Blaupunkt

Blaupunkt w dziale komputery

Tablety

Blaupunkt w dziale GSM

Akcesoria GSM

Blaupunkt w dziale informacje

Wydarzenia

O firmie Blaupunkt

Powstanie firmy datowane jest na 1923 rok, kiedy radiofonia stawiała w Niemczech pierwsze kroki, w Berlinie została założona firma "Ideal" produkująca początkowo słuchawki. Każdą parę słuchawek technicy firmy dokładnie sprawdzali i oznaczali symbolem jakości - niebieską kropką. W końcu Klienci zaczęli pytać o słuchawki z niebieską kropką i tak przyjęła się nowa nazwa Blaupunkt. Symbol jakości stał się znakiem firmowym, a w roku 1938 również nazwą firmy. 100 lat historii motoryzacji to również lata technicznych wynalazków firmy Blaupunkt. W roku 1932 zakłady Ideal wyprodukowały pierwsze w Europie radio samochodowe - model Blaupunkt AS 5, który stał się fundamentem rozwoju współczesnych samochodowych systemów audio.

W Polsce Blaupunkt obecny jest od 1993 roku. Oferuje między innymi komponenty z zakresu elektroniki użytkowej, w skład której wchodzą urządzenia car audio oraz dynamicznie rozwijający się segment domowego sprzętu audio.

Wyłącznym dystrybutorem  tych kategorii produktowych marki Blaupunkt w Polsce jest 2N-Everpol Sp. z o.o.

Blaupunkt LS175 - 2 kanałowy zestaw głośników typu soundbar z funkcją Bluetooth

Blaupunkt LS175 - 2 kanałowy zestaw głośników typu soundbar z funkcją Bluetooth

2014-09-25 09:41:00

To niewiarygodne, jak za pomocą zestawu LS175 można wzmocnić sygnał dźwiękowy nowoczesnego, płaskiego telewizora. Dzięki wbudowanemu wzmacniaczowi oraz wysokiej jakości przetwornikom i innowacyjnej obudowie z portami bass reflex, otrzymujemy wysokiej jakości, dynamiczny dźwięk. Maksymalna moc urządzenia to 120 Watt. Wbudowany zaprogramowany korektor umożliwia dostosowanie parametrów dźwięku w zależności od tego czy oglądamy film czy słuchamy muzyki.

czytaj więcej
BT20BK - głośnik Bluetooth z tunerem FM

BT20BK - głośnik Bluetooth z tunerem FM

2014-09-09 10:36:47

Blaupunkt, niemiecka ikona jakości, jeden z liderów branży Audio w Europie, wprowadza na polski rynek nową kategorię sprzętu przenośnego audio - głośniki bluetooth. W ofercie znajdziemy między innymi głośnik BT20BK z tunerem FM, który umożliwia słuchanie ulubionej muzyki w każdym miejscu i czasie.

czytaj więcej
BT02WH - przenośny głośnik Bluetooth z wbudowanym tunerem FM już w sprzedaży

BT02WH - przenośny głośnik Bluetooth z wbudowanym tunerem FM już w sprzedaży

2014-08-21 10:15:00

Blaupunkt wprowadza na polski rynek nową kategorię przenośnego sprzętu audio - głośniki Bluetooth. Jednym z najmniejszych gabarytowo urządzeń z najnowszej oferty jest BT02WH - przenośny głośnik, który gwarantuje dobrej jakości dźwięk oraz funkcję bezprzewodowej transmisji muzyki dzięki technologii Bluetooth.

czytaj więcej

SKLEPY AGD I RTV

Mapa

Szukaj w serwisie:

Newsletter

Zapisz się do newslettera, aby otrzymyać nowości z rynku lub informacje o promocjach

sony samsung philips canon asus gigabyte siemens
AGD :: RTV :: KOMPUTERY :: FOTO :: WIADOMOŚCI :: WYDARZENIA :: WYWIADY :: NAGRODY :: EKOLOGIA :: PROMOCJE :: PRODUCENCI :: TESTY :: SKLEPY :: RSS :: KONTAKT
Copyright © agdrtv24.pl 2018, Wszelkie prawa zastrzeżone, wykonanie: skyagency.pl RSS
Gazetki_promocyjne
S K L E P