Blaupunkt

Blaupunkt w dziale komputery

Tablety

Blaupunkt w dziale GSM

Akcesoria GSM

Blaupunkt w dziale informacje

Wydarzenia

O firmie Blaupunkt

Powstanie firmy datowane jest na 1923 rok, kiedy radiofonia stawiała w Niemczech pierwsze kroki, w Berlinie została założona firma "Ideal" produkująca początkowo słuchawki. Każdą parę słuchawek technicy firmy dokładnie sprawdzali i oznaczali symbolem jakości - niebieską kropką. W końcu Klienci zaczęli pytać o słuchawki z niebieską kropką i tak przyjęła się nowa nazwa Blaupunkt. Symbol jakości stał się znakiem firmowym, a w roku 1938 również nazwą firmy. 100 lat historii motoryzacji to również lata technicznych wynalazków firmy Blaupunkt. W roku 1932 zakłady Ideal wyprodukowały pierwsze w Europie radio samochodowe - model Blaupunkt AS 5, który stał się fundamentem rozwoju współczesnych samochodowych systemów audio.

W Polsce Blaupunkt obecny jest od 1993 roku. Oferuje między innymi komponenty z zakresu elektroniki użytkowej, w skład której wchodzą urządzenia car audio oraz dynamicznie rozwijający się segment domowego sprzętu audio.

Wyłącznym dystrybutorem  tych kategorii produktowych marki Blaupunkt w Polsce jest 2N-Everpol Sp. z o.o.

Najnowsze modele radiobudzików Blaupunkt już w sprzedaży

Najnowsze modele radiobudzików Blaupunkt już w sprzedaży

2014-08-12 13:21:23

Blaupunk wprowadza na polski rynek nową serię radiobudzików CR3WH, CR3BK, CR5WH, CRP8BK i CRP8WH. Funkcja budzenia czy możliwość odbioru stacji radiowych to najważniejsze zadania tego sprzętu. Wszystkie modele wyposażone są w duży, czytelny, podświetlany ekran co powoduje, że jego wskazania są widoczne także w ciemności i z dużej odległości. Najnowsze radiobudziki marki Blaupunkt to rozwiązania klasyczne, ale zarazem eleganckie, i co ważne, doskonale wpisujące się w obowiązujące trendy. Uniwersalny design tych urządzeń powoduje, że każdy znajdzie dla siebie model pasujący nie tylko jakością, ale i wyglądem.

czytaj więcej

SKLEPY AGD I RTV

Mapa

Szukaj w serwisie:

Newsletter

Zapisz się do newslettera, aby otrzymyać nowości z rynku lub informacje o promocjach

sony samsung philips canon asus gigabyte siemens
AGD :: RTV :: KOMPUTERY :: FOTO :: WIADOMOŚCI :: WYDARZENIA :: WYWIADY :: NAGRODY :: EKOLOGIA :: PROMOCJE :: PRODUCENCI :: TESTY :: SKLEPY :: RSS :: KONTAKT
Copyright © agdrtv24.pl 2018, Wszelkie prawa zastrzeżone, wykonanie: skyagency.pl RSS
Gazetki_promocyjne
S K L E P