Blaupunkt

Blaupunkt w dziale komputery

Tablety

Blaupunkt w dziale GSM

Akcesoria GSM Smartfony

Blaupunkt w dziale informacje

Wydarzenia

O firmie Blaupunkt

Powstanie firmy datowane jest na 1923 rok, kiedy radiofonia stawiała w Niemczech pierwsze kroki, w Berlinie została założona firma "Ideal" produkująca początkowo słuchawki. Każdą parę słuchawek technicy firmy dokładnie sprawdzali i oznaczali symbolem jakości - niebieską kropką. W końcu Klienci zaczęli pytać o słuchawki z niebieską kropką i tak przyjęła się nowa nazwa Blaupunkt. Symbol jakości stał się znakiem firmowym, a w roku 1938 również nazwą firmy. 100 lat historii motoryzacji to również lata technicznych wynalazków firmy Blaupunkt. W roku 1932 zakłady Ideal wyprodukowały pierwsze w Europie radio samochodowe - model Blaupunkt AS 5, który stał się fundamentem rozwoju współczesnych samochodowych systemów audio.

W Polsce Blaupunkt obecny jest od 1993 roku. Oferuje między innymi komponenty z zakresu elektroniki użytkowej, w skład której wchodzą urządzenia car audio oraz dynamicznie rozwijający się segment domowego sprzętu audio.

Wyłącznym dystrybutorem  tych kategorii produktowych marki Blaupunkt w Polsce jest 2N-Everpol Sp. z o.o.

Blaupunkt - słuchawki z serii ''Sport''

Blaupunkt - słuchawki z serii ''Sport''

2012-07-23 11:26:00

Seria "sportowych" słuchawek Blaupunkt zapewnia doskonały dźwięk i pewne trzymanie podczas aktywności fizycznej. Oferta składa się z dwóch modeli: Blaupunkt Sport 111 (douszne słuchawki 3D) i Blaupunkt Sport 111 Talk (douszne słuchawki 3D z zestawem słuchawkowym). Słuchawki można w łatwy sposób podłączyć do popularnych urządzeń codziennego użytku, takich jak: telefony z odtwarzaczami muzyki, i-urządzenia, przenośne odtwarzacze mp3, czy laptopy.

czytaj więcej
Powrót do korzeni, czyli słuchawki Blaupunkt z 1920 roku w nowej odsłonie

Powrót do korzeni, czyli słuchawki Blaupunkt z 1920 roku w nowej odsłonie

2012-06-20 10:49:00

W roku 1920 młoda innowacyjna berlińska firma postanowiła zaoferować klientom gwarancję jakości. Każdy nabywca miał polegać na niepodważalnym fakcie zastosowania we wszystkich produktach najbardziej zaawansowanej technologii oraz sposobie wykonania z najwyższą osiągalną jakością. Na potwierdzenie powyższego założenia po pozytywnym przejściu surowych testów każdy pracownik oznaczał produkty niebieską kropką. Słuchawki naznaczone w ten sposób w krótkim czasie rozsławiły firmę na całym świecie. Klienci coraz częściej w sklepach wypowiadali wiele mówiące zdanie - “poproszę o te z niebieską kropką”.

czytaj więcej

SKLEPY AGD I RTV

Mapa

Szukaj w serwisie:

Newsletter

Zapisz się do newslettera, aby otrzymyać nowości z rynku lub informacje o promocjach

sony samsung philips canon asus gigabyte siemens
AGD :: RTV :: KOMPUTERY :: FOTO :: WIADOMOŚCI :: WYDARZENIA :: WYWIADY :: NAGRODY :: EKOLOGIA :: PROMOCJE :: PRODUCENCI :: TESTY :: SKLEPY :: RSS :: KONTAKT
Copyright © agdrtv24.pl 2018, Wszelkie prawa zastrzeżone, wykonanie: skyagency.pl RSS
Gazetki_promocyjne
S K L E P