Canon

Canon w dziale komputery

Drukarki / Skanery Monitory Inne Aplikacje

Canon w dziale informacje

Wydarzenia Wiadomości Nagrody Finanse Promocje

O firmie Canon

Firma Canon została założona w 1937 roku specjalnie w celu produkowania najlepszych aparatów fotograficznych. Pasja, jaką Canon żywi dla potęgi obrazu — Power of Image — z czasem doprowadziła do rozszerzenia technologii na wiele innych rynków i zapewniła firmie pozycję lidera w dziedzinie konsumenckich i biznesowych rozwiązań do przetwarzania obrazu. Firma oferuje szeroką gamę rozwiązań, od cyfrowych aparatów kompaktowych i lustrzanek do obiektywów telewizyjnych i przenośnych rentgenów, a także urządzeń wielofunkcyjnych i drukarek produkcyjnych wspieranych przez szereg usług o wartości dodanej.

Canon inwestuje znaczne środki w prace badawczo-rozwojowe, aby dostarczać najbogatsze, najbardziej innowacyjne produkty i usługi w celu spełnienia kreatywnych -potrzeb klientów. Od fotoamatorów do profesjonalnych drukarni, każdy klient firmy Canon może realizować swoje własne pasje.

Korporacyjna filozofia firmy Canon to Kyosei – „Żyć i pracować razem dla wspólnego dobra”. W regionie EMEA Canon Europe dąży do zrównoważonego rozwoju biznesowego, skupiając się na ograniczeniu negatywnego wpływu na środowisko i dostarczając produkty, rozwiązania oraz usługi, które pomagają klientom w osiągnięciu tego samego celu. Canon uzyskał globalny certyfikat ISO 14001, demonstrując najwyższe standardy zarządzania środowiskowego.

Promocja Canon: zwrot nawet do 3440 zł przy zakupie wybranego aparatu lub kamery i obiektywu

Promocja Canon: zwrot nawet do 3440 zł przy zakupie wybranego aparatu lub kamery i obiektywu

2016-04-01 10:19:12

Firma Canon ogłasza promocję na zakup wybranych lustrzanek cyfrowych i kamer serii EOS oraz obiektywów EF i EF-S. Aby wziąć udział w akcji, należy:

czytaj więcej
Canon podczas ISE 2016: projektor 4K i prezentacja nowych technologii

Canon podczas ISE 2016: projektor 4K i prezentacja nowych technologii

2016-01-29 11:30:08

Podczas ISE 2016, jednej z największych na świecie imprez branży AV, Canon zaprezentuje swoje najnowsze projektory.
W Amsterdamie po raz pierwszy w Europie zostanie pokazany XEED 4K500ST - najmniejszy i najlżejszy na świecie projektor instalacyjny. Ponadto, dwa instalacyjne modele 4K zostaną wykorzystane, aby zaprezentować, jak w przyszłości można będzie zastosować podwójne obrazowanie 4K. Do stworzenia tej eskpozycji wykorzystano materiały zarejestrowane przy pomocy najnowszych, zaawansowanych lustrzanek Canon.

czytaj więcej
Zorza polarna nagrana kamerą Canon ME20F-SH

Zorza polarna nagrana kamerą Canon ME20F-SH

2015-09-18 12:10:00

Firma Canon poinformowała, że norweski producent filmów AURORA Skycam, jako pierwsza firma na świecie użyła kamery ME20F-SH do zarejestrowania szczegółowego obrazu w warunkach słabego oświetlenia. Sprzęt został wykorzystany podczas nagrywania zorzy polarnej - jednego z najbardziej spektakularnych zjawisk na świecie.

czytaj więcej
Canon świętuje 10 lat serii EOS 5D

Canon świętuje 10 lat serii EOS 5D

2015-05-28 10:58:26

Firma Canon obchodzi 10. rocznicę wprowadzenia na rynek lustrzanek serii EOS 5D. Zaprezentowana w 2005 r. linia została wyposażona w pełnoklatkową matrycę CMOS (35,8 x 23,9 mm), co na zawsze zmieniło obraz rynku zaawansowanych lustrzanek cyfrowych. Oferując rozbudowaną funkcjonalność w przystępnej cenie, seria EOS 5D pozwoliła użytkownikom w pełni wykorzystać doskonałą jakość obrazu oraz kreatywne narzędzia fotograficzne, które dotychczas były dostępne wyłącznie w profesjonalnych lustrzankach z matrycą 35mm. Miało to także bezpośredni wpływ na ogromny wzrost popularności pełnoklatkowych lustrzanek cyfrowych.

czytaj więcej
Promocja Canon: 3 lata gwarancji na wybrane  urządzenia dla biznesu

Promocja Canon: 3 lata gwarancji na wybrane urządzenia dla biznesu

2015-04-01 14:34:04

Firma Canon rozpoczyna „Promocję zapewniającą 3 lata gwarancji” na wybrane drukarki i skanery biurowe z serii i-SENSYS, MAXIFY, imageFORMULA, imageRUNNER. Aby skorzystać z promocji i otrzymać 3-letnią gwarancję na zakupione urządzenie, należy w dniach 1.04 - 31.08.2015 r. zakupić jeden z produktów promocyjnych, a następnie wypełnić i przesłać formularz zgłoszeniowy dostępny na stronie www.canon.pl/officewarrantypromotion. Formularz należy dostarczyć w ciągu 30 dni od daty zakupu urządzenia. Trzy lata gwarancji otrzymają tylko te produkty, które zostały zarejestrowane w ww. sposób.

czytaj więcej
Canon kupuje Axis za 2.8 mld USD

Canon kupuje Axis za 2.8 mld USD

2015-02-10 10:07:00

Canon poinformował, że planuje firmę Axis AB dostawcę rozwiązań z zakresu sieciowych systemów wideo opartych na protokole IP, w tym kamer sieciowych, cała transakcja ma zamknąć się w kwocie 2.83 mld USD. Więcej na informacjebranzowe.pl

czytaj więcej
CanonPRO.pl: portal dla profesjonalnych użytkowników sprzętu foto-wideo

CanonPRO.pl: portal dla profesjonalnych użytkowników sprzętu foto-wideo

2014-11-06 14:07:58

Wystartował nowy portal www.canonpro.pl, który w całości poświęcony jest profesjonalnym rozwiązaniom foto-wideo firmy Canon. Zaprezentowana dziś po raz pierwszy strona ma być nie tylko źródłem wiedzy na temat najbardziej zaawansowanych produktów, takich jak kamery, lustrzanki i drukarki fotograficzne, ale także platformą komunikacji z profesjonalnymi użytkownikami sprzętu Canon.

czytaj więcej
CashBack Canon: nawet 1200 zł zwrotu przy zakupie   wybranych obiektywów z aparatem EOS 7D Mark II

CashBack Canon: nawet 1200 zł zwrotu przy zakupie wybranych obiektywów z aparatem EOS 7D Mark II

2014-11-03 10:35:11

Firma Canon rozpoczyna kolejną promocję CashBack. Tym razem przy zakupie nowej lustrzanki EOS 7D Mark II oraz jednego z obiektywów objętych promocją (lista poniżej) można otrzymać zwrot nawet do 1200 zł.

czytaj więcej
Obiektywy Canon w smartfonach Lumia?

Obiektywy Canon w smartfonach Lumia?

2014-07-05 07:33:01

Microsoft i Canon podpisały porozumienie na mocy, którego firmy mogą wzajemnie używać niektórych swoich patentów. Pierwszą rzeczą, która nie tylko nam przychodzi na myśli, to fakt, że obiektywy Canona będą używane w nowych smartfonach Lumia. Wielce prawdopodobne, jednak obie firmy ustaliły, że nie będa zdradzały treści umowy. Więcej informacji z branży na informacjebranzowe.pl

czytaj więcej
Canon świętuje 25-lecie serii EOS-1

Canon świętuje 25-lecie serii EOS-1

2014-06-10 15:28:00

Canon świętuje dziś 25. rocznicę wprowadzenia flagowej serii aparatów z wymienną optyką EOS-1.

czytaj więcej
< 1 2 3 4 >

SKLEPY AGD I RTV

Mapa

Szukaj w serwisie:

Newsletter

Zapisz się do newslettera, aby otrzymyać nowości z rynku lub informacje o promocjach

sony samsung philips canon asus gigabyte siemens
AGD :: RTV :: KOMPUTERY :: FOTO :: WIADOMOŚCI :: WYDARZENIA :: WYWIADY :: NAGRODY :: EKOLOGIA :: PROMOCJE :: PRODUCENCI :: TESTY :: SKLEPY :: RSS :: KONTAKT
Copyright © agdrtv24.pl 2018, Wszelkie prawa zastrzeżone, wykonanie: skyagency.pl RSS
Gazetki_promocyjne
S K L E P