika ustawienia Auto ISO oraz wsparcie dla odbiornika GPS - GP E2.

czytaj więcej
Fotografia bez granic - Canon prezentuje nową linię profesjonalnych akcesoriów

Fotografia bez granic - Canon prezentuje nową linię profesjonalnych akcesoriów

2012-04-20 12:08:00

Firma Canon poszerza gamę popularnych akcesoriów zaprojektowanych dla osiągnięcia większej elastyczności i kreatywności oraz kontroli nad profesjonalnymi lustrzankami cyfrowymi EOS.

czytaj więcej
Canon Speedlite Transmitter ST-E3-RT

Canon Speedlite Transmitter ST-E3-RT

2012-03-02 12:38:00

Canon Speedlite Transmitter ST-E3-RT umożliwia wyzwalanie zgodnych lamp Speedlite z odległości do 30 m. Obsługa radiowa zapewnia stabilne działanie nawet wtedy, gdy urządzenia nie mogą znajdować się na linii wzroku.

czytaj więcej

SKLEPY AGD I RTV

Mapa

Szukaj w serwisie:

Newsletter

Zapisz się do newslettera, aby otrzymyać nowości z rynku lub informacje o promocjach

sony samsung philips canon asus gigabyte siemens
AGD :: RTV :: KOMPUTERY :: FOTO :: WIADOMOŚCI :: WYDARZENIA :: WYWIADY :: NAGRODY :: EKOLOGIA :: PROMOCJE :: PRODUCENCI :: TESTY :: SKLEPY :: RSS :: KONTAKT
Copyright © agdrtv24.pl 2018, Wszelkie prawa zastrzeżone, wykonanie: skyagency.pl RSS
Gazetki_promocyjne
S K L E P